Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lip 2018 12:14 

Rejestracja: 11 Lip 2018
Posty: 2
Witam, w sierpniu wybieramy się na 10 dni do Sarafova. proszę o informację gdzie można dobrze zjeść ale tak żeby nie nadszarpnąć zanadto portfela. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 10 Paź 2018 15:26 

Rejestracja: 22 Lis 2017
Posty: 48
i znalazlas jakies fajne jedzonko w Sorafovo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Sie 2021 18:05 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 809
platynowy
Ja ze swojej strony polecam Kamynite. Miła obsługa, dobre jedzenie, ceny przyjazne, dość krótki czas oczekiwania na posiłki, fajna atmosfera w lokalu. A w czasie porannego spaceru na samolot można wstąpić na szybką przekąskę do piekarni - za tę cenę jakość akceptowalna. 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Sie 2021 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4520
złoty
asia_mk napisała ponad 3 lata temu 2 posty, pierwszy i ostatni, ale jak ktoś się wybiera do Sarafova aż na 10 dni to się nie dziwię,
ale jakby ktoś tam jeszcze się wybierał to polecam iść główną drogą z lotniska do skrzyżowania z ul. angel dymitrov i tam mamy po lewej knajpkę kedra, a po prawej piekarnię, w zależności od pory i ilości czasu można wybrać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Sie 2021 06:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Miniony weekend.
Spokojnie nikt głodny nie bedzie, najwiecej wszelkiego rodzaju szybkiego zarcia głównie pizza, kebab, hamburger.
W Piekarni w sobote okolo godziny 17 zostaly juz smutne niedobitki i musialbym byc naprawde glodny by tam cos zjesc z tego co zostalo w kuwetach.
Na nocleg przed ranny wylot miejscowka idealna. Na poszukiwanie kulinarnych doznan niestety trzeba wsadzic 4 litery i podjechac np do Nesebar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Wrz 2021 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4010
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Ostatni weekend spędziłem w Sarafovie i złaziłem miasto wzdłuż i wszerz (a wielkie nie jest).

Bardzo gorąco polecam restaurację Рибната къща Сарафово
Ulica Czerno More 5
Wszystko co możliwe z owoców morza i ryb.
Bardzo rozsądne ceny.
Rachunek za obiad z piwem/winem dla 2 osób ok. 30 LV
https://seafood-restaurant-1606.busines ... m=referral

Na śniadanie polecam piekarnię w samym centrum Sarafova na skrzyżowaniu ulic Bratsigovo (to ta od główna idąca ronda przy lotnisku) i Angel Dimitrov.
Można albo lekko słodko/słono lub ciężej pizzowato.
Do tego chłodny ajran w lodówce.
Ceny bardzo niskie.
https://www.google.com/maps/@42.5608586 ... 384!8i8192

Obok jest knajpka z jedzeniem z bemarów i o tyle łatwiej, że widzimy dania, a o tyle gorzej, że niestety większość po zamówieniu idzie później do mikrofali do podgrzania.
Niemniej ryby smakowały zaskakująco dobrze.
A wczoraj jak zapytaliśmy o cacę, bo nie były wystawione, to pani powiedziała, że są - wyciągnęła świeże, opanierowała i usmażyła.
Tanio.
https://www.google.com/maps/@42.5611404 ... 384!8i8192

Budka ze smażonymi rybami/owocami morza o nazwie Mirana - na deptaku idącym w stronę plaży.
Tanio i świeżo.
https://www.google.com/maps/@42.559845, ... 384!8i8192
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 04 Paź 2021 14:00 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
Pomimo, że zazwyczaj zgadzam się z opiniami @Tomo14, to muszę się nie zgodzić co do Рибната къща Сарафово przy ulicy Czerno More 5.
Jedzenie stosunkowo drogie, a personel nieprzyjemny dla gości i robiący łaskę, że w ogóle obsługuje.
O ile w Nessebarze za 11 lewów dostałem ogromny talerz pysznego mięsa z dodatkami (o tym wspomnę w odpowiednim poście), o tyle w w/w knajpce dostałem za ponad 12 lewów dwa smutno wyglądające małe kawałki mięsa, zapewne podgrzane w mikrofalówce i polane jakimś sosem, zupełnie bez dodatków typu frytki, pita, czy sałatka.
Radzę szukać innych miejsc :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Paź 2021 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
KAMYNITE król restauracji, najlepsze papu jakie jadłem, jedyna knajpa w której byłem i można było zamówić domowe wino za 6 leva pół litra, kebabczety po 1.90LV, do tego parlenki po 3LV, sałatka i ljutelnica, typowy bałkański zestaw za 30LV na 2 osoby, polecam samo w sobie, a jeszcze lepiej z 3/2 godzinki przed lotem sobie tam wstąpić, podjeść, rozweselić i w 10 minut dojść na lotnisko : ))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group