Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 11 Lis 2015 11:10 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
dyneck napisał(a):
Moja propozycja wypadu do Holandii na weekend 6-7 lutego:

6 luty (sobota)
19:45 Alkmaar-Vitesse

7 luty (niedziela)
12:30 Ajax-Feyenoord
16:45 Utrecht-Eindhoven

Gdyby ktoś był zainteresowany takim wspólnym wypadem to PW ;)


Gwoli scislosci: Utrecht-PSV.
Ponoc kibice PSV robia fochy jak ktos nazywa ich klub "Eindhoven", bo w Holandii mowi sie tak na inny, drugoligowy klub z tego miasta (FC Eindhoven) ;)

Sam plan meczow fajny, moze nawet sam pomysle nad tym. Tylko czy nie okaze sie czasem, ze bilety na Ajax-Feyenoord sa nie do zdobycia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 11 Lis 2015 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 542
Kilometry: 1 003 523
niebieski
Bilety na wszystkie spotkania ligi holenderskiej można poszukać i kupić za pomocą serwisu TicketSwap.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 12 Lis 2015 08:25 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
R_W napisał(a):
Sam plan meczow fajny, moze nawet sam pomysle nad tym. Tylko czy nie okaze sie czasem, ze bilety na Ajax-Feyenoord sa nie do zdobycia?


Ajax prowadzi na każdy mecz ligowy sprzedaż biletów dla kibiców z zagranicy (http://www.visitajax.com/) - aktualnie trwa sprzedaż na całą rundę rewanżową. Bilety na Feyenoord od 77 euro ale wypadałoby się spieszyć bo jak zaczynałem planować ten wyjazd to były nawet dostępne bilety za 59 euro.

Ewentualnie w moim planie można zrezygnować z sobotniego meczu i w Berlinie zaliczyć Hertha-Borussia, a potem flixbusem w nocy do Amsterdamu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 12 Lis 2015 13:22 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
A jesteś pewien, że to normalna cena? Np. PSV strasznie oszukuje na tych pakietach dla obcokrajowców, kosztują one kilkadziesiąt procent więcej niż normalne bilety, już wolałem kupić przez viagogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 12 Lis 2015 14:34 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Nie wiem ale wydaje się przyzwoita jak za sektor wzdłuż boiska - na viagogo wychodzi drożej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 12 Lis 2015 16:02 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
@dyneck
Na Viagogo ZAWSZE będą bilety droższe.

Poza tym wersja dla obcokrajowców jest naciąganiem na extra wydatki, bo opłata zawiera:
Including:
• Match ticket;
• Official Ajax scarf;
• Handling & reservation fee
co szczególnie w punkcie dwa świadczy, iż cena jest zawyżona

Cena NIE dla turystów zaczyna się od 24,50e
http://www.ajax.nl/tickets-support/nu-in-de-verkoop.htm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 12 Lis 2015 17:51 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Z viagogo to byla odpowiedz do kolegi wyzej. Mysle, ze cena z tym szalikiem i tak jest do przyjecia. Sa to miejsca w tej czerwonej czesci na stronie gdzie podales czyli na mecze z przecietniakami bilety tam kosztuja 40,50 euro. Na visit Ajax bilety na przecietniakow w tym sektorze sa za 66,50 czyli wychodzi 26 euro wiecej. Tragedii nie ma - jak dla mnie przebitka akceptowalna biorac pod uwage, ze mam bilet z pewnego zrodla bez zbednego kombinowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 13 Lis 2015 12:15 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
@dyneck
Viagogo jest jedynie pośrednikiem pomiędzy chętnym do sprzedaży a chętnym do kupna i nie jest pewnym źródłem. Aczkolwiek wiarygodność ma wysoką.
Bez zbędnego kombinowania zrobisz sobie fankartę na stronach holenderskich i kupisz bilet bez przebitki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 12 Lis 2016 22:43 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Bylem w tym roku na Anderlechcie. Bilet kupilem przez internet I odebralem przed spotkaniem. Bylem takze na spotkaniu Holandia-Islandia w Amsterdamie. Bilet kupilem w taki sam sposob.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 13 Lis 2016 22:56 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Wie ktos, czy w Hadze na meczach z Ajaxem i Feyenoordem wpuszczani sa kibice gosci, czy ten "zwyczaj" to tylko pomiedzy Ajaxem i Feye?

Wojtek36 napisał(a):
Bylem w tym roku na Anderlechcie. Bilet kupilem przez internet I odebralem przed spotkaniem. Bylem takze na spotkaniu Holandia-Islandia w Amsterdamie. Bilet kupilem w taki sam sposob.

Z kim gral Anderlecht? Rok temu pisalem maila do klubu z mysla o ich meczu z Brugge to odpisali, ze bilety do kupienia od 2 tygodni przed meczem i tylko na stadionie (wzgledy bezpieczenstwa).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 13 Lis 2016 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Na Den Haag - Ajax i Ajax - Den Haag od ponad 10 lat nie są wpuszczani kibice gości i na tą chwilę nic nie wskazuję by miało się to zmienić.

Co do klasyku Ajax - Feyenoord sytuacja jest podobna, aczkolwiek była bliska odwieszenia.Po tym jak podczas meczu finału KNVB Beker Zwolle - Ajax, kibice Ajaxu rzucili race na murawę, decyzja jest zawieszona do odwołania.
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W uważa post za pomocny.
 
      
#72 PostWysłany: 13 Lis 2016 23:53 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Dzieki, a wiesz moze jak na linii Haga-Feyenoord bo akurat taki mecz mam na mysli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 13 Lis 2016 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Normalnie są goście.

Ostatnio na Feyenoord - Haga, kibice gości zrzucali na trybuny gospodarzy pluszaki, docelowo na miejscowy dom dziecka.
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 14 Lis 2016 18:15 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Z kim gral Anderlecht? Rok temu pisalem maila do klubu z mysla o ich meczu z Brugge to odpisali, ze bilety do kupienia od 2 tygodni przed meczem i tylko na stadionie (wzgledy bezpieczenstwa).[/quote]

Z Kortrijk. Z tego co wiem to bilety w dniu meczu bardzo ciezko kupic.
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W uważa post za pomocny.
 
      
#75 PostWysłany: 15 Lis 2016 19:50 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 410
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
Witam. Na początku przyszłego roku wybieram się znajomymi na mecz FC Eindhoven. Był ktoś z Was na ich meczu, jak wrażenia? Z tego co się dowiedziałem FC Eindhoven to klub katolicki, natomiast PSV to klub protestancki. Podobna sytuacja jak w Glasgow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 15 Lis 2016 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Jak w Glasgow, ale z tą różnicą, że PSV zdobyło kiedyś Puchar Europy i wypełnia 35-tysięczny stadion, a na na ostatni mecz FC przyszło 2 tysiące osób :D
Byłem na FC. Jeśli ktoś jest świadomy, czego się spodziewać, to mu się spodoba. Chyba dość typowy holenderski klub jak na ten rozmiar.
Załącznik:
en4.JPG
en4.JPG [ 156.52 KiB | Obejrzany 5620 razy ]

Załącznik:
en3.JPG
en3.JPG [ 164.63 KiB | Obejrzany 5620 razy ]

Kilka zdań o wypadzie na FC Eindhoven pisałem tutaj: http://jaskot.blox.pl/t/477958/FC-Eindhoven.html
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 16 Lis 2016 19:51 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 410
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
Nie no, oczywiście chodziło o podobieństwo tylko na płaszczyznie religijnej, klub protestancki/katolicki. Jeśli chodzi o mnie, to wole zdecydowanie mniejsze kluby, aniżeli wielkie komercyjne tuzy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 29 Gru 2016 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Szukam kogoś kto posiada kartę kibica Ajaxu. Znajdzie się ktoś taki z was ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 09 Sty 2017 11:25 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Jakieś rady jak dostać bilet na holenderski klasyk Ajax-Feyenoord ? Niestety przegapiłem sprzedaż na visitajax.nl i tam już ten mecz jest wysprzedany na ... 3 miesiące przed terminem :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 21 Lip 2017 23:58 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Za tydzień będę na meczu Antwerpii, która wraca do ligi po przerwie i od razu gra z Anderlechtem. Był ktoś na ich meczu kiedyś ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group