Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Maj 2015 10:36 

Rejestracja: 23 Gru 2011
Posty: 347
Loty: 137
Kilometry: 274 190
niebieski
Bardzo polecam ten Dar.
Ok 20€ dla dwoch osob ze sniadaniem (bardzo porzadnym).
Taras z prawdziwego zdarzenia, czysto i przede wszystkim super obsluga.

Załączniki:
image.jpg
image.jpg [ 29.9 KiB | Obejrzany 2954 razy ]
_________________
Jeśli Ci pomogłem, miło jeżeli odwdzięczysz się lajkiem. Wtedy wiem, że komuś się to przydało i warto to robić!
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
am_warszawa uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 29 Maj 2015 21:05 

Rejestracja: 15 Lut 2015
Posty: 13
Hotel Marrakech Le Sangho Privilege -- byłem,polecam cena około 35euro 2jka ze śniadaniem w dzielnicy palmowej ,bardzo fajny hotel z basenem i z dala od miasta (w dzień opalanko wieczorkiem na miasto taxi 10euro lub wyjść poza teren hotelu poczekać na taxi przypadkowe 5euro,)
Góra
 Profil Relacje PM off
am_warszawa lubi ten post.
am_warszawa uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 28 Cze 2015 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Witam,
właśnie wróciłem z krótkiego wypadu do Marrekeszu, od siebie polecam Hotel Cecil http://www.booking.com/hotel/ma/cecil.pl-zl.html, za pokój dwuosobowy ze śniadaniem, prywatną łazienką, klimą oraz darmowym internetem (chodził całkiem nieźle, mieliśmy pokój na parterze) płaciłem 320 MAD (są też tańsze bez klimy i ze wspólną łazienką na korytarzu). Świetna lokalizacja tuż przy placu Jemaa El-Fna (łatwo znaleźć: wejście obok Le Grand Balcon du Cafe Glacier). Śniadanko serwowane na tarasie z widokiem na plac (bagietki, rogaliki, kawa, herbata, sok pomarańczowy, dżem, serek, jajka). W pokoju czysto, ciepła woda :) Wieczorem klimat na placu niesamowity :)
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 21 Paź 2015 20:37 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Cześć, szukamy jakiegoś nie najdroższego hotelu w Marrakeszu, w niezłej lokalizacji, a przede wszystkim z ogrzewaniem - jedziemy bowiem w grudniu. Ktoś, coś?
PS Oczywiście chodzi nam o dwójkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 22 Paź 2015 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Z tym ogrzewaniem to może być problem.
Ale w grudniu jest dość ciepło.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 22 Paź 2015 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2012
Posty: 111
Loty: 31
Kilometry: 110 566
W Marakeszu mogę polecić hostel Mamma Marrakech, co prawda obsługa zakręcona ale pomocna ;) Do tego ma swój klimat i jest blisko centrum - 1km od Jemma el Fnaa. http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g293734-d2299513-Reviews-Hostel_Riad_Mama_Marrakech-Marrakech_Marrakech_Tensift_El_Haouz_Region.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 22 Paź 2015 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Riady mają zazwyczaj w pokojach elektryczne wsparcie w postaci grzejników, ale wątpię, żebyście je rzeczywiście odpalali. Nawet w nocy. Ja byłem w styczniu/lutym i nie skorzystaliśmy. A co do samego noclegu, to w tym wątku znajdziesz sporo propozycji :)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 22 Paź 2015 19:35 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 416
srebrny
Spałem /początek stycznia/ w Moroccan House Hotel -jest ogrzewanie. rez. hotels.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 26 Lut 2016 19:05 

Rejestracja: 17 Sty 2016
Posty: 7
polecam w Fezie Riad Nassim jest na bookimg.com
https://www.facebook.com/riad.nassim.946/about
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 11 Cze 2017 23:15 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 410
niebieski
Hej, wrocilem wlasnie z krotkiego wypadu do Fezu i chcialbym polecic riad Dar El Yasmine (https://goo.gl/7EjC7n). Cena to 250 MAD za podwojny pokoj z prywatna lazienka i porzadnym sniadaniem. Bardzo przyjazny i zabawny personel (mimo ramadanu). Nie raz zostalismy zaproszeni do zjedzenia wspolnego "ramadan breakfast" wraz z gospodarzem (posilek o 19.30), zupy czy mietowej herbaty. Bardzo fajny taras z widokiem na miasto, jednak najwazniejsza dla nas przy wyborze noclegu byla lokalizacja - 3-5 min od Blue Gate, zaraz przy jednej z glownych ulic medyny. Nie ukrywam ze zaoszczedzilo nam to sporo stresu, z racji tego ze lokalni "naganiacze" tylko czekaja na moment zdezorientowania, aby zgarnac troche dirhamow za odprowadzenie do noclegowni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 04 Paź 2017 00:35 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 23
Marakesz
polecam Riad Hugo. Dobra lokalizacja choć sama okolica trochę kontrowersyjna.
Za dwie noce 700 MAD za 2 os. ze śniadaniem (bardzo fajne, na dachu).
Na dziedzińcu Riadu jest mini basen :)
Gospodarz zaprowadził nas na strzeżony parking 8 min na piechotę, cena 35 MAD za dobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 06 Gru 2017 18:12 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 2
W Marakeszu polecam Riad Beautiful Dream, 2 min od Jamma el fna.Poza sezonem płaciliśmy 100 Mad/os. Pan na recepcji mówił tylko po francusku i hiszpańsku więc dobrze mieć ze sobą rozmówki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 08 Gru 2017 20:42 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
Marrakesh-Riad Espagna, rzut beretem od Jamaa el fna ,220dh za dwójkę ze śniadaniem,kontakt z Mohamedem po angielsku,rezerwowane przez booking.com.Warunki dosyć przyzwoite.Na pozostałe noce próbowałem negocjować cenę.Ponieważ nie wykazał żadnej elastyczności poszliśmy do Hotelu des Amis o jeszcze lepszej lokalizacji zaraz przy placu za 100dh,warunki trochę gorsze chociaż pokój większy,bez śniadania,łazienka wspólna,cena nie podlegała negocjacji.Ogólnie nie ma problemu ze znalezieniem spania.Te najtańsze raczej trudne do negocjacji.Te w cenie ok.250-300dh już tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 08 Gru 2017 20:50 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 163
Jak to jest z tą opłatą miejscową - podatek miejski z bookingu 2,5 eur/os - płaciliście to, w tych spoza bookingu też ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 09 Gru 2017 10:20 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
W miejscu za 100dh nie wiem bo nie wypełnialiśmy żadnych kwitów.W recepcji wzięli na chwilę paszporty i zza wysokiego kontuaru nie było widać co on tam robi.Przy tej cenie myślę że mogłobyć bez podatku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 06 Lut 2018 10:58 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 114
W lutym planuję objechać Marakesz, Fez, Rabat i Casablance, orientujecie się może czy bardziej opłacalne jest kupowanie noclegów przez booking.com czy taniej wyjdzie rozmawiać o chęci noclegu na miejscu w miejscowych Riadach?
Patrzyłem przez booking to ceny są porażające :) np 21 zł/osoby w pokoju dwuosobowym w Riad Janat Salam Marrakesh, chodzi nam tylko o jak najtańszy prywatny pokój, reszta nie ma znaczenia.
Czytałem też o możliwości spania na tarasach, ale w lutym temperatury nie są w nocy najwyższe więc chyba taka opcja odpada jak na zimowy sezon
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mtmx lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 20 Lut 2018 01:01 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 416
srebrny
Pod koniec stycznia spałem trzy noce w riad Naya zresztą drugi raz poprzednio trzy lata temu. teraz jest ogrzewanie tzn. dwa grzejniki gazowe stojące w patio,które można sobie nakilka godzin przeprowadzić do pokoju i nagrzać.Jest też grzejnik olejowy jeden przechodni na cały riad i trzeba przechwycić jak ktoś wyjeżdza.Super śniadanie/kapitalne czarne oliwki i oniejmlet smażony na życzenie/ Pózniej spałem cztery noce w hotelu Almas na nowym mieście Guelitz i też polecam. Śniadania od 6,30 jak ktoś ma wczesny wylot lub wycieczke.Wędliny tragiczne o smaku plastiku reszta w porządku.Koło hotelu ok 7-8 barów w tym dwie rybne.Jak ktoś chce odpocząć od wariactwa mediny to polecam.Autobuus nr1 ok 100 m od hotelu lub na piechte 1500m do starego miasta.Na dachu można poleżećć przy basenie na słoneczku.I na koniec perełka trzeci punkt z procentami w marakesh ok 100 m od hotelu Almas.Pakują piwko w gazetę i możn awyupić od razu na ulicy.Duży wybór win .Ja piłem piwo 17 mad pucha 0,5 z lodówy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 27 Lut 2018 21:48 

Rejestracja: 24 Lut 2013
Posty: 64
Loty: 137
Kilometry: 212 733
W Marrakeszu polecam Hostel Marrakesh Rouge - tanio, klimatycznie, dobre miejsce:
http://www.marrakechrouge.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Marrakesz i okolice
#39 PostWysłany: 14 Maj 2018 15:07 

Rejestracja: 10 Lut 2012
Posty: 4
Ja byłam ostatnio w Marakeszu - lot z Krakowa - zatrzymałam się tydzien w Riads de la Medina , w której właściciel francuz mówi po polsku !!! Takze to duzy plus, bo polecił nam dużo fajnych lokalnych miejsc. Zakwaterowanie sasmo w sobie też świetnie zlokalizowane i w bardzo dobrym standardzie, ceny przystępne.
Macie tutaj ich stronę ( jest ona też po polsku )
https://www.riadsdelamedina.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 27 Maj 2018 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
@magdalina1512
Na stronie wyczytałem, że mają dwa riady. W którym dokładnie miejscu one są? I jak jest z parkingiem?
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group