Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 17 Lis 2017 17:15 

niebieski
Na autobusy są bilety 10-przejazdowe (następna opcja to miesięczny).
Cenniki znajdziesz tu: http://www.njtransit.com/sf/sf_servlet. ... reChartsTo , ale nie podejmuję się grzebać w tym dalej (ponieważ jakość tej strony mniej więcej odpowiada jakości komunikacji miejskiej w stanie New Jeresey :) ), musisz znaleźć ile stref tym 160 będziesz przejeżdżał i ile faktycznie ta 10-przejazdówka może kosztować.

Dodatkowo, w Garfield jest stacja kolejowa, a na pociągi podmiejskie tygodniówki z tego co pamiętam są (aczkolwiek takie jak u nas w latach 90, od poniedziałku do niedzieli i nie ma zmiłuj że przyjeżdżasz w środę). Wszystko pewnie znajdziesz gdzieś na stronach http://www.njtransit.com/. Cierpliwość jednak polecana!
 Relacje PM off
paisas uważa post za pomocny.

#22 PostWysłany: 18 Lis 2017 08:46 

Faktycznie, cierpliwośc na tej stronie jest na wage złota ;)

Udało mi się znaleźć że będę przejżdżał przez 3 strefy, więc jednorazowy bilet to 4,50$. Jak kupię od razu 10, to zaoszczędze aż... 2,50$ 8-)

wielkie dzięki za pomoc!

#23 PostWysłany: 20 Lis 2017 16:24 

paisas napisał(a):
Przez kilka dni będę dojeżdżał do NY z Garfield (NJ). Znalazłem że jeździ autobus 160 czy 164, którymi dojadę.
Pytanie moje (troche złudne) - pewnie na taki podmiejski autobus tygodniowa karta nie będzie obowiązywać ? Nie mogę znaleźć nigdzie potwierdzenia.

nie bedzie dzialac :)
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 22 Maj 2018 15:14 

Loty: 128
Kilometry: 330 502
szymonpoznan1 napisał(a):
Generalnie w NYC na taki pobyt nie ma chyba nic lepszego niż tygodniówka za 32$. Dojazd z JFK na Manhattan jest w cenie, ale trzeba wydostać się z lotniska AIRTRAINem na pierwszą stację metra (Jaimaica) za ~5$ OW.

Czy na tygodniówkę można kupić ze zniżką dla seniorów?
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 22 Maj 2018 15:28 

niebieski
Ja z JFK zawsze jeżdżę Q10. Na lotnisku chyba z terminalu 5, bezpłatny pociąg między terminalami dowiezie na przystanek. Druga pętla przy metrze "Kew Garden", gdzie na Manhattan można pojechać metrem "E".
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 12 Sty 2020 23:01 

Loty: 42
Kilometry: 76 000
Ten bezpłatny pociąg to jakiś inny niż Airtrain?
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 13 Sty 2020 06:31 

niebieski
Nie, po prostu air train jest bezpłatny jeśli tylko przemieszczasz się między terminalami.

#28 PostWysłany: 09 Kwi 2020 08:28 

Wszędzie piszą, żeby jeździć metrem, a ja byłem dwa razy w NYC i za każdym razem poruszaliśmy się z całą rodziną... na nogach. Jeśli mieszka się na Manhatanie to naprawdę nie jest problem, żeby do największych atrakcji dotrzeć z buta. To naprawdę nie są duże odległości wbrew pozorom, a spacerowanie jest zdrowe i przyjemne :)
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 09 Kwi 2020 15:15 

platynowy
dobra opcja sa promy wzdluz Manhattanu, w cenia biletu na metro, widoki gratis.
 Relacje PM off  

[ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość