Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Cze 2013 10:45 

Rejestracja: 01 Sty 2013
Posty: 167
Witam,

mam całodniowy stopover w Berlinie i chciałbym przez ten czas chociaż trochę zobaczyć miasto. Chce zostawić walizkę na lotnisku i mieć jedynie bagaż podręczny. Czy orientuje się ktoś czy jest na Tegel możliwość pozostawienia walizki z bagażu rejestrowego ? Jeżeli tak to ile to kosztuje i może ktoś z was wie w którym miejscu na lotnisku jest takie miejsce.

Z góry dzięki za odpowiedź.

ps. jeżeli już ktoś o to pytał to zamykając temat podrzućcie linka do takiego tematu, bo ja nic nie widziałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Cze 2013 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1647
srebrny
Jest w terminalu A (ten w kształcie 6-kąta) na parterze. Obok jest komisariat policji i fryzjer. Cen nie znam, bo korzystałem ze skrytek na Hbf.


PS Zerknij tutaj: http://www.berlin-airport.de/pl/podrozn ... /index.php
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Sie 2014 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
Znacie może jakąś bezpłatną opcje na pozostawienie bagaży w Berlinie na kilka godzin? np jakieś schowki w hipermarketach itp?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Kwi 2015 21:21 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Ja bédé w Berlinie po przylocie z Rio.Zalatwilem nocleg i na drugi dzień o 19.30 mam polskiego busa.Od 12 do 19 pozwiedzałbym miasto ale gdzie bagaże na te kilka godzin zostawić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Kwi 2015 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Może np w miejscu noclegu? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Kwi 2015 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
@77kylo

Jak się w miejscu noclegu nie uda to zobacz na stacjach kolejowych ( http://www.berlin.de/en/tourism/travel- ... ce.en.html ). W zależności od tego co chcesz zwiedzić i gdzie będziesz. Ja zostawiałem na Berlin Zoo, nie było drogo, a szafek mnóstwo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Kwi 2015 23:28 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Zdążę pewnie tylko reichstag,bramę brandenburską i okolice.Przynajmniej na więcej się nie nastawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Kwi 2015 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 460
srebrny
77kylo napisał(a):
Ja bédé w Berlinie po przylocie z Rio.

-- 10 Kwi 2015 21:23 --

Ja bédé w Berlinie po przylocie z Rio.Zalatwilem nocleg i na drugi dzień o 19.30 mam polskiego busa.Od 12 do 19 pozwiedzałbym miasto ale gdzie bagaże na te kilka godzin zostawić?



Na ZOB są płatne schowki na torby/plecaki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group