Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lip 2015 10:22 

Rejestracja: 21 Mar 2015
Posty: 92
Ruszyła nowa edycja programu poleceń "Mam Inteligo". Nowy klient zarobić może 100 zł, a obecny za skuteczne polecenie dostanie 50 zł.

Aby zdobyć premię za otwarcie konta wystarczy założyć konto z wykorzystaniem kodu polecenia (od obecnego klienta) i w ciągu 30 dni wykonać płatności kartą na sumę min. 200 zł oraz za pomocą IKO na sumę 10 zł (zasady te dotyczą osób otwierających konto osobiste).

Konto bezwarunkowo darmowe. Karta również darmowa przy płatnościach miesięcznych na sumę min. 100 zł.

Jeśli nie znasz klienta Inteligo, a chcesz otrzymać kod polecenia - napisz na priv.

Jako nowego klienta bank zgodnie z regulaminem rozumie "osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont"

Szczegóły na http://www.maminteligo.pl


Ostatnio edytowany przez ume, 04 Lut 2020 14:11, edytowano w sumie 1 raz
Ujednolicenie tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off
Jastrzab lubi ten post.
Jastrzab uważa post za pomocny.
 
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#2 PostWysłany: 21 Lip 2015 15:55 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 1
Zbanowany
Jak pamiętam ta promocja przewijała się i ewoluowała od chyba początków powstania Inteligo. Teraz jest ciekawiej, bo można wykorzystać FB i inne społecznościówki. W sumie fajny pomysł mieli.
Ja się przestałam w to bawić jak zaczęli wprowadzać opłaty i warunki lata temu, ale ostatnio nawet Inteligo się zmieniło. Poza bankiem Smart i Volkswagen Bank, w których nie ma w ogóle opłat warunkowych za kartę, to jedną z najniższych na rynku opłat warunkowych za kartę ma właśnie /07/konto-inteligo-pko-opinie.html

Bodajże teraz w Inteligo mamy próg minimalnych transakcji bezgotówkowych na poziomie 100 zł, czy tam 99 zł, podczas gdy w mBanku jest to już 300zł, a w niektórych bankach są znacznie większe. Jak ktoś nie lubi płacić kartą albo ma konta z kartami w kilku bankach, to ma to znaczenie. Są wprawdzie karty z opłatą uzależnioną od ilości transakcji, ale zwykle w bankach, które je oferują są też opłaty warunkowe za prowadzenie rachunku jak np. w Millenium (ostatnio mocno reklamowanym koncie 360 st.)


Ostatnio edytowany przez mashacra, 23 Lip 2015 19:15, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Lip 2015 23:50 

Rejestracja: 23 Lip 2015
Posty: 12
Kiedyś jeszcze w czasach studenckich się trochę bawiłem w ten program partnerski, tylko że wtedy były jakieś warunki do spełnienia, że jakaś określona kwota musiała trafić na ten nowo otwarty rachunek. Teraz też tak jest?

Potem pojawiły się opłaty za konto i olałem, bo przestało mieć to sens, no ale nowe Inteligo podobno znowu jest darmowe.
Góra
 Profil Relacje PM off
Jastrzab lubi ten post.
Jastrzab uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 31 Lip 2015 22:30 

Rejestracja: 21 Mar 2015
Posty: 92
Oriel napisał(a):
Kiedyś jeszcze w czasach studenckich się trochę bawiłem w ten program partnerski, tylko że wtedy były jakieś warunki do spełnienia, że jakaś określona kwota musiała trafić na ten nowo otwarty rachunek. Teraz też tak jest?

Potem pojawiły się opłaty za konto i olałem, bo przestało mieć to sens, no ale nowe Inteligo podobno znowu jest darmowe.


Nadal różne promocje są dostępne: premie za konta, sprzęt (tablet, telefon lub zegarek) Samsunga do karty kredytowej itp. Idzie zakombinować i sporo zgarnąć. Opłat przy okazji kont i kart jest sporo, ale idzie umiejętnie pograć i ich unikać ;) Konto Inteligo darmowe, karta przy wydaniu 100 zł w okresie rozliczeniowym, więc nie jest źle ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Sie 2015 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Na innym forum wyczytałem ze po spełnieniu warunków można zamknąć kartę i czekać na bonus, ma ktoś pewne info że tak na pewno jest?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Wrz 2015 15:06 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
Czy ktos ma pomysl jak sprawdzic kiedy bylo sie klientem Inteligo lub/i czy sie lapie na promocje ??? Oczywiscie poza dzwonieniem na infolinie i podawaniem danych osobowych (nr klienta ani nic takiego nie pamietam) Swoja doga nie jestem pewien czy przez infolinie powinni udzielac takich info ... bo jak tak to moze sprawdze tez sąsiada ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Wrz 2015 17:02 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
ATX napisał(a):
Czy ktos ma pomysl jak sprawdzic kiedy bylo sie klientem Inteligo lub/i czy sie lapie na promocje ??? Oczywiscie poza dzwonieniem na infolinie i podawaniem danych osobowych (nr klienta ani nic takiego nie pamietam) Swoja doga nie jestem pewien czy przez infolinie powinni udzielac takich info ... bo jak tak to moze sprawdze tez sąsiada ;)

Zawsze to sprawadzam na infolinii...ewentualnie najpierw w historii mailowej, ale żeby się upewnić najlepiej zadzwonić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Wrz 2015 17:45 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
czacza napisał(a):
ATX napisał(a):
Czy ktos ma pomysl jak sprawdzic kiedy bylo sie klientem Inteligo lub/i czy sie lapie na promocje ??? Oczywiscie poza dzwonieniem na infolinie i podawaniem danych osobowych (nr klienta ani nic takiego nie pamietam) Swoja doga nie jestem pewien czy przez infolinie powinni udzielac takich info ... bo jak tak to moze sprawdze tez sąsiada ;)

Zawsze to sprawadzam na infolinii...ewentualnie najpierw w historii mailowej, ale żeby się upewnić najlepiej zadzwonić.


ale to bylo wlasnie okolo 3 lat temu ... nie trzymam tak dugo mejli :)
I co ...bez problemu podaja Ci takie dane na infolinii ? Dzownisz anonimowo, nie logujesz sie zadnym telekodem ani niczym takim, podajesz imie i nazwisko czy tam PESEL i mowia Ci czy masz u nich konto lub kiedy miales ??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Wrz 2015 17:50 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
dokładnie tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Wrz 2015 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2012
Posty: 265
Prosilabym aktualnego posiadacza konta Inteligo w PKO o kod polecajacy w PW :) Dziękuję C:
_________________
'The journey is what brings us happiness... not the destination'
Góra
 Profil Relacje PM off
tabo89 lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 10 Wrz 2015 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2012
Posty: 265
natka26 napisał(a):
Prosilabym aktualnego posiadacza konta Inteligo w PKO o kod polecajacy w PW :) Dziękuję C:

Dziękuję za pomoc. Prośba już nieaktualna. :)
_________________
'The journey is what brings us happiness... not the destination'
Góra
 Profil Relacje PM off
tabo89 lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 10 Wrz 2015 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Potwierdzam, że szybciej niż w regulaminie wypłacają premię.
Po wypłaceniu (chociaż podobno można przed) zamknąłem kartę przez system www a konto zostawiłem bo jest za free.
W razie czego mam kod polecający, służę pomocą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
natka26 lubi ten post.
natka26 uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 11 Wrz 2015 17:41 

Rejestracja: 29 Kwi 2014
Posty: 38
Najgorsze, że obecnie dodali do warunków jeszcze to IKO, które czasem bywa kłopotliwe. Jak coś, to też chętnie podam kod polecenia ;)
_________________
fly or fly!
Góra
 Profil Relacje PM off
natka26 lubi ten post.
natka26 uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 11 Wrz 2015 18:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
IKO spokojnie można wykonać w Rossmanie, sprawdzone. Czasem nie wiedzą o co chodzi ale kierownik ogarnia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Piotrek30 uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 24 Lis 2015 14:42 

Rejestracja: 21 Mar 2015
Posty: 92
Dziś ruszyła kolejna, X edycja. Warunki identyczne jak w opisie - pierwszy post w tym temacie. Kod polecenia mam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 24 Lis 2015 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Również służę poleceniem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 07 Lut 2016 21:59 

Rejestracja: 23 Lut 2015
Posty: 59
Loty: 46
Kilometry: 51 607
Czy żeby otrzymać premię zarówno za polecenie, jak i za otwarcie konta to polecający musi się zarejestrować na maminteligo.pl, czy nie jest to konieczne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 08 Lut 2016 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Z tego co pamiętam to trzeba zarejestrować się w programie aby być polecającym.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 08 Lut 2016 22:33 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Dokładnie, trzeba się zarejestrować w programie maminteligo.pl żeby polecający otrzymał swoją premię.

Również służę kodem polecającym :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 16 Maj 2016 16:10 

Rejestracja: 21 Mar 2015
Posty: 92
Dziś ruszyła i potrwa do 14.08.2016 r. kolejna (już 11.) edycja programu poleceń "Mam Inteligo".

Zasady takie same jak ostatnio.
Nowy klient (który co najmniej od 3 lat nie ma konta w Inteligo) musi założyć konto z wykorzystaniem kodu polecenia od obecnego klienta Inteligo (w razie czego służę pomocą) i w ciągu 30 dni wykonać płatności kartą na sumę 200 zł oraz aplikacją IKO (BLIKiem) na co najmniej 10 zł. Za spełnienie tych warunków premia wynosi 100 zł.

Klient już posiadający konto może polecać i za każde skuteczne polecenie dostanie 50 zł (bez ograniczeń).

Strona "Mam Inteligo"
Prześwietlenie promocji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: eldoras oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group