Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Paź 2014 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Ponieważ byłem na Malcie 2x (do tego jestem hotelarzem) to mogę się odnieść i do jakości noclegów, jak i cen.

Sliema Chalet *** - Gwiazdki trochę na wyrost. Na plus hotelu trzeba zapisać łatwość dojazdu z lotniska (autobus X2 bezpośredni), do Valletty (autobus 12,13,15 spod hotelu, przystanek Chalet), do St. Gilian [St. Julians] (autobus 12,13,202,203,222,225), Cirkewwy (autobus 222), Ghajn Tuffieha (autobus 225). W hotelu jest darmowe Wi-Fi na 7p tuż obok tarasu widokowego. Całkiem przyzwoite śniadania. Jak się ma szczęście to dostanie się pokój z widokiem na promenadę w cenie 3za2, te 3 noclegi wychodzą zamiast 62.00e tylko 41.00e. Pokoje sprzątane codziennie, duże, trochę obskurne łazienki (z wanną). Pokój wart swojej ceny. Po przeciwnej stronie jest centrum nurkowe - 3 dni nurkowania za 110.00e (o ile mamy kartę).

Drugi sprawdzony hotel to Roma Hotel **. Gwiazdki zasłużone. Uboższe śniadania (jak w hostelu), ale są w cenie. Wi-Fi płatne. Pokoje bez widoku od 26.00e, a te z widokiem od 32.00e (w sezonie niskim). Żeby posprzątali pokój trzeba to zgłosić. Pokoje małe, choć łazienki w lepszym stanie niż w Chalet. Tuż obok jest restauracja, gdzie danie dnia z deserem kosztuje od 12.00e (dodatkowo od 18 do 19:30 jest 10% zniżki od rachunku - przetestowane).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Paź 2014 05:30 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 416
srebrny
Spałem w zeszłym roku w hotelu Diplomat i mogę polecić. Przy samym deptaku pokoje czyste /trzyosobowy z bocznym widokiem na morze/ świetne,bogate śniadania.Chyba dwa przystanki autobusem do przystani. Najlepsza cena była z Alpharoom.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Paź 2014 18:14 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 342
niebieski
Czy w pokojach hoteli Chalet i Roma w Sliemie był sejf i WiFi ? Jezeli tak to czy płatne czy bezpłatne ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Paź 2014 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
W obu był sejf płatny, tak samo jak Wi-Fi. W Chalet bezpłatne Wi-Fi jest na 7p.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Paź 2014 18:44 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
Depiro Point http://www.depiropoint.com/

Apartamenty na wynajem. W pełni, umeblowane, kompletnie wyposażony aneks kuchenny ze sprzętem agd.
Czysty, jasny, przestronny (na niższych piętrach może być problem z tą jasnością szczególnie od strony innych budynków).
Na 7 piętrze duże tarasy ze stolikami, leżakami. Wi-fi w całym obiekcie.
5 min spacerkiem od promenady i placu Balluta. W każdej z bocznych uliczek małe sklepiki spożywcze.
Góra
 Profil Relacje PM off
gruszek1982 lubi ten post.
gruszek1982 uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 10 Gru 2014 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2014
Posty: 51
Loty: 12
Kilometry: 22 554
Też mogę polecić Depiro Point. Chociaż teraz trochę żałuję, że nocleg wzięliśmy w Sliemie.

Kilka zdjęć apartamentu i widoku z tarasu:
https://www.dropbox.com/s/zivx32ixyl52o ... 4.JPG?dl=0
https://www.dropbox.com/s/8sl7sibbihk4m ... 7.JPG?dl=0
https://www.dropbox.com/s/n5sa0cdto5z57 ... 8.JPG?dl=0
https://www.dropbox.com/s/ewhizihz41c2a ... 9.JPG?dl=0
https://www.dropbox.com/s/6xp6jx5xrxil0 ... 0.JPG?dl=0
_________________
Image
Wyśniona podróż?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Gru 2014 13:40 

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 58
joael napisał(a):
...
Drugi sprawdzony hotel to Roma Hotel **. Gwiazdki zasłużone. Uboższe śniadania (jak w hostelu), ale są w cenie. Wi-Fi płatne. Pokoje bez widoku od 26.00e, a te z widokiem od 32.00e (w sezonie niskim). Żeby posprzątali pokój trzeba to zgłosić. Pokoje małe, choć łazienki w lepszym stanie niż w Chalet. Tuż obok jest restauracja, gdzie danie dnia z deserem kosztuje od 12.00e (dodatkowo od 18 do 19:30 jest 10% zniżki od rachunku - przetestowane).

Hej
my byliśmy w Roma hotel teraz w listopadzie spaliśmy 4 noce i wyniosło to za dwie osoby około 260zł łącznie. Śniadania monotonne ale za tą cenę chyba nie ma co liczyć na coś lepszego...
natomiast pókoj był sprzątany codziennie - bez żadnego zgłaszania..

Widok z okna jak poniżej:
http://weekendtrips.pl/wp-content/uploa ... hotel2.jpg
_________________
weekendtrips.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Gru 2014 12:21 

Również mogę polecić hotel Chalet.
Świetna lokalizacja. Przystanek autobusowy przed hotelem. Wszędzie można dojechać. 5 minut na nogach do centrum Sliemy..
Wifi za free na 7 piętrze. Pokoje i łazienki całkiem niezłe. Śniadanka skromne, ale coś można pojeść. Warto brać, te trochę droższe pokoje z balkonem i super widokiem na promenadę i morze. Te tańsze, wewnętrzne mają okienka na .... szyb z rurami itp, a więc nieciekawie.
Góra
 PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Wrz 2016 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2011
Posty: 78
Spędziłem jedna noc w 115 Strand Hotel and Suites. Kosztowało to 50 EUR bez śniadania. Mimo że chwalą się pokojami z widokiem na morze, dostałem niestety taki na 1p (106), w którym nie przewidziano żadnego okna. Tzn jest tylko półprzezroczysta szyba wychodząca na świetlik o powierzchni ok 2 mkw. Sam pokój czysty, świeży i przestronny, ale ten brak okna zupełnie mnie zaskoczył i sprawił, że rano zwiałem stamtąd czem prędzej. Tak więc nie polecam.
_________________
Lądy i morza przemierzam - https://paranoix.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 02 Wrz 2016 23:17 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
W przeciwieństwie do kolegi powyżej my byliśmy bardzo zadowolenie z pobytu w Hotelu 123Strand Gzira.
Jego lokalizacja,zapewniająca sprawną komunikację, bezpieczna okolica,dostępność taniego jedzenia w pobliżu i wiele atrakcji na zewnątrz, nie zmąciła nam nocy w pokoju bez okna (czysty, świeży i przestronny),bo wracaliśmy padnięci.
Oczywiście wybierając pokój, można było dopłacić za okno.My zapłaciliśmy jednak znacznie mniej i mieszkaliśmy wyżej.
Wielką rekompensatą za to była dla nas możliwość zjedzenia śniadania na tarasie lub wieczornego przebywania na nim ciesząc oko widokiem Valetty.
POLECAM BArdzo
Załącznik:
123Strand_noc.jpg
123Strand_noc.jpg [ 31.14 KiB | Obejrzany 10938 razy ]

Załączniki:
123Strand.jpg
123Strand.jpg [ 34.32 KiB | Obejrzany 10938 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Wrz 2016 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 186
Loty: 6
Kilometry: 7 056
niebieski
To, że hotel w Sliemie i okolicy mają niektóre pokoje bez okien to akurat nie jest na Malcie czymś nietypowym. W tych okolicach (jak i w większości miejscowości) budynki bardzo często stoją na dość wąskich, ale długich działkach.

Co do 115 Strand Hotel to miałem okazję tam gościć w maju (BB). Hotel i pokój (też miałem taki bez okna) bardzo schludny. Śniadanie wg mnie dość słabe. Darmowe WiFi tylko w holu koło recepcji (w pokojach płatne).
_________________
Paweł Choiński
Blog - http://www.moja-malta.pl i przewodnik - http://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Wrz 2016 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
paranoix napisał(a):
Spędziłem jedna noc w 115 Strand Hotel and Suites. Kosztowało to 50 EUR bez śniadania. Mimo że chwalą się pokojami z widokiem na morze, dostałem niestety taki na 1p (106), w którym nie przewidziano żadnego okna. Tzn jest tylko półprzezroczysta szyba wychodząca na świetlik o powierzchni ok 2 mkw. Sam pokój czysty, świeży i przestronny, ale ten brak okna zupełnie mnie zaskoczył i sprawił, że rano zwiałem stamtąd czem prędzej. Tak więc nie polecam.

Dostałeś pokój najgorszego sortu ;)
Za widoki, balkony itp. zazwyczaj się dodatkowo płaci.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 03 Wrz 2016 00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 186
Loty: 6
Kilometry: 7 056
niebieski
Mi tam nie przeszkadzało, tym bardziej, że nie ja płaciłem :)
_________________
Paweł Choiński
Blog - http://www.moja-malta.pl i przewodnik - http://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 03 Wrz 2016 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2011
Posty: 78
friend napisał(a):
W przeciwieństwie do kolegi powyżej my byliśmy bardzo zadowolenie z pobytu w Hotelu 123Strand Gzira.
Jego lokalizacja,zapewniająca sprawną komunikację, bezpieczna okolica,dostępność taniego jedzenia w pobliżu i wiele atrakcji na zewnątrz, nie zmąciła nam nocy w pokoju bez okna (czysty, świeży i przestronny),bo wracaliśmy padnięci.
Oczywiście wybierając pokój, można było dopłacić za okno.My zapłaciliśmy jednak znacznie mniej i mieszkaliśmy wyżej.
Wielką rekompensatą za to była dla nas możliwość zjedzenia śniadania na tarasie lub wieczornego przebywania na nim ciesząc oko widokiem Valetty.
POLECAM BArdzo
Załącznik:
123Strand_noc.jpg


Mój hotel to był 115 Strand, a nie 123, ale pewnie chodzi o ten sam. Cóż, zarezerwowałem godzinę przed przyjazdem i faktycznie dostałem gorszy sort (how come?). Nie oczekiwałem ostatniego piętra z widokiem na mury Valetty, ale to co miałem przypomniało mi pewien słaby hostel w Walencji lata temu. Cóż, jak przedmówcy piszą, nie jedzie się tam na hoteling a żeby głównie przebywać poza nim - płacąc jednak taką cenę okno potraktowałem jako coś oczywistego. Gdybym miał takie atrakcje jak Wy na zdjęciach, zapewne też bym był zadowolony :)
_________________
Lądy i morza przemierzam - https://paranoix.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 04 Wrz 2016 11:30 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 416
srebrny
Spałem w Sliema Marina z tytułu overbooking w Sliema Chalet i dobrze na tym wyszedłem. Zdecydowanie lepszy od Sliema Chalet /byłem dwa lata temu/ Super lokalizacja,duże pokoje,dobre śniadania w restauracji na dachu budynku,duży balkon z pięknym widokim na zatokę i Valette.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 17 Sty 2017 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Sliema Chalet to jednak porażka... Lokalizacja jest dobra, cena jest ok, ale poza tym słabo. To na pewno nie są 3 gwiazdki. Klimatyzacja brudna, pościel niekompletna (za kołdrę miała służyć kapa, którą się przykrywa łóżko, w szafie była kołdra, ale bez poszewki). Darmowe WiFi jest tylko na 7. piętrze, śniadania bardzo słabe. Wiedziałem mniej więcej na co się piszę bo cena za pokój z widokiem na morze i śniadaniem wynosiła €22, ale trzeba to napisać, że to bardzo słabe miejsce:)
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 22 Mar 2017 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
Park Hotel - cena 325 zł/2 osoby na 3 noce bez wyżywienia. Brak internetu oprócz lobby bar - można wykupić pakiety na 3 dni za 8 Euro lub na tydzień za 15 euro i wtedy działa w pokoju. Wygodny balkon, w TV działa 1 polska stacja telewizyjna, czysta łazienka z wanną. Polecam.
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off
mzukowski lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 02 Kwi 2017 21:47 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 66
Sliema,Polecam Days Inn Hotel, bardzo dobra lokalizacja przy porcie i glownym przystanku autobusowym, dobry stosunek ceny do jakosci
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 12 Lip 2018 23:08 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Dorzucam się ze sprawdzonym hotelem w Sliemie.

LABRANDA Rocca Nettuno Suites, Mattew Pulis Street, Sliema

Spędziliśmy tam 3 noce w marcu. Rezerwacja pokoju dwuosobowego ze śniadaniem, dokonana na orbitz z wykorzystaniem Private Sale i kodu zniżkowego na bodajże 15%, dała nam łączną cenę 118,06 USD czyli nieco ponad 39 dolarów za dobę.
Nie spodziewaliśmy się luksusów, ale za taką cenę obiekt był więcej niż OK. Jeśli ktoś ma sporo bagaży, to ucieszy go wiadomość, że w budynku jest winda. Sam apartament był wielki – chyba nigdy nie mieliśmy na żadnym wyjeździe więcej przestrzeni mieszkalnej. Część sypialna oraz część kuchenno- wypoczynkowa (lodówka, czajnik, stół, telewizor, kanapa). Wielkość apartamentu widać na zdjęciach poniżej. Mały balkonik – nasz pokój miał akurat widok na zatokę (być może to zasługa miłej Polki, która akurat nas meldowała :) ).

Łazienka w porządku. Wanna gdzieś nieco przeciekała, ale po całodziennych wyjściach, wieczorem już było sucho.

Apartament nie jest pierwszej nowości i przydałby mu się pewnie jakiś mały remont, ale daje radę.

Śniadania niestety bardzo przeciętne, w stylu brytyjskim - niemniej co nieco szamaliśmy z rana, ale później zawsze wspomagaliśmy się jakąś lepszą kawą i ciastkiem. Unikać ciast deserowych – były niejadalne.

Lokalizacja: bardzo dobra. Cicha uliczka, ale niedaleko do istotnych z punktu widzenia turysty miejsc:
- przystanek autobusowy – autobusy 13,14 i 16 jadą do dworca w Valletcie; X2 można dojechać na lotnisko, ale jeździ raz na godzinę i krąży, polecam więc przejazd na ww dworzec auobusowy i przesiadkę na częściej jeżdżące X4 (działa oczywiście również na dojazd z lotniska)
- przystań: prom płynący do Valletty, 2,80 euro za bilet powrotny
- restauracje na ulicy biegnącej wzdłuż nadbrzeża (kierunek przystań promowa)

Podsumowując: zakładając, że nie potrzebujecie luksusowych warunków, to jest niezłe miejsce jeśli uda się upolować w dobrej cenie.

Załączniki:
2018-03-10 Malta_Sliema.jpg
2018-03-10 Malta_Sliema.jpg [ 359.89 KiB | Obejrzany 7822 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 28 Sie 2018 11:37 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Ja dwie noce spędziłem w Park Hotel
Tripadvisor

Hotel oferuje basen na dachu i leżaki, jest ok w sam raz na city-break. Basen kryty, siłownię oraz jacuzzi.
Pokoje po odnowieniu (nie robiłem zdjęć), łazienka z wanną i słuchawką prysznicową. Darmowy zestaw kosmetyków, ręczniki wymieniane codziennie, suszarka do włosów.
Ręczniki plażowe do wypożyczenia za 5€ (depozyt).
Podatek miejski 2€ (2os/2noce)
Śniadanie w formie bufetu, idzie sobie pojeść.
Jakieś 400 metrów od hotelu znajduje się supermarket Scotts Sliema.

Tak polecam.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group