Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Sty 2023 14:36 

Rejestracja: 27 Gru 2021
Posty: 86
Zbanowany
Cześć,

Marzy mi się pobyt w hotelu w tej wiosce wakacyjnej. Tam są w istocie chyba 4 hotele: Barcelo Maya Palace, Barcelo Maya Caribe, Barcelo Maya Colonial, Barcelo Maya Tropical, Barcelo Maya Beach.... czy ktoś ma dośiwadczenia, czy te hotele różnią się mocn między sobą jakością ? Z tego co widzę, ceny tych hoteli różnią się przy 9 dniowym pobycie nawet 500-700 euro. Dlatego chciałem dopytać, czy ktoś był i może któryś szczególnie polecić, także żeby nie dopłacać ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 21 Sty 2023 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@dominikanin

Od resortów masz grupy na fb fanatyków all-in. Tutaj nie lata się do resortów ;)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 11 Maj 2023 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2011
Posty: 90
Przy dzisiejszych cenach wakacji w allu, coraz więcej ludzi będzie szukać połączeń lotniczych i rezerwacji resortów na własną rękę.
Taki sam klient jak każdy inny, a że nie wpisuję się w Twoją wizję tego forum, to wybacz kolego :)
_________________
http://americandream-artur.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 14 Maj 2023 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@Arczysław

Są osoby, co latały, latają i będą latać z TO/Biur podróży gdyż się zwyczajnie w świecie boją sami zorganizować wyjazd.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Maj 2023 11:49 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
@Martinuss
Zdarzylo mi się nocować w dobrych resortach/hotelach z all, a nigdy w moim już niekrótkim już życiu nie korzystałem z usług biura podróży.
Także proszę nie generalizujmy. To może przychodzi z wiekiem, ale im człowiek starszy, to zamiast hosteli, airbnb czy tanich hoteli chce spędzić trochę czasu w zacnych warunkach, czy to na statku, czy w dobrym hotelu z all.
Ale wcale to nie oznacza, że musi korzystać z biur podróży, równie dobrze i znacznie taniej można sobie taki pobyt zorganizować samodzielnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
flus lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 14 Maj 2023 17:38 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Martinuss napisał(a):
@dominikanin

Od resortów masz grupy na fb fanatyków all-in. Tutaj nie lata się do resortów ;)



Lata się, lata. Nie wiem skąd to dziwaczne generalizowanie.
Podobnie jak przedmówcy lubię czasem osiąść z pełną świadomością w jakimś resorcie, który z resztą rezerwuję na własną rękę.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 07 Lip 2023 10:46 

Rejestracja: 12 Mar 2023
Posty: 171
ja znowu w kontekście hoteli z all inclusive 5*. Widze znaczną różnice w cenach pobytów, pomiędzy okresem listopad a np. luty-marzec dochodząca do 45%. Np. w listopadzie 8 dni 1100 euro za 2 osoby, a w marcu w tym samym hotelu 1900 euro.
Czy zawsze jest taka kolosalna różnica w cenach pomiędzy listopadem a lutym -marcem ? Czy może to jest kwestia odległego terminu i ceny spadną ? Kiedy najlepiej rezerwować ? myśleliśmy o marcu ale te ceny odstraszają...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Lip 2023 10:48 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
Spring Break typically lasts for a week or two, although some schools schedule it for the last week of March, with separate days off for Easter. For this year, the most common Spring Break days will be between March 11 and April 1

https://en.wikipedia.org/wiki/Spring_break
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group