Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Singapur
#1 PostWysłany: 01 Cze 2011 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2010
Posty: 89
Witam,
ma ktoś jakieś fajne namiary na spanie w tym mieście. Potrzebny nocleg na max 2 dni pod koniec września
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Singapur
#2 PostWysłany: 26 Lip 2011 11:08 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 12
podlaczam sie. co prawda bede potrzebowala w lutym dopiero, ale informacja na pewno sie przyda :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#3 PostWysłany: 26 Lip 2011 11:52 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
Niestety, trudno w Sing o tani i dobry nocleg - ceny są raczej wysokie. Może rozejrzycie się za couchsurfingiem? W Singapurze jest mnóstwo obcokrajowców i myślę że nie powinno być problemu z miejscem u kogoś. Ja sam mieszkałem tam przez rok i co rusz kogoś znajomego u siebie nocowałem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#4 PostWysłany: 26 Lip 2011 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Polecam Rucksack Inn - niemal w samym centrum, płaciłem 45 Euro za pokój dwuosobowy, ale można też wynająć łóżko w sali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#5 PostWysłany: 26 Lip 2011 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Nie chcę robić reklamy, ale polecam Wimdu + voucher, można coś ciekawego już sklecić :)
A jak nie to Johor Bahru (rzut beretem od Singa) i Tune hotels.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#6 PostWysłany: 26 Lip 2011 20:02 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
Mateusz napisał(a):
A może niekoniecznie tani, ale dobry i sprawdzony? Żeby miał dobre położenie względem lotniska i centrum?


Zdecydowana większość hoteli w Singapurze jest w okolicy linii metra centrum - lotnisko, więc czas dojazdu to max 40 min. Ten którego proponuje jobi jest w dodatku położony w zasięgu spaceru od wielu atrakcji turystycznych oraz imprezowego centrum miasta - Clarke Quay.

Ja niestety nic konkretnego nie mogę polecić bo znajomi albo nocowali u mnie - a znajomi z pracy w hotelach biznesowych, od 500 zł w górę :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#7 PostWysłany: 26 Lip 2011 22:21 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
A spał ktoś w dzielnicy czerwonych latarni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#8 PostWysłany: 26 Lip 2011 23:12 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
Łasica napisał(a):
A spał ktoś w dzielnicy czerwonych latarni?


Tzn. w Geylang? Moi znajomi tam mieszkają. Całkiem oryginalna okolica, dobre i niedrogie jedzenie. No ale klimat wiadomo, specyficzny - pytanie co kto lubi :) W każdym razie jest bezpiecznie jak i wszędzie indziej w Singapurze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#9 PostWysłany: 26 Lip 2011 23:42 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
Tadex71 napisał(a):
Łasica napisał(a):
A spał ktoś w dzielnicy czerwonych latarni?


Tzn. w Geylang? Moi znajomi tam mieszkają. Całkiem oryginalna okolica, dobre i niedrogie jedzenie. No ale klimat wiadomo, specyficzny - pytanie co kto lubi :) W każdym razie jest bezpiecznie jak i wszędzie indziej w Singapurze.

Dzięki za odpowiedź. Gdzieś ostatnio wpadł mi hotel w dość przystępnej cenie w tej dzielnicy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#10 PostWysłany: 27 Lip 2011 07:06 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 12
Dzięki za wskazówki, pewnie będę sprawdzać couchsurfing, bo ceny w Singapurze są zaporowe jak dla mnie. Łasica, możesz podać adres hotelu, który znalazłas? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#11 PostWysłany: 27 Lip 2011 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2010
Posty: 89
mi się udało z Wimdu. Kupon na 100 $ wykorzystany na 2 podwójne noclegi w hostelu. Płatność 0,00$
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#12 PostWysłany: 27 Lip 2011 09:55 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 12
hmm. nie slyszalam o tym, ale jak wroce z pracy to poczytam. to cos w stylu couchsurfing tylko odplatne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#13 PostWysłany: 28 Lip 2011 10:33 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
MasoN napisał(a):
mi się udało z Wimdu. Kupon na 100 $ wykorzystany na 2 podwójne noclegi w hostelu. Płatność 0,00$

Hotel 81 Lucky - to hotel o którym mówiłem wcześniej.
MasoN gdzie ty taki voucher zgarnąłeś na Wimdu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#14 PostWysłany: 29 Lip 2011 14:20 

Rejestracja: 10 Sty 2011
Posty: 29
W zeszlym roku spalismy w G4 Hostel polozonym w Little India. Czysto, schludnie, wyposazenie pokoju nowiutkie. Cena okolo 80 zlotych za twarz w dwojce. Spalismy tylko jedna czy dwie noce, wiec nie chcialo nam sie bawic w Johor Bahru...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#15 PostWysłany: 29 Lip 2011 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2010
Posty: 89
Łasica: http://www.fly4free.pl/hit-kupon-znizko ... a-noclegi/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#16 PostWysłany: 01 Sie 2011 12:54 

Rejestracja: 16 Lut 2011
Posty: 96
[/quote]Jak wygląda dojazd z lotniska? Jaka cena? Też spodobał mi się ten hotel i chciałbym booknąć na wrzesień :)[/quote]

"Located close to Clarke Quay MRT station"
Wejdź sobie na stronę hotelu i wszystko będziesz wiedział.
Singapur to miasto o doskonałej komunikacji i nie trzeba się przejmować gdzie jest hotel.
Tu masz mapę metra, dojedziesz z przesiadką z samego lotniska:
http://www.smrt.com.sg/trains/network_map.asp
( na tej stronie znajdziesz też wszystkie informacje o poruszaniu się po Singapurze ).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#17 PostWysłany: 01 Sie 2011 20:12 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Z sieciówek poza 81 i Fragrant jest jeszcze Value. Spałem w V Hotel Lavender kilka dni temu, rezerwowany przez Booking. Nie jest tani jak na polskie warunki, ale jak na singapurskie stosunek jakość cena ma bardzo dobry. Więc jeśli ktoś chce mieć 3* za sensowne pieniądze to polecam.

Ogólnie Singapur mnie znudził szybko. Dobre miejsce do wydawania dużych pieniędzy i na stopa przy lotach. 2 dni to maks do zwiedzania. Jeden starczy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#18 PostWysłany: 02 Mar 2012 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 61
Czy może ktoś ma jakieś nowości w sprawie noclegu w Singapurze ? ? ? Wybieram się w kwietniu i szukam czegoś w miarę rozsądnych cenach ( do 200zł za noc tylko nie Geylang ) Proszę o pomoc ? ? ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#19 PostWysłany: 02 Mar 2012 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
szafa71 napisał(a):
Czy może ktoś ma jakieś nowości w sprawie noclegu w Singapurze ? ? ? Wybieram się w kwietniu i szukam czegoś w miarę rozsądnych cenach ( do 200zł za noc tylko nie Geylang ) Proszę o pomoc ? ? ?

Fragrance w Balestier czy Bugis - w ofertach flash na booking.com znajdziesz w takich cenach :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Singapur
#20 PostWysłany: 02 Mar 2012 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 61
Flash czyli te ich błyskawiczne oferty ? Bo wczoraj nie była taka oferta ale SIN nie było
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group