Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Sie 2018 21:04 

Rejestracja: 08 Maj 2014
Posty: 23
Od października planuję wyruszyć w roczną podróż po świecie (Gap year). Chciałbym zacząć od Azji, później Australia i Nowa Zelandia (tu trochę zarobić dorywczo) i dalej Ameryka Południowa tak aby na deser były Stany Zjednoczone i Kanada. Nie wykluczam także wariantu odwrotnego lub innego. Może ktoś się też będzie chciał dołączyć na jakimś etapie.
Byłem już w kilku dalekich miejscach, gdzie sam organizowałem wszystko (Japonia, Chiny, Australia, Argentyna, RPA) więc trochę pojęcia mam o wyjazdach :) i nie straszne mi różne niedogodności nawet niskobudżetowego wyjazdu. W końcu do odważnych świat należy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 14 Sie 2018 03:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 423
niebieski
W AUS czy NZ przygotuj sie, ze na wizie turystycznej bedziesz bardzo, bardzo ciezko o prace, a jesli nei masz znajmosci to wrecz szanse sa bliskie zeru.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Sie 2018 17:38 

Rejestracja: 08 Maj 2014
Posty: 23
Wiem.
Nikt nie mówi że będzie łatwo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Sie 2018 12:45 

Rejestracja: 24 Lut 2016
Posty: 57
Hej,
wybieram sie w polroczna podróż po Azji Południowo-Wschodniej (drugą w moim zyciu) od stycznia do konca czerwca 2019. Jak najbardziej mozemy polaczyc jakies wspolne etapy, najchetniej bym sie razem wybral do Australii lub/i Nowej Zelandii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Wrz 2018 19:47 

Rejestracja: 16 Wrz 2018
Posty: 7
Cześć,
Ja planowałem coś na miesiąc na marzec-kwiecień 2019. Najchętniej mniej znane fragmenty czyli np: Mikronezja, Makronezja (coś z tego) + Australia lub Nowa Zelandia. Jeśli zatem koło marca-kwietnia Wasze trasy będą przechodziły przez tamte regiony, to dajcie znać proszę. Chętnie bym się dołączył na jakiś etap takiej podrózy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Wrz 2018 14:14 

Rejestracja: 17 Wrz 2018
Posty: 1
Cześć, jestem nowy na forum i co należy zaznaczyć jeszcze nigdy nie podróżowałem stopem ale jestem chętny się z tobą zabrać roczna podróż po świecie to może dużo jak na pierwszy raz ale jeśli nie przeszkadza ci mój brak doświadczenia to odezwij się na maila krzyho.91@o2.pl.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group