Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#21 PostWysłany: 09 Mar 2015 13:45 

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 8
Dołączam do zadowolonych z KOLGA.
Wspaniali gospodarze, opiekowali się na nami na każdym kroku, miejsce bardzo przyjemne. Nina mówi po polsku płynnie w takim stopniu, że nie chcę się wierzyć, że nauczyła się po prostu od przyjeżdżających polaków. Nie nastawieni zupełnie na pieniądze klientów.
Polecam z całego serca.

Rozmawialiśmy z również z polakami którzy trafili do Kote - również zachwyceni, więc w Kutaisi wygląda na to, że można spokojnie trafić do tych dwóch miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#22 PostWysłany: 14 Kwi 2015 22:28 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 40
Loty: 12
Kilometry: 42 008
Gio's Guesthouse
http://www.lonelyplanet.com/georgia/wes ... guesthouse

Tutaj spałem, co prawda 2 lata temu w kwietniu - ok. 20 zł, ale właściciel wyprawił nam prawdziwą i pierwszą gruzińską suprę z domową czaczą i koniakiem, miło wspominam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NOCLEGI W KUTAISI
#23 PostWysłany: 09 Cze 2015 15:53 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
michcioj napisał(a):
my bylismy tutaj :
Hostel Kutaisi by Kote
Gorki Street No. 18
4600 Kutaisi, Georgia
Mobil: 00995 593 548507

WWW: http://hostelkutaisi.wordpress.com/
FB: https://www.facebook.com/pages/Hostel-K ... 8006611536

naprawde warto, czysto, schludnie, bardzo wyluzowany pomocny gospodarz,
organizuje bardzo fajne wycieczki po okolicach, serdecznie polecam :)


Próbuje sie skontaktowac z Kote w sprawie noclegów i wycieczek (mailowo), ale nie odpisuje.
Wprawdzie minelo dopiero 3 dni ale czy to standard?
Poczekac czy rozgladac sie juz za innymi noclegami?
_________________
Flights: 106
Kilometers: 132896
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#24 PostWysłany: 09 Cze 2015 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 542
Kilometry: 1 003 523
niebieski
mathew77 napisał(a):
Próbuje sie skontaktowac z Kote w sprawie noclegów i wycieczek (mailowo), ale nie odpisuje.
Wprawdzie minelo dopiero 3 dni ale czy to standard?
Poczekac czy rozgladac sie juz za innymi noclegami?


Najlepiej wyślij ponownie maila do nich :) Ja czekałem na odpowiedź około 4-6 dni w kwietniu
Bywają naprawdę bardzo zajęci i czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#25 PostWysłany: 09 Cze 2015 17:47 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
dokladnie, daj Kote troche czasu, napewno da znac :)
milej Gruzji :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#26 PostWysłany: 09 Cze 2015 19:40 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Dzieki :)
Jedno wazne pytanie - był ktos na Kvirikoba festival in Kala (Swanetia)? Jest 27 czy 28 lipca?
_________________
Flights: 106
Kilometers: 132896
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NOCLEGI W KUTAISI
#27 PostWysłany: 10 Mar 2016 16:00 

Rejestracja: 10 Mar 2016
Posty: 1
marzkamarzka napisał(a):
Hej, ja wynajęłam pokój w domu u rodziny. Zapłaciłam ok. 56 zł za nocleg z gruzińskim śniadaniem. Syn właścicieli mówi po angielsku i pokazał mi fajne miejsca w okolicy. Zresztą cała rodzina jest sympatyczna. Jeśli masz jakieś pytania pytaj śmiało :)

W razie czego kontakt do tego chłopaka: beqahappy@gmail.com



Mogę prosić o kontakt na priw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#28 PostWysłany: 23 Maj 2017 15:43 

Rejestracja: 12 Cze 2014
Posty: 26
Loty: 62
Kilometry: 118 979
W Kutaisi polecam Edelweiss Guest House :) za noclegi zapłaciliśmy ok. 45 zł ze śniadaniem za osobodobę. Śniadanie było super: zupa, jajecznica, pieczywo, sery, miód, dżemy i mnóstwo innych rzeczy. Do tego gospodarze odebrali nas z lotniska (40 gel za 7 osób) i wynajęli nam busa z kierowcą na cały dzień (100 gel).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#29 PostWysłany: 05 Sie 2017 01:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 203
niebieski
Polecam nocleg organizowany przez Kote. Nie spaliśmy w domu gdzie jest sklep, ale 5min dalej na górce u Ani, która rozmawia po angielsku (nie mylić z żoną Kote). Nocleg standardowo 40gel za pokój (2os), pokoje chyba wszystkie są 3 osobowe, śniadanie 10gel od osoby, które było bardzo obfite i nie sposób było zjeść wszystkiego. Ania codziennie starała się przygotować coś innego.
Jeśli poprosi się gospodarzy o zamówienie taxi to np. z domu na dworzec autobusowy to 3,5 lari.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#30 PostWysłany: 24 Wrz 2017 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2013
Posty: 97
Zgodzę się z przedmówcami, że planując nocleg w Kutaisi warto rozważyć ofertę Kote. Sam zatrzymałem się u nich tylko na jedną noc, w domu powyżej sklepu. Bardzo pomocni ludzie, pomogli z transportem z lotniska (odebrano nas białym Transitem na polskich blachach KWA :) ). Sam standard mieszania powinien każdego niewymagającego turystę zadowolić. Będąc na miejscu polecam odwiedzić o poranku mieszczącą się kilkaset metrów poniżej małą, rodzinna piekarnię która oferuje pyszny, gruziński chleb.
Góra
 Profil Relacje PM off
mateusz.skala lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#31 PostWysłany: 16 Wrz 2018 11:23 

Rejestracja: 22 Sie 2018
Posty: 6
Ja polecam nocleg Sisi Guest House . https://www.google.pl/maps/place/Sisi+G ... authuser=1

Cena 30-35 GEL za pokój dwuosobowy ze śniadaniem.Fantastyczna gospodyni codziennie na śniadanie przyrządzała różne miejscowe dania np. maleńkie chinkali, czy pyszne naleśniki. Nawet w dniu wylotu o 3 nad ranem! Do centrum ok 10-15 min spacerkiem. Jej sąsiad Lasza zapewniał nam transport swoim starym Mercedesem :D na cały pobyt w Kutaisi. Zawiózł nas nawet do Mestii i zabrał nas z powrotem po naszym powrocie z Ushguli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#32 PostWysłany: 19 Wrz 2018 07:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
aloni napisał(a):
W Kutaisi polecam Edelweiss Guest House :) za noclegi zapłaciliśmy ok. 45 zł ze śniadaniem za osobodobę. Śniadanie było super: zupa, jajecznica, pieczywo, sery, miód, dżemy i mnóstwo innych rzeczy. Do tego gospodarze odebrali nas z lotniska (40 gel za 7 osób) i wynajęli nam busa z kierowcą na cały dzień (100 gel).


Ja wczoraj zapłaciłem 68 zł za dwie osoby. Również polecam ten hotel. Najlepszy jaki mieliśmy w Gruzji. Dobra komunikacja po angielsku, miła obsługa, wydrukowali mi karty pokładowe, śniadanie zrobili pół godziny przed normalnym czasem, zorganizowali transfer na lotnisko. Wszystko czyściutkie , eleganckie łazienki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#33 PostWysłany: 26 Lut 2019 15:36 

Rejestracja: 19 Lut 2019
Posty: 13
Loty: 61
Kilometry: 83 423
rajaz napisał(a):
Ja polecam nocleg Sisi Guest House . https://www.google.pl/maps/place/Sisi+G ... authuser=1

Cena 30-35 GEL za pokój dwuosobowy ze śniadaniem.Fantastyczna gospodyni codziennie na śniadanie przyrządzała różne miejscowe dania np. maleńkie chinkali, czy pyszne naleśniki. Nawet w dniu wylotu o 3 nad ranem! Do centrum ok 10-15 min spacerkiem. Jej sąsiad Lasza zapewniał nam transport swoim starym Mercedesem :D na cały pobyt w Kutaisi. Zawiózł nas nawet do Mestii i zabrał nas z powrotem po naszym powrocie z Ushguli.


Nocowaliśmy tam w zeszłym tygodniu. Gospodarze rzeczywiście bardzo sympatyczni, dyspozycyjni właściwie przez całą dobę. Jednak Hostel zupełnie nieprzystosowany do temperatur panujących w lutym. Na zawnątrz było ok 10 stopni, w pokojach tyle samo. Dostaliśmy co prawda grzejnik, ale nie był on w stanie ogrzać pokoju nawet w najmniejszym stopniu. W łazience zamiast okna jest siatka. Jednak była ciepła woda i możliwość ugotowania herbaty, więc biorąc pod uwagę bardzo niską cenę noclegu (125 GEL za 5 nocy/2 osoby ze śniadaniami) nie było tragedii. Właściciele oferują możliwość pdwózki do okolicznych atrakcji. Za jaskinię Prometeusza, Gelati Monastery i Bagrati właściciel Hostelu wziął od nas 80 GEL. Za Kanion Martvili chciał 120, dlatego wtedy już skorzystaliśmy z dużo tańszej opcji wycieczki z biura podróży mieszczącego się w centrum informacji turystycznej. Jeśli mowa o śniadaniach - szału nie bylo, codziennie jajko sadzone i parówki + kromka chleba. Niedaleko jest szpital, a przy szpitalu lokalna piekarnia z przepysznym chlebem za 0,8GEL. Zdecydowanie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#34 PostWysłany: 12 Wrz 2019 12:15 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Bardzo polecam :
https://www.booking.com/hotel/ge/114-tsereteli-street
Za 80 złotych za 4 osoby/nocleg czyściuteńki pokój, cztery wygodne łóżka w tym jedno podwójne, kosmetyki i bardzo obfite, pyszne śniadanie. Pomocni gospodarze. Trochę irytujący odpływ od prysznica ale pozostałe rzeczy rekompensują to z nawiązką. Warto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#35 PostWysłany: 03 Paź 2019 10:55 

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 8
Również polecam Kote
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#36 PostWysłany: 03 Paź 2019 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 207
niebieski
Hej, wybieram się z grupą 16 osób. Może ktoś pomoże namierzyć jakiś fajny nocleg- najlepiej prywatny. Jest tego dużo w wyszukiwarkach ale jednak sprawdzony to sprawdzony.
z góry dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#37 PostWysłany: 03 Paź 2019 11:21 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
16 osob to bierz gdzie sie zmiescisz a nie gdzie jest fajnie :D
Góra
 Profil Relacje PM off
mateusz.skala lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#38 PostWysłany: 14 Lip 2021 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
Guest House Friendly polecam, transport z lotniska, ogromne śniadanie, pokoje czyste, hamaki, stoliki na zewnątrz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#39 PostWysłany: 12 Wrz 2022 07:57 

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 35
Co do polecanego tutaj Hostel Kutaisi by Kote - zaproponowano mi cenę wyższą niż publikowalna na booking.com, także tego... Zarezerwowałam Hostel City Center. Jeżeli Wam nie przeszkadza śmierdząca woda spod prysznica(ale ciepła), to szczerze polecam na jeden nocleg :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Kutaisi
#40 PostWysłany: 11 Sty 2023 13:44 

Rejestracja: 03 Sie 2015
Posty: 46
Loty: 19
Kilometry: 28 379
Panna Anna napisał(a):
Co do polecanego tutaj Hostel Kutaisi by Kote - zaproponowano mi cenę wyższą niż publikowalna na booking.com, także tego... Zarezerwowałam Hostel City Center. Jeżeli Wam nie przeszkadza śmierdząca woda spod prysznica(ale ciepła), to szczerze polecam na jeden nocleg :mrgreen:

A czy przypadkiem booking nie dorzucił zniżki od siebie? Ogólnie spałem u Kote (a konkretnie to w innym lokalu ale kupionym przez kontakt z Kote) i nie ma co narzekać, śniadania były co najmniej ogromne.
Ostatnio (01.2023) pytałem o ceny więc wrzucę dla aktualizacji:
Wycinek z korespondencji (pytałem o pobyt 2 dorosłych i 3 dzieci <12):
Cytuj:
Mamy dla Was duży pokój 6 osobowy z pojedynczymi łóżkami, prywatną łazienką, tarasem.
Cena za nocleg w tym pokoju za osobę to 30 lari/ za dzień
Możemy też zarezerwować dla rodziców drugi pokój 2 osobowy z podwójnym łóżkiem. Cena to 70 lari/ za dzień
Pokoje są zaraz obok siebie.
Transfer z lotniska to 50 lari za całą grupę.
Śniadanie kosztuje u nas 15 lari za osobę.
Oferujemy też domową kolację z mnóstwem regionalnych dań i naszym domowym winem i chacha. W cenie 50 lari za osobę dorosłą i 40 lari dla dziecka.
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna lubi ten post.
Ancyna uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group