Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 601 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 20 Sie 2012 18:42 

Widok z plaży w Seline, w Chorwacji, na góry Velebit, dokładniej na Park Narodowy Paklenica

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 20 Sie 2012 19:37 

Świetne zdjęcia!!!

#23 PostWysłany: 20 Sie 2012 21:46 

Rzeczywiście, zdjęcia robią wrażenie.

@jajacekk - co to za malownicze jezioro z pierwszej strony?
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 20 Sie 2012 21:57 
Awatar użytkownika

Loty: 51
Kilometry: 60 364
Jezioro Bled w Słowenii
Mam już trochę lat, a jezioro to po raz pierwszy zobaczyłem na widokówce w szkole podstawowej.
Mimo, że co rok przejeżdżam przez Słowenię jadąc do Chorwacji dopiero w zeszłym roku udało mi się spędzić dzień nad tym jeziorem. Polecam wszystkim. Obok jest jeszcze jedno jeziorko bardzo ładne, ale tam niestety zastała nas ogromna mgła.
Ale mimo wszystko zaraz poszukam i prześlę dwie fotki z nazwą.
Cieszę się, że jest zainteresowanie nowym tematem.
Nadal zachęcam do wklejania każdego zdjęcia które wam się miło kojarzy

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

#25 PostWysłany: 20 Sie 2012 22:03 

Montserrat

Ostatnio edytowany przez adiolsztyn, 21 Sie 2012 09:34, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 20 Sie 2012 22:11 
Awatar użytkownika

Słowenia
Jezioro Bohinjsko

#27 PostWysłany: 20 Sie 2012 22:33 
Awatar użytkownika

Loty: 42
Kilometry: 90 840
złoty
Hetman napisał(a):
jajacekk napisał(a):
...
Wierzę, że dzięki takim fotkom przyczynimy się do rozpowszechniania turystyki w naszym kraju.
Mam na myśli nie tylko tą zagraniczną, ale naszą swojską.
....

Kochany!
pokaż mie gdzie to ja się wykąpie nad ciepłym, czystym, nieobleganym polskim morzu a ja już bilet kupie i jadę/lecę/pędzę!

pokaż mie gdzie to ja w Naszym Pięknym Kraju oderwę się na dni parę od zapyziałych, wiecznie-narzekających, zawistnych, złorzeczących mord a ja już tam lecę!

podeślij mi linka w miejsca gdzie chodniki są równe, nie trzeba skakać przez półmetrowe krawężniki, policja jest żeby pomagać a nie się kryje w krzakach żeby wlepić ci mandat za przejście na czerwonym, piwo czy żywność kosztuje tyle ile na polskie realia przystało a ja nie tylko tam pojadę a sam Ci kupię bilet!

Drogi Jacku! nasza "swojska" to jest kiełbasa a turystka to nie tylko zmiana krajobrazu ale także kontakt z inną kulturą, zwyczajami, rzeczywistością - po prostu z innymi ludźmi!

Czy tylko ja się uśmiałem po przeczytaniu drugiego zdania i pogrubionego fragmentu? :D

Może nie wyszydzajmy innych i zacznijmy od siebie rezygnację z "wiecznie-narzekania"? Trzeba porzucić kompleksy i zacząć zachowywać się godnie i zgodnie ze sobą. Nikt nie jest idealny, a ogólne stwierdzenia, że wszędzie jest lepiej, tylko nie w domu są wyrazem poczucia niższości i objawem właśnie sporych kompleksów co do własnej pozycji.

W licznych polskich miastach nierówne chodniki to przeszłość, a krawężniki są niziutkie. W bardzo wielu krajach (nawet tych z ciepłą wodą w morzu) narzekania na policję to stały efekt ich pracy, będący przeważnie uzasadniony, lecz nie obejmuje to tylko naszego państwa. Niedawno byłem w Brukseli, zaśmiecenie tego miasta było nieporównywalnie duże z jakimkolwiek odwiedzanym przeze mnie miastem w Polsce. Czy w Polsce są miejsca obejmujące całe dzielnice, gdzie ludzie boją się wejść, a policja nie zagląda tak jak ma to miejsce na przykład we francuskich gettach? Podróżując trafisz tam przypadkiem i może to być nieprzyjemne.
Wszędzie znajdzie się powód do niezadowolenia, trzeba jednak mieć szerokie horyzonty i być sobą, a nie z poczuciem wyższości wypowiadać się o innych, że to "zapyziałe, zawistne mordy".|

W górę głowy i zwiedzać świat! ;)

Żeby nie było off-topu to wrzucam trzy na szybko znalezione na dysku zdjęcia :)

Tatry

Image

Mazury [Jezioro Mokre]

Image

Góry Stołowe

Image

#28 PostWysłany: 20 Sie 2012 23:44 
Awatar użytkownika

Watykan w dniu pogrzebu JPII

#29 PostWysłany: 21 Sie 2012 07:40 
Awatar użytkownika

jajacekk - super zdjecia! co jedno to lepsze, masz dobre 'oko' ;)

a ja wrzucam 2 zdjecia z Thean Hou Temple - Kuala Lumpur

#30 PostWysłany: 21 Sie 2012 12:45 

srebrny
Pabloo napisał(a):
...

Czy tylko ja się uśmiałem po przeczytaniu drugiego zdania i pogrubionego fragmentu? :D

Może nie wyszydzajmy innych i zacznijmy od siebie rezygnację z "wiecznie-narzekania"? Trzeba porzucić kompleksy i zacząć zachowywać się godnie i zgodnie ze sobą. Nikt nie jest idealny, a ogólne stwierdzenia, że wszędzie jest lepiej, tylko nie w domu są wyrazem poczucia niższości i objawem właśnie sporych kompleksów co do własnej pozycji.

W licznych polskich miastach nierówne chodniki to przeszłość, a krawężniki są niziutkie. W bardzo wielu krajach (nawet tych z ciepłą wodą w morzu) narzekania na policję to stały efekt ich pracy, będący przeważnie uzasadniony, lecz nie obejmuje to tylko naszego państwa. Niedawno byłem w Brukseli, zaśmiecenie tego miasta było nieporównywalnie duże z jakimkolwiek odwiedzanym przeze mnie miastem w Polsce. Czy w Polsce są miejsca obejmujące całe dzielnice, gdzie ludzie boją się wejść, a policja nie zagląda tak jak ma to miejsce na przykład we francuskich gettach? Podróżując trafisz tam przypadkiem i może to być nieprzyjemne.
Wszędzie znajdzie się powód do niezadowolenia, trzeba jednak mieć szerokie horyzonty i być sobą, a nie z poczuciem wyższości wypowiadać się o innych, że to "zapyziałe, zawistne mordy".|

W górę głowy i zwiedzać świat! ;)

juz nie rozpisujac sie: gdzie stwierdzam, ze wszedzie jest lepiej? po prostu jezdzi sie tam gdzie jest lepiej, no chyba ze preferujesz wspomniane getta czy jakichs afganistan, to ok...
chodniki - zdziwilo mnie bardzo gdy pewna osoba po powrocie z wycieczki(nie pamietam gdzie byla) tez stwierdzila ze polskie chodniki sa do bani. wiec chyba cos jest na rzeczy.
polska policja, wymiarze tym najczesciej spotykanym czyli na ulicy, jest do bani. moze trzeba troche dluzej po byc za granica niz jedna noc na lotnisku zeby to stwierdzic...
co do gett - wejdz sobie na jakies osiedle - czy to np w katowicach czy na pradze...
 Relacje PM off  

#31 PostWysłany: 21 Sie 2012 22:07 
Awatar użytkownika

Dosyć przekomarzania się.
Otworzyłem ten temat, żeby pokazać jak piękny jest świat, a nie słuchać, że gdzie dwóch polaków tam trzy zdania.
Tutaj dodajemy nasze ulubione zdjęcia podając co przedstawiają.
Mamy propagować piękno naszej ziemi, tej dalekiej i bliskiej.
Pomagajmy sobie, nie utrudniajmy.

kangaroo1983 dziękuję za pochwałę :) to miłe zwłaszcza od kobiety :)
Byłaś w pięknych miejscach. Dla mnie na razie nie osiągalne.
Dlatego dla kontrastu przedstawiam moje miejsce na ziemi.
Miejsce które odwiedzam kilka razy w roku i z pewnością dodam ich tutaj wiele.

Pieniny

#32 PostWysłany: 22 Sie 2012 09:23 
Awatar użytkownika

To są zdjęcia kris1945

#33 PostWysłany: 22 Sie 2012 09:25 
Awatar użytkownika

Powyżej Sycylia-Etna
Poniżej Sycylia-Taormina

#34 PostWysłany: 22 Sie 2012 09:38 
Awatar użytkownika

I kolejne zdjęcia kris1945
Włochy (zachodnie wybrzeże) Amalfi Coast i Amalfi

#35 PostWysłany: 22 Sie 2012 10:20 
Awatar użytkownika

jajacekk napisał(a):
kangaroo1983 dziękuję za pochwałę :) to miłe zwłaszcza od kobiety :)

Oj przygotuj sie na kolejne komplementy... Twoje zdjecia z Pienin urzekły mnie na tyle ze we wrzesniu juz planuje wypad w te rejony.

A tymczasem NASA - Houston ponizej

#36 PostWysłany: 22 Sie 2012 11:38 

Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
super temat :D
ja mam z kazdego wypadu ulubione zdjecie ;) teraz wstawie Turcje i Wlochy
alanya
Image
florence
Image
 Relacje PM off  

#37 PostWysłany: 22 Sie 2012 13:16 
Awatar użytkownika

Raj

Fiji - wyspa Bounty

Ostatnio edytowany przez kangaroo1983, 22 Sie 2012 14:54, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#38 PostWysłany: 22 Sie 2012 13:54 
Awatar użytkownika

niebieski
kangaroo1983 napisał(a):
Raj

a konkretniej?
po co nam zdjecie bez miejsca?.. Jak juz sie chwalimy to przynajmniej dajmy innym mozliwosc sprawdzenia miejsca i ew. kupienia lotu, jesli nam sie spodoba..
 Relacje PM off  

#39 PostWysłany: 22 Sie 2012 13:57 

No tam raczej nie dolecisz :D
 Relacje PM off  

#40 PostWysłany: 22 Sie 2012 14:38 
Awatar użytkownika

Loty: 63
Kilometry: 94 704
I ja tez jedno :) BALOS

[ 601 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 6 gości