Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Lip 2015 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 147
@olajaw a w jakim terminie byliście?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Pozdrawiam
M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#22 PostWysłany: 07 Lip 2015 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
W czerwcu, na Gili dokładnie 9-12.06 :) Niektóre z bungalowów nie miały miejsc, ale na Gili Air jest ich mnóstwo, więc nie było z tym problemu - są też naganiacze, którzy zapraszają do swoich bungalowów.
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Lip 2015 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 147
A które Gili polecacie? Wiem ze na Trawangan więcej się dzieje, dużo ludzi? (ale czy nie za dużo).
Gili Air spokojniejsze - bardziej rajsko?
A Gili Meno?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Pozdrawiam
M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 07 Lip 2015 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Tak zdecydowanie Gili Trawangan bardziej imprezowe i tłoczne - co prawda nie byliśmy, ale widać było w Padang Bai po ilości osób, które tam się wybierały (każdy miał naklejkę dokąd płynie w porcie ;) ). ,
więc zależy czego szukasz, jeśli zabawy i imprez to tam będzie najlepiej.
My byliśmy na Gili Air i polecam jak najbardziej, jest pięknie, spokojnie i rajsko :)
Na Gili Meno popłynęliśmy podczas wycieczki snorklingowej i wydaje mi się, ze tam jest jeszcze spokojniej niż na Gili Air. I też bardzo pięknie :) Jakbym teraz jechała to wybrałabym Gili Meno, ale to pewnie też dlatego, że na Air byliśmy ;) I może ciut ładniejsza rafa jest przy Meno, płynęliśmy tam na snorkling łódką, można bez problemu wykupić na Gili Air taka kilkugodzinną wycieczkę w najlepsze miejsca do snorklingu (ok. 80tys IDR , ze sprzętem), super sprawa - polecam!
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 19 Sie 2015 15:46 

Rejestracja: 05 Sie 2015
Posty: 20
Hej, tez sie wybieram w sumie w 4 osoby na Bali 26.08.2015-11.09.2015, wczesniej w hong kongu 2 dni.

Jakby ktos byl zainteresowany to planujemy trip w dniach 1.09-4.09 na jawe zobaczyc bromo, ijen i miasto malang.
Jak znajda sie 2 osoby, to mozna negocjowac i wziac wycieczke w jakims biurze podrozy, no albo robic to na wlasna reke.
Nie mam aktywnego konta wiec jak cos to piszcie michalwojas@yahoo.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 19 Sie 2015 23:41 

Rejestracja: 21 Cze 2015
Posty: 32
Michał nasz termin niemal się pokrywa ale rozminiemy się. Na Jawie będziemy do 29/30 a potem Bali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 20 Sie 2015 10:10 

Rejestracja: 07 Kwi 2015
Posty: 36
Loty: 44
Kilometry: 97 333
U nas tak samo :D Przylatujemy na Bali 27.08 (zaraz po północy), a wylatujemy 12.09 (o 1 w nocy), ale na Ijen wybieramy się w okolicach 9 września...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 20 Sie 2015 12:32 

Rejestracja: 05 Sie 2015
Posty: 20
my wylatujemy 11, bedziemy od 26 w nocy. Jak cos to na bali tez mozna jakies wycieczki zorganizowac. Jedziecie tylko na ijen czy bromo tez? sami robicie wycieczki czy przez biuro?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 20 Sie 2015 13:11 

Rejestracja: 07 Kwi 2015
Posty: 36
Loty: 44
Kilometry: 97 333
Raczej tylko na Ijen :) Właściciele pokoju w Lovinie, ktry wynajmujemy obiecali nam zorganizować wycieczkę jeśli nam się nie uda na własną rękę tego ogarnąć :) (wycieczka byłaby zorganizowana tak, żeby płynąć późnym promem na Jawę i wychodzić nocą, a potem od razu powrót na Bali, bez żadnych noclegów tam :)).

Wyślę do Ciebie maila to może coś więcej pomyślimy! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 20 Mar 2016 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 124
Loty: 149
Kilometry: 338 219
Co do noclegów na Bali w Ubud, można zaleźć w bardzo różnej cenie i jakości (i relacji jednego do drugiego). My chodząc po polach ryżowych za Ubud (w stronę Sari Organik) znalazłyśmy nasz ukochany i cudowny nocleg, nie tanio bo 300 K (dla 3 osób, czerwiec 2015) - ale za cały bungalow, przepięknie rzeźbienia, łazienka z ciepłą wodą, i basen przed (prawie prywatnym, bo na terenie "ośrodka" były tylko te 2 bungalowy). Polecam z całego serca: Bungalow Lembak Sentosa.

W ogóle przy dróżce na tarasy ryżowe jest więcej takich "ośrodeczków" - kawałek drogi od centrum, ale warto tam szukać noclegu - niebiański spokój wśród ryżowych poletek to jedno z najbardziej uroczych wspomnień z Bali i całej Indonezji.

Kilka fotek bungalowu:

Załączniki:
Komentarz do pliku: Basen przed domkiem
P6202051.jpg
P6202051.jpg [ 142.94 KiB | Obejrzany 1235 razy ]
Komentarz do pliku: Rzeźbione łóżka w domku
P6202045.jpg
P6202045.jpg [ 90.12 KiB | Obejrzany 1235 razy ]
_________________
"Sprawozdania" z moich podróży: http://migot.geoblog.pl/podroze :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Anna Mańko lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 28 Mar 2016 10:41 

Rejestracja: 16 Sty 2014
Posty: 13
A czy Waszym zdaniem opłaca się cokolwiek rezerwować z półrocznym wyprzedzeniem powiedzmy? Wybieramy się do Indonezji w październiku i o ile bilety lotnicze pomiędzy wyspami na pewno kupimy już teraz, o tyle zastanawiam się co do noclegów. Czy przebitki na portalach typu Booking są bardzo duże względem tego, co spotka nas na miejscu? Na pewno chcielibyśmy sobie upatrzyć kilka miejsc do spania, ale zastanawiam się czy nie okaże się że wszystkie będą zajęte ;) Jak sądzę, sporo z ceny "bookingowej" można by na miejscu wytargować - obawiam się jedynie samej zajętości miejsc.

Z góry dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 28 Mar 2016 11:06 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
Ja często rezerwuje na booking z możliwością bezpłatnej rezygnacji. Większy mam wtedy wybór. Oczywiście istnieje możliwość negocjacji cen na miejscu ale pamiętaj że wybór miejsc masz bardzo ograniczony. I też rezerwuje czasami i 3-6 miesięcy wcześniej. Według mnie to dobra metoda.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
lapserduck uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 28 Mar 2016 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Biorąc pod uwagę ilość hoteli na Bali, nie sądzę, by wszystkie miejsca były zajęte. Inna sprawa, że te najlepiej oceniane hotele, zwłaszcza o dobrym stosunku jakości do ceny, cieszą się największą popularnością, więc jeśli macie na oku takie właśnie obiekty, powinniście zarezerwować je z wyprzedzeniem, żeby uniknąć rozczarowania.
Ja na pobyt na Bali pod koniec lipca i na połowę sierpnia mam zarezerwowane 2 hotele, w obu przypadkach z darmową anulacją. Jeszcze nie jestem pewien, na który się zdecydujemy (a może na oba, jeden wcześniej, drugi później?). Dodam przy tm, że nie warto ograniczać się do bookingu. Nasze 2 hotele na Bali znalazłem na hotelscombined i jeden jest zarezerwowany jest w hrs, a drugi na venere (- 15% dzięki kodowi z wątku o kodach hotelowych).

Natomiast na pobyt w rejonie Komodo (sierpień) hotel mam zaklepany już od ok. 2 miesięcy i wpłaconą zaliczkę. Jest drogi jak cholera, ale ludzie rezerwują tam z wielomiesięcznym wyprzedzeniem.

Reasumując, z tymi rezerwacjami bywa bardzo różnie ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
lapserduck uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 28 Mar 2016 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Jeżeli chcecie hotele (troszkę lepsze) to na miejscu raczej nic nie wytargujecie. Jeżeli jakieś tańsze miejsca noclegowe to na miejscu lepiej niż przez internet. Byliśmy w październiku to jakiś wielkich tłoków nie ma, raczej luźno.
Góra
 Profil Relacje PM off
lapserduck uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 29 Cze 2016 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2016
Posty: 31
Loty: 44
Kilometry: 97 528
Ja z noclegami robiłem tak:

Żonę zostawiałem z bagażami w jakimś warungu i kupowałem jej soczek, a sam latałem po okolicy szukając noclegu oglądając go i targując się.

Ubund:
ADI ADR ul Jembawan (niemalże centrum miasta)
200 000 idr z klimą i śniadaniem

Kuta:
Apotek 15 Chemist [ul. Bakung Sari,Kuta,Kabupaten Badung, Bali,Indonezja]- pytać w aptece( koło apteki są pokoje)
150 000 idr Z klimą telewizorem (wszystkie mecze euro 2016 po angliesku były :F lepiej niż w Polsce) lodówką w centrum miasta ale bez śniadania

Aha jeszcze jedno, nie polecam chodzić po hotelach, apartamentach itp. z pierwszych miejsc trip advisora. Wszystkie są zwykle pozajmowane i rozbestwione przez Australijczyków tzn. drogie i nie chcą nic a nic się targowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 07 Paź 2016 17:31 

Rejestracja: 03 Paź 2016
Posty: 6
Co kto woli. My mieliśmy bardzo napięty plan, rezerwowaliśmy z wyprzedzeniem i wcale nie uważam żebyśmy jakoś przepłacili. Szczególnie, że Indonezja jak się dobrze poszuka jest bardzo przystępna cenowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 23 Cze 2017 14:42 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Czy ktoś wie jak wygląda obecnie sytuacja na Nusa Lembongan? Planuję być na przełomie września i października - warto rezerwować wcześniej, czy cały czas bez problemu się coś znajdzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 25 Cze 2017 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
Pewnie się coś znajdzie ale ja mogę z ręką na sercu polecić Taos House :)
https://www.booking.com/hotel/id/taos-h ... 8#tab-main
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group