Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 124 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 14 Paź 2019 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Ja i mój kumpel, mając wtedy po 32 lata, wybraliśmy się we dwóch do Czarnogóry. Byliśmy brani za parę homosiów, do tego stopnia, że w jednym pensjonacie zaproponowano nam różowy pokój z łóżkiem w kształcie serca. Niby chcieli dobrze, a wyszło dziwnie.
Więc przestańcie kombinować o jakimś negatywnym nastawieniu do singli w podróży. Idąc po erotycznych skojarzeniach, co najwyżej będziecie brani za miłośników rękodzieła. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#102 PostWysłany: 15 Paź 2019 07:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Ja w sumie ostatnio znów z kimś gadałem na ten temat:

- Na tą Majorkę sam lecisz?
- Tak
- Samemu to chyba nudno, co?
- Cóż, jestem singlem i jak mieszkam sam to już nikt się nie dziwi, że mi nudno
- Ale w domu nie patrzysz w sufit, tylko coś konkretnego robisz
- Na wyjazdach to dopiero się nie nudzę (pewnie i tak go nie przekonałem)

Im więcej tego typu rozmów, tym bardziej przy tym dobrze się bawię :D
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#103 PostWysłany: 15 Paź 2019 08:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 973
Loty: 202
Kilometry: 447 127
NikodemFM napisał(a):
Ja w sumie ostatnio znów z kimś gadałem na ten temat:


Niesamowita, mrożąca krew w żyłach historia. Odpuszczam już dziś kawę - dzięki!

(choć u mnie już dochodzi czternasta, to chyba i tak bym odpuścił).

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 15 Paź 2019 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
puhacz napisał(a):
NikodemFM napisał(a):
Ja w sumie ostatnio znów z kimś gadałem na ten temat:


Niesamowita, mrożąca krew w żyłach historia.


Czemu, tak bez sensu, czepiasz się innych forumowiczów?

Edycja:
@puhacz dziękuję za wyjaśnienie. :)
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.


Ostatnio edytowany przez eskie, 15 Paź 2019 11:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
puhacz lubi ten post.
 
      
#105 PostWysłany: 15 Paź 2019 10:49 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 973
Loty: 202
Kilometry: 447 127
eskie napisał(a):
Czemu, tak bez sensu, czepiasz się innych forumowiczów?


Chyba po prostu uczulenie na dowody anegdotyczne ('a ja kiedyś słyszałem', 'a nawet / znów z kimś gadałem', 'a szwagier kuzyna kiedyś mówił', itd.)

No i niezmiennie nie przestaje mnie zadziwiać gdy pytanie stawia nie: czy samemu jest nudno? Co sugerowałoby rzeczywiste zainteresowanie odpowiedzią, ale w taki sposób, by zasugerować rozwiązanie negatywne:

Cytuj:
- Samemu to chyba nudno, co?


Dwa powyższe alergenne czynniki razem do kupy zaowocowały u mnie postem jak powyżej.

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#106 PostWysłany: 15 Paź 2019 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
@puhacz hmm... Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi, ale co można poradzić, kiedy ktoś takie dziwne pytania zadaje, zamiast się zainteresować co na tej Majorce można zobaczyć itp, to nie, lepiej się spytać czy samemu to nudno, tak jakby to miało mieć to jakieś znaczenie :)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 15 Paź 2019 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Dla takiego pytającego ma znaczenie, może się dowartościować, ze nie jeździ na nudne Majorki, tylko robi interesujące rzeczy w domu, a przy okazji jest sprytniejszy i oszczędził kupę kasy.
To trochę na zasadzie gdy ktoś pyta o życie w Norwegii. Gdy odpowiedź okazuje się zbytnio pozytywna to zaraz pada jakiś argument w stylu „ale tam dzieci zabierają”. Albo w ogóle dyskusja zaczyna się od „jak sobie dajesz radę w takim drogim kraju”. Wychodzi wiec na to że pyta, mając z góry wyrobione zdanie i oczekuje tylko jego potwierdzenia. Wszelkie inne opinie oznaczają, że zapytany nie chce się przyznać do swojego błędu i teraz dorabia ideologie, że mu fajnie, podczas gdy się nudził na Majorce czy wcina suchary w Norwegii.

Jak mówił Max w Seksmisji - Zostaw, ich już nie da się uratować ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
NikodemFM lubi ten post.
NikodemFM uważa post za pomocny.
 
      
#108 PostWysłany: 25 Paź 2019 13:48 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Ale jeżeli w kółko pytasz/mówisz o tym, że inni to to czy owo (mówili, pytali) to wygląda jakbys Ty miał z tym problem, nie oni.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 25 Paź 2019 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Zakładając że to było do mnie to...
Nie mam z tym żadnego problemu, jak ktoś pyta to wyrażam swoje zdanie, czasem dość ostrożnie, spodziewając się konkretnych reakcji. Nie mnie przekonywać innych, że tu czy tam jest lepiej czy gorzej. Albo że jeżdzenie samemu jest lepsze/gorsze od jeżdzenia nie-samemu. Tym bardziej że to są rzeczy mało policzalne, i każda opcja ma swoje plusy dodatnie i ujemne.

Ale po prostu czasem lubię się podroczyć - to dobre ćwiczenie interektualne (chociaż mocno zależne od interlokutora).
W duchu oczywiście draźnią mnie wygłaszane na poważnie autorytatywnie opinie na tematy, o których ma sie małe pojęcie. Ale niech pierwszy rzuci kamieniem...
Nie zawsze trzeba mieć rację, nie każdy mający rację musi mieć ostatnie zdanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 26 Paź 2019 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Japonka76 napisał(a):
Ale jeżeli w kółko pytasz/mówisz o tym, że inni to to czy owo (mówili, pytali) to wygląda jakbys Ty miał z tym problem, nie oni.

Z jednej strony masz rację, powinno się to olać po prostu, no ale tego typu opinie są popularne, stąd często podróżnicy solo o tym rozmawiają i zastanawiają się, czy to rzeczywiście jest źle jeździć samemu czy po prostu niewiedza osób pytających jest tym spowodowana. Niemniej faktycznie często obserwowałem kto dokładnie pyta i dziwi się, że "jak to samemu jechać" i zauważyłem, że najczęściej są to osoby, które w życiu co najwyżej z rodzicami byli nad polskim morzem i nigdzie więcej. Dlatego już nie traktuję tego tematu już tak poważnie jak kiedyś. Ostatnio mieliśmy spotkanie klasowe i każdy pytał gdzie ostatnio jeździłem rowerem itp i nikt nie mówił i nie zwracał uwagi, że sam jeździłem. Jedna osoba kiedyś z klasy na to mówiła źle, ale ta osoba w klasie miała ogólnie gorszą opinię niż inni.

Niemniej jednak nie przestanie mnie zadziwiać kwestia, że mogę sobie jako singiel siedzieć w domu sam na bezrobociu i nie usłyszeć pytań "jak mi się żyje samemu", a kiedy postanowię kupić bilet i pojechać gdzieś to nagle trzydniowy samotny wyjazd jest bardziej dostrzegalny niż reszta 300 dni w roku, kiedy ktoś mieszka sam. Ile to razy słyszy się w wiadomościach rzeczy typu: "samotny człowiek zmarł w swoim mieszkaniu i nikt o nim nie wiedział"
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 26 Paź 2019 13:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Czyli jak widzę, problem nie jest wcale w podróżowaniu solo, tylko w ogóle w samotności :(
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#112 PostWysłany: 26 Paź 2019 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
"samotny @NikodemFM zmarł na swoim rowerze i straszy po ścieżkach rowerowych"

Image
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#113 PostWysłany: 26 Paź 2019 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
@eskie jak zawsze jest niezawodny haha :D

@Japonka76 tylko przykład podałem takiej osoby, że taka osoba może po prostu być, ja akurat na brak towarzystwa nie muszę narzekać ;) oni akurat nie mają nic do tego, że gdzieś jeżdżę solo ;) niepotrzebnie używałem określenia, że "ja mogłem", zamiast "ktoś mógł"
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 26 Paź 2019 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Nawiązując do Twojej wypowiedzi to mnie coraz mniej zadziwia to, że w tym kraju ludzi na bezrobiociu stać na więcej wyjazdów i podróży niż ludzi pracujących ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 26 Paź 2019 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Coś w tym jest :D ale jeśli ktoś umie oszczędzić i wydać mniej niż przeciętna osoba to dlaczego by nie skorzystać ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 26 Paź 2019 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
peta napisał(a):
Nawiązując do Twojej wypowiedzi to mnie coraz mniej zadziwia to, że w tym kraju ludzi na bezrobiociu stać na więcej wyjazdów i podróży niż ludzi pracujących ;)

Nie tylko w Polsce ;-) Jak ja nie pracuje i teoretycznie jestem bezrobotna, to zyje z tego co zarobilam wcześniej. Wtedy wlasnie podrozuje.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 26 Paź 2019 18:05 

Rejestracja: 05 Sie 2017
Posty: 99
Loty: 88
Kilometry: 97 216
Moim zdaniem podróżowanie solo staje się bardzo popularne. Ja kiedyś jeździłem tylko ze znajomymi i skrzyknięcie kilku osób sprawialo, że wyjeżdzałem max dwa razy do roku.

Od kilku lat podróżuje sporo solo i jedynym miejscem gdzie ludzie bywają zaskoczeni to ... Polska.

Podróżowanie w pojedynkę ma moim zdaniem same plusy, np. dzięki temu jestem bardziej otwarty na nowe znajomości. Poznam dzięki temu więcej osób, kulturę, ćwiczę angielski/rosyjski :)
_________________
2019 -Ateny, Ałmaty, Astana, Taszkent, Samarkanda, Rzym, Budapeszt, Wiedeń, Lwów, Wilno, Ryga, Stambuł
2020 -Zagreb, Belgrad, Tallinn, Petersburg ... COVID ... Budapeszt, Tirana, Alicante, Malaga, Praga, Hamburg
Góra
 Profil Relacje PM off
NikodemFM lubi ten post.
 
      
#118 PostWysłany: 26 Paź 2019 18:18 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Chyba w jakiejś innej Polsce żyjesz. Pracuję w branży turystycznej i guzik mnie ( i moich współpracowników ) interesuje czy ktoś jest solo , czy w jakiejś innej konfiguracji. Byle płacił i syfu nie robił.
Ten temat jest wydumany, ale kto zabroni tu dowolne bzdury wypisywać ? Chyba z nudów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 26 Paź 2019 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Temat niby wydumany, a jednak już ponad 100 odpowiedzi :D coś tu nie pasuje ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 26 Paź 2019 21:01 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Z tego 50 Twoich. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
peta lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 124 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group