Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 16 Wrz 2014 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 807
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
DrastiC napisał(a):
Dzięki, kilka sensownych "dolnych" cen widziałem zwłaszcza że z śniadaniem. Jak wrócę do domu przyjrzę się dokładniej jak i z czym je się ten portal. Ale chyba czeka mnie dużo pisania.



Jak znajdziesz coś ciekawego podziel się znaleziskiem. Lombardia jest w planach u mnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 12 Sie 2015 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 51
Właśnie kupiłem bilety do Bergamo na 31.10-03.11.2015. Czy macie jakieś sprawdzone kwatery na północy jeziora Como? W tym terminie odpadają już raczej kempingi, ponieważ będzie „po sezonie”. Jak najtaniej dojechać z lotniska na północ jeziora, na jakie miejscowości się kierować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 03 Sty 2017 18:51 

Rejestracja: 18 Sty 2014
Posty: 35
Nie zapominajcie o Luino nad Lago Maggiore szczegolnie jesli ladujecie na Milano Malpensa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 26 Sie 2017 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 312
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Hotel Baia di Pare w Valmadrera niedaleko Lecco, bardzo dobry standard, duzy pokoj po remoncie i bardzo dobra restauracja na miejscu https://goo.gl/photos/y9FkYFAjTKm772cY9

Dzis tez mijalismy te apartamenty z widokiem na jezioro http://www.iltivano.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 21 Sty 2018 14:17 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
Lot do Bergamo mam na początku lutego. Planowo dość późno, bo dopiero po godzinie 23. Czyli licząc, że nie będzie żadnej znacznej obsuwy powinienem zameldować się przed północą w centrum miasta.
Tu mam zamiar spędzić tylko jedną noc, bo celem podróży jest Como.
Mam zarezerwowany hotel Mercury, ale moja "cebulowa natura" nijak nie może pogodzić się z jego ceną:) Tak, wiem, można skorzystać z reflinków na jednym z portali rezerwacyjnych;)
Macie jakiś pomysł? Tylko nie piszcie mi, proszę, że mogę się przespać na lotnisku:) Interesują mnie tylko hotele - żadne prywatne apartamenty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 21 Sty 2018 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@MarBlo
Jak byś uchylił rąbka tajemnicy i zdradził cenę tego już wybranego hotelu to łatwiej byłoby doradzić Ci spanie na lotnisku :mrgreen:
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
MarBlo lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 21 Sty 2018 15:02 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
97 euro za dwie osoby plus podatek miejski, czy jakiś tam - żadna tajemnica ;)
Jest to oferta z możliwością bezpłatnego anulowania do dnia przyjazdu do godziny 18.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group