Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rawda, Nesebar, Aheloy
#1 PostWysłany: 18 Sie 2012 17:28 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 59
witam,

nie wiem czy to dział na takie ogłoszenia, ale dla szukających apartamentów na wakacje polecam
http://marinacape.cba.pl
http://www.facebook.com/apartamenty.marinacape
oczywiście dla forumowiczów promocyjne ceny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 16 Gru 2012 03:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2012
Posty: 109
Tylko pytanie co Cię szczególnie skłoniło do polecania Mariny? Piękna plaża? Urok Aheloj? Bliska odległość do Nesebyru? Gęste, porastające wybrzeże lasy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Gru 2012 22:11 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 59
Może to że co roku tam jestem, są moi goście i jest fajna zabawa i udane wakacje?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Lip 2018 00:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
W kwietniu 2 noce spędziliśmy tutaj:
Emerald Beach Resort & Spa, Ravda, ul. Macedonia 61 (ул.Македония 61)

Jeśli miałbym określić jednym słowem - gigant. Chyba największy ośrodek w jakim kiedykolwiek przebywałem, samo dojście na śniadanie z naszego skrzydła zajmowało prawie 10 minut. W sumie nie wiem czy to jeden kanciasty, wysoki budynek czy kilka budowanych po sobie i połączonych? :? Oprócz tego kilka niższych budynków, wszystko naokoło odkrytego basenu.

Dostaliśmy pokój na 5 piętrze (Emerald Wing). Bardzo przestronny, wygodne łóżko, sofa, kuchenka, lodówka, szafa, telewizor. Do tego balkonik z widokiem na wspomniany basen. Łazienka również bardzo porządna z prysznicem zainstalowanym nad wanną, dużą umywalką i lustrem z półeczkami.

Śniadanie - spory wybór ciepłych i zimnych dań, jogurty, musli, owoce, desery. I okropna kawa.

Parkowanie (darmowe) możliwe przy budynku od strony wejścia do recepcji lub na parkingu podziemnym.

Hotelowe udogodnienia obejmują spa (płatne), sauny, siłownię i baseny - jest też kryty (w cenie). Poza sezonem kryty basen był z rana puściutki, więc przyjemnie było popływać. :)

Personel: recepcjoniści mili, ale na dzień dobry mała wtopa - gdy weszliśmy do pokoju okazało się, że nie działa token do uruchomienia elektryczności. Czekaliśmy w ciemności jakieś pół godziny zanim zjawił się miejscowy pan złota rączką i naprawił - razem jakaś godzina. Przy takiej wielkości hotelu można było chyba nas zakwaterować w innym pokoju zamiast kazać czekać, aż usterka zostanie naprawiona...
Drugi problem pojawił się przy wymeldowaniu - nasza przedpłacona rezerwacja z orbitza wisiała u nich w systemie jako nie opłacona. Na szczęście w 5 minut potwierdzili z orbitzem, że za pokój jednak było zapłacone.

Zwykle preferujemy zdecydowanie mniejsze i przytulniejsze miejsca noclegowe, ale w kwietniu to był jeden z niewielu hoteli przyjmujących gości, a cena była w porządku - ze zniżkami orbitza zapłaciliśmy niecałe 75 USD za 2 noce, pokój dwuosobowy ze śniadaniem. Nie wiem ile w sezonie, ale wiem, że harmider w takim molochu musi być niesamowity.

Z Ravdy blisko do Neseberu. Z hotelu 5 minut piechotą do najbliższej restauracji w Rawdzie - zresztą bardzo dobrej https://goo.gl/maps/gYpxE4pnHN12 (oczywiście są też restauracje w hotelu).

Poglądowe fotki z Emeralda poniżej.
Załącznik:
Emerald_Ravda.jpg
Emerald_Ravda.jpg [ 219.14 KiB | Obejrzany 5725 razy ]
Załącznik:
Komentarz do pliku: Widok na hotel i basen
IMG_20180422_091934228.jpg
IMG_20180422_091934228.jpg [ 300.57 KiB | Obejrzany 5725 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group