Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Lip 2011 15:16 

Rejestracja: 15 Cze 2011
Posty: 14
Jeśli chodzi o rezerwację, to musisz mieć kartę kredytową, z której ściągają 1 euro opłaty rezerwacyjnej, resztę płacisz na miejscu. Pościel jest w cenie, tylko pobierają kaucję za klucz do pokoju - chyba 10 E. Szafki w pokoju są zamykane i za klucz do nich chyba tez jest kaucja - ja z nich nie korzystałam.
Mail do nich to hostelpisa@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 07 Lip 2011 16:04 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
@Mrcn

hostele najłatwiej znajdziesz tu: http://www.hostelbookers.com ten serwis nie pobiera żadnych opłat za rezerwację, kartą F4F spokojnie zrobisz rezerwację, hostelbookers pobiera 10% zaliczki (jest to oczywiście odejmowane od ceny noclegu), a resztę płacisz na miejscu, najczęściej gotówką, ale oczywiście są też hostele które akceptują płatności kartą.

Oczywiście można sobie na różnych serwisach poszukać hosteli np. hostelworld, hostelbookers, hihostels i wybrać najbardziej odpowiadający, czasem zdarza się też różnica w cenie więc można wybrać tam gdzie ten sam hostel jest tańszy.

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Lip 2011 09:01 

Rejestracja: 07 Lip 2011
Posty: 13
Wielkie dzięki za odpowiedzi!!! mam nadzieję, że w pracy nic mi nie wyskoczy i polecę - bo mam takie głupie szczęście, że aż nogi opadają...;))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 16 Sie 2011 20:38 

Rejestracja: 22 Kwi 2010
Posty: 40
Czy w tym hostelu mozna oplacic (przez strone F4F) nocleg za pomoca walutowego (w EUR) prepaida WBK (Visa Electron)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Sie 2011 22:20 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Tak. Wybierz jako walutę euro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 24 Sie 2011 13:22 

Rejestracja: 22 Cze 2010
Posty: 17
Aby było łatwiej to na kempingu w recepcji pracuje Polka (stan na 13. sierpnia 2011r.) .

Jak ktoś się chce zatrzymać w Pizie to fajne miejsce, jeżeli natomiast chcecie trochę się pokąpać to bardziej polecam kempingi oddalone o 10-13 km w stronę Marina di Pisa i Torrinia, taniej o parę euro, do tego nad morzem a do Pizy dojeżdża autobus podmiejski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: pisa tani nocleg
#27 PostWysłany: 10 Paź 2011 16:30 

Rejestracja: 10 Paź 2011
Posty: 1
Witam,
czy możecie polecić jakiś tani nocleg w Pisie? Przylatujemy tam 22.10 późnym wieczorem, także nie chcielibyśmy przepłacić tej jednej nocy, bo rano ruszamy do Florencji.
Z góry dziękuję za przydatne informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 04 Sty 2012 22:27 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 1
Witam,
na początki chciałam poprawić użytkowanika gemogemo - inne kempingi to Camping St. Michael w Tirreni i tak jak Pan poprawnie napisał w Marinie di Pisie Camping International, blisko plaży i morza fakt lecz plaże tam nie są godne polecenia.
odbywałam praktykę na kempingu w Pizie
jest on godny polecenia, czysto, stosunkowo cicho- oddalony od miasta (jeżeli jak pan wyżej wspomniał trafi się na spokojnych sąsiadów)
Na kempingu w Pizie można skorzystać z różnych rodzajów doków (2,3,4,5,6,a nawet 7 osobowych)
10 minut od Krzywej Wieży, 5 minut od supermarketu Pam, 25 minut od Careffura, Eurospina, Coopa. W niedziele otwraty tylko Pam do godziny 18:30.
Na kempingu znajduje się : basen, sklepik z pamiątkami, plac zabaw dla dzieci, bar, mały market z żywnością, restauracja, recepcja z informacją turystyczną, camperserwis, darmowy prysznic i łazienka jeżeli przebywa się na polu namiotowym w domkach są osobne.
Jeżeli miałby ktoś jakieś pytania, chętnie udzielę odpowiedzi!
Spędziłam w Pizie 3 miesiące, myślę że jest to miasto nie tylko na jeden dzień. Dogodne połączenia z innymi miastami - Florencją, Viareggio itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 05 Sty 2012 11:57 

Rejestracja: 22 Cze 2010
Posty: 17
marta3327 napisał(a):
Witam,
na początki chciałam poprawić użytkowanika gemogemo - inne kempingi to Camping St. Michael w Tirreni

Nie bardzo wiem w czym poprawić? Za Tirrenia w stronę Livigno są następne kempingi, więc
marta3327 napisał(a):
lecz plaże tam nie są godne polecenia.

A to już kwestia dyskusyjna, jednakże sporo osób tam spędza wakacje więc jednak komuś się podoba ;)

Aby była jasność nie napisałem, że kemping w Pizie jest zły, nie trzeba go tak tutaj reklamować, bo sam się broni.
Napisałem (uwzględniając moje preferencje), że jeżeli ktoś chce skorzystać z plaży to miło i taniej jest kawałek dalej, zaś mieszka się nad morzem a nie w mieście.
Jak kto lubi i co woli...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 21 Lut 2012 00:44 

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 1
Witam.Leci ktos w okresie świąt wielkanocnych do Pizy(z Wrocławia)?Dokładnie w terminie 8-11.04.2012???
Pytam bo moze wieksza grupą udało by sie wynająć jakis tani pokoj w hostelu(my lecimy w 2)
Jesli tak,to prosze o kontakt:franczi10@wp.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pisa - tani nocleg
#31 PostWysłany: 06 Mar 2012 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 436
srebrny
Spałem tutaj:
http://www.gate52pisarooms.it/
Zalety: bardzo blisko lotniska (5 min. pieszo), co było ważne bo przylatywałem też ok. godz 22, miła obsługa i dobry kontakt, właściciel (Rocco) zadzwonił do mnie do Polski, żeby upewnić się co do godziny mojego przybycia, którą deklarowałem w rezerwacji. Reszta: bardzo podstawowe wyposażenie, śniadanie (które zresztą zjedliśmy na kolację :) ) w formie słodkiego rogalika i kawy z ekspresu, czysto ale bez przesady, cena ok. 40E za pokój. Właściwie brak recepcji, właściciel pojawia się na przybycie gości, (nas wypatrywał z balkonu, żebyśmy się nie zgubili). Okolica taka sobie, ale spokojnie. Ogólnie - na jedną noc może być.
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pisa - tani nocleg
#32 PostWysłany: 16 Mar 2012 20:23 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 4
ostello pisa http://www.hostelpisa.it/ troche po czasie ale moze w przyszlosci komus sie przyda...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 22 Mar 2012 09:54 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 8
Kamil, pytanie do Ciebie:

Zarezerwowałem sobie nocleg od 01.04.2012 w Torre Pendente, napisz proszę jak wygląda kwestia pościeli i ręczników oraz czajnika?
Pisałeś, że jest dopłata, jakie koszty są z tym związane?

Pozdrawiam.

PS: Dzięki F4F za tani lot do Pisy :D
F4F Rulezz!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 22 Mar 2012 10:05 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Przeceniasz moją pamięć :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 22 Mar 2012 10:07 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 8
No wiesz, myślałem, że Ty wiesz wszystko i wszystko pamiętasz :D

Jakoś to będzie, pewnie to nie są duże dopłaty... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 22 Mar 2012 10:22 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Biancheria/letto 4,00

http://www.campingtorrependente.it/inde ... 20&lang=en

4 euro za pościel
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 22 Mar 2012 10:42 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 8
Super. Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Camping Piza
#38 PostWysłany: 06 Kwi 2012 20:20 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 1
witam,
wybieramy się na tydzień 13.05-20.05 do Pizy i poszukują taniego campingu z tego co widziałam cena rozkłada się na cenę za każdą osobę oraz za namiot, dla przykładu w camping - Torre Pendente to po 8 euro za osobę oraz 7,5 za sam namiot. Właśnie nie wiem, czy dobrze to rozszyfrowałam.
Może ktoś z Was był i może któryś camping polecić na pobyt w namiocie.
Proszę o pomoc!
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Camping Piza
#39 PostWysłany: 14 Kwi 2012 14:26 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 43
Ja szukałem już trochę i znalazłem dobre zdania o campingu co mówisz. Sam jadę 22-25.04 i mam zamiar tam nocować, jedną noc we florencji również na campingu, więc też mogę Ci podesłać o który mi chodzi. Blisko do głównego placu i taniego marketu podobno, no i stacji autobusowej i pociągowej. Nie byłem, ale jak wrócę to pewnie polecę ;) Sam tam się wybieram 100%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pisa - tani nocleg
#40 PostWysłany: 16 Kwi 2012 08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 164
Ja wybrałam ten,bardzo chwalony.Jak wrócę to zdam relację.
http://www.booking.com/hotel/it/luckyho ... 3a8;dcid=1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group