Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sty 2012 16:24 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 15
Witam,
Mam pytanie, Rynair przylatuje na Pafos lotnisko o 23, i mam pytanie, czy wtedy można przenocować tą jedną noc na tym lotnisku? Jeśli nie to co można zrobić w tą noc żeby nie brać noclegu na parę godzin??


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 21:52, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 18 Sty 2012 19:53 

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 73
Podłączam się pod pytanie. Ten sam dylemat. Nowa krakowska destynacja i niezbyt wiele podpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Sty 2012 20:18 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Podpinam się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Kwi 2012 22:39 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 15
Nikt nic nie wie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Cze 2012 08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
Spał ktoś? Proszę o potwierdzenie kogoś kto już był bo zamierzamy w sierpniu do rana przekoczować;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Cze 2012 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
Thx za info @wntl.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Paź 2012 12:02 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
zależy kiedy lecisz, my byliśmy w czerwcu, zatem było na tyle gorąco, ze po prostu poszliśmy sobie na jakiś parking, i po "cichutku" :) rozłożyliśmy się na betonie. Nie było zimno, wręcz przeciwnie musiałem rozebrać się do podkoszulka. Także myślę, ze ta opcja daje rade spokojnie tak od kwietnia-maja do listopada. Poza tym okresem Ryan tam nie lata:), a nawet gdyby to w terminalu tez by się coś znalazło. Mając karimatę i śpiwór impossible is nothing.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Lis 2012 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
myśmy w końcu pożyczyli samochód o 24 (żeby już liczono cenowo tak samo jakbysmy pożyczali o 7 rano) i pojechaliśmy do Pafos i tam przespalismy sie na lezakach na plazy za darmo:) cisza, spokoj, bezpiecznie, sporo lezakow - polecam:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Lis 2012 16:46 

Rejestracja: 19 Lip 2011
Posty: 9
ja spałem na długich ławkach(tych beż łokietników) po prawej stronie,gdzie ludzie wychodzą z przylotu. Śpiworek lekko rozłozyłem. Pan który pilnował tego wszystkiego jeszcze się uśmiechnął i zapytał czy jestem studentem i z kąd :) bardzo miły pan. Spokojnie można spac,przynajmniej tak było w sierpniu jak byłem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Gru 2022 00:28 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Zastanawiam się nad nocką na PFO 6/7 stycznia - jak sytuacja? Ostatnie posty z 2012 roku, prośba o info :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Gru 2022 02:20 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Nie prześpisz się za dobrze, bo to taki prawie nieco "ulepszony hangar", chyba, że na chama się gdzieś na widoku rozwalisz, licząc, że obsługa Cię nie tknie, ale da radę na siłę przekoczować;)

Tam jest praktycznie tylko taki cały jeden korytarz i od początku do końca jest pusty - niezagospodarowana przestrzeń, po drugiej już check-ins rzędem.

Na końcu przy toaletach po lewej stronie obok car rentals (dosłownie 2-3 stanowiska) jest jedna marna, skromna ławeczka na 4, 5 dupsk - po drugiej mikro sklepik i knajpka z kanapkami i też tylko 2-3 rzędy siedzeń z niewygodnymi podłokietnikami.

Miałem przyjemność uczestniczyć w testach rozruchu taśm bagażowych tego lotniska w 2007/2008 jak dobrze pamiętam, wtedy leżeliśmy pokotem na ziemi wszyscy, gdzie tylko popadło;)

Powodzenia!
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group