Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nafplio
#1 PostWysłany: 30 Sie 2016 18:35 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
Kurcze, tyle razy przypominałem ze nie napisałem o fajnej restauracji w Nafplio, więc dziś podam parę fajnych knajpek tam.

Co do obiadu polecam gyroκομείο przy rogu 11, Sidiras Merarchias & Polizoidi
Dobre greckie jedzenie a serdecznie polecam wino domowy roboty z Nemei i Poikilia (Ποικιλία) za 15 euro. To taki misz masz wszystkiego (gyros wieprzowy, kurczak, kebab, boczek gruby, kiełbasa, tzatziki i sałatka serowa).
menu: http://www.gyrokomeio.gr/index.php/en/gyrokomeio-menu

Α na deser

Cukiernia Pergamonto przy ul. Farmakopoulon 2
Przepyszne ciasta i świeżo robione pączki (loukoumades)

A dla fanów lodów

Antica Gelateria di Roma 3 Pharmakopoulou and Komninou
Najstarsza lodziarnia w Grecji, a uważana za najlepsza
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Nafplio
#2 PostWysłany: 30 Wrz 2017 21:16 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Wczoraj jadłem w Tavern Vasilis ([https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g319780-d1890593-Reviews-Tavern_Vasilis-Nafplio_Argolis_Region_Peloponnese.html) spaghetti di Pollo (10 euro) - było pyszne i godne polecenia.
Nie polecam frytek do dań są tragicznej jakości, ale ten makaron jak najbardziej.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nafplio
#3 PostWysłany: 01 Paź 2017 19:11 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
i jeszcze menu. Tylko jedna z kilku stron.

Załączniki:
menu.jpg
menu.jpg [ 508.97 KiB | Obejrzany 6580 razy ]
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nafplio
#4 PostWysłany: 27 Cze 2019 20:11 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Nowo odkryta fantastyczna tawerna. Trochę poza centrum, ale chyba chodzi o dobre jedzonko. Dziś jedliśmy tam jagnięcinę z ziemniakami. Całość gotowana i pieczona, pysznie przypieczona. Porcja jak dobra polska golonka - cena 12 euro. Polecam Padilio Tavern, 25is Martiou 5, Nafplio 211 00 http://pidalio.gr/. Knajpka ma bardzo dobre opinie.
Ja wyszedłem najedzony tak, że odmówiłem podanego na koniec za free deseru - musiałem mocno przepraszać gospodarza, żeby się nie obraził. Dojście z centrum Nafplio zajmuje 5 minut pieszo. Gorąco polecam.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group