Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#41 PostWysłany: 02 Sie 2014 15:37 

Rejestracja: 28 Lip 2011
Posty: 13
Cena jak najbardziej oka, lece Ryanairem czyli Charleroi.
Temat opanowany .
Dzieki za pomoc.
No to lecimy na wakacje :D

Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#42 PostWysłany: 19 Cze 2015 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 280
Loty: 39
Kilometry: 64 957
Czy ktoś spał może w Best Western hotel Expo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#43 PostWysłany: 19 Cze 2015 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2014
Posty: 33
Ja w Brukseli mogę polecić hotel Aloft Shuman w dzielnicy europejskiej. Spałam w zeszłym roku, w sierpniu, dwójka za 3 noce kosztowała około 750 złotych. Uważam, że za ten standard, w tym mieście, to świetna cena. Zwłaszcza, że to środek sezonu i akurat był rozłożony dywan kwiatowy. Hotel czysty, nowoczesny, dobrze położony - niedaleko metro i podobno najlepsze fryty w mieście. Za parę euro można dokupić skromne śniadanie.
_________________
http://dobrzezaplanowane.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#44 PostWysłany: 19 Cze 2015 20:08 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
Do BRU latam regularnie sluzbowo. musze sie zgodzic ze ceny hoteli baaardzo sie roznia ze wzgledu na sezon. najtaniej jest : pozny lipiec,- sierpien- polowa wrzesnia zapewne jakeis urlopy w instytucjach europejskich.

ja polecam, napewno nie tanie, ale bardzo komfortowo polozone hotele w dobrym standardzie

nh altanta- w zeszlym roku w sierpniu placilam ok 80 euro za noc ze sniadaniem- to odbywa sie na dachu hotelu- bezcenne!

motel one i hotel bloom na rue royale- sierpien to bylo jakies 65 euro ze sniadaniem

kazdy z nich w zasiegu max 15 min piechota do grand place.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#45 PostWysłany: 29 Cze 2015 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Ja polecam hotel Bedford: http://www.booking.com/hotel/be/bedford ... al;ucfs=1&
Byłam tam w marcu, a w sierpniu wybieram się kolejny raz. Za 2-os pokój ze śniadaniem (duży wybór jedzenia) płaciłam 67,5 eur (ze zniżką genius na booking.com). W sierpniu cena taka sama. Będę w czasie, kiedy będzie dywan kwiatowy.
Nie jest tam nowocześnie i hotel już parę lat ma, ale ogólnie to bardzo przyzwoity stosunek jakości do ceny, a lokalizacja świetna. Do Grand Place dosłownie kilka minut (ok. 400 m), do Manneken Pis ok. 200 m.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#46 PostWysłany: 06 Sie 2015 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 280
Loty: 39
Kilometry: 64 957
Mam do wyboru Hotel Mercure Brussels Centre Midi oraz Novotel Brussels Centre Midi Station. Oba maja ten sam standard, cene i polozenie. Mercure zbudowali w 2014.
Spal ktos juz moze w ktoryms z tych hoteli i moze sie wypowiedziec? 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#47 PostWysłany: 14 Sie 2015 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 139
Loty: 90
Kilometry: 124 914
https://cielouvertcamping.wordpress.com/

Spałem na tym kempingu, czynny tylko w wakacje 14 euro, 1 osoba plus namiot, dosyć blisko centrum, bardzo polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#48 PostWysłany: 05 Paź 2016 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
2 osoby dorosłe + 2 dzieci na dwie noce - La Madeleine Grand Place - 170 Euro to dobra cena? Czy miejscówka przy Rue de la Montagne jest godna polecenia?
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#49 PostWysłany: 14 Paź 2016 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
Miejscówka okazała się być bardzo konkurencyjna cenowo w stosunku do innych okolicznych hoteli. Dodatkowo dostaliśmy w tej cenie 2 osobne pokoje przylegające do siebie. hotel znajduje się na tyle blisko głównego placu , iż podczas robienia zakupów szybko można było odstawić je do hotelu bez potrzeby szarpania się z całym majdanem po mieście.
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#50 PostWysłany: 22 Lis 2016 12:27 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
Hotel Royal przy Jardin Botanique, - do starego miasta z 10 minut na piechotę. Lokalizacja z jednej strony do starego miasta blisko- z drugiej strony jednak - bardzo średnia - 3 min od Gare de Nord i przy ruchliwej ulicy. 35 euro za nocleg w pokoju z łazienką w jedynce- pokoj cieply z telewizorem, z ciepłą wodą pod prysznicem, ale strasznie zaniedbany, fugi brudne i smród papierosów

i w cenie mialo być śniadanie - było : w pakistańskiej knajpie ktora dzieli wejscie z hotelem - do wyboru - tostowy chleb z marketu - natanszy '
jeden rodzaj dzemu ' margaryna ' herbata kawa i sok pomaranczowy
Drugi raz bym się nie zdecydował.
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Lis 2017 14:00, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#51 PostWysłany: 23 Lip 2019 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
świeżo wróciliśmy z Belgii i polecam nocleg :
Ilot Sacre Apartments (26 Rue des Dominicains, 1000 Bruksela, Belgia )

Lokalizacja genialna, w obrębie starej części miasta, dwie minuty spacerem na główny rynek, świeżo wyremontowany budynek, 2 duże łóżka , mały taras , tak akurat na weekendowy wypad.
Cena: 4 osoby , 2 noce - 655 zł
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Brukseli
#52 PostWysłany: 22 Wrz 2019 23:08 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Korzystał ktoś z hostelu 2GO4.
Dostaje maile zebym się odprawił online tzn.podał dane dowodu itp,nie wiem czy to bezpieczne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group