Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 179 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 22 Lis 2017 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Nic szczególnego. Lepiej do Belgradu po raz choćby i 20 ;) Jak nie byłeś to do Grecji polecam jeszcze tam na koszykówkę pojechać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#142 PostWysłany: 26 Lis 2017 18:41 

Byłem wczoraj na Real Madryt - Malaga. Bilet kupiłem w poniedziałek na stronie klubu, od razu gdy ruszyła otwarta sprzedaż (szybko znikają). Za miejsce wysoko na długim boku zapłaciłem 57 EUR.
Wrażenia w porządku. Wolę oglądać 3:2 niż 5:0, a Malaga miała swoje momenty. Wpuszczać zaczynają 70 minut przed pierwszym gwizdkiem, więc nie ma potrzeby być wcześniej.
A sam Madryt, w mojej ocenie, schodzi na psy. Byłem już kilka razy i zawsze wydawał mi się bardzo normalny względem chociażby Barcelony. Teraz robi się syf (szczególnie widoczny jest ten poimprezowy, który powstaje w nocy z pt/sb i sb/nd). Dodatkowo, tabun murzyńskich prostytutek oblazł to miasto.
Góra
 PM off
RSSpeedy uważa post za pomocny.
 
      
#143 PostWysłany: 12 Maj 2018 21:30 

Rejestracja: 12 Maj 2018
Posty: 6
Zdobyłem na POLSKA - SENEGAL ~!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 12 Maj 2018 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 838
srebrny
Karabach Agdam - AS Roma, LM 2017/2018

Wstyd się przyznać, ale na pierwszym poważnym meczu w swoim życiu byłem niedawno. Akurat byłem w Baku, gdy przeczytałem wywiad z Jakubem Rzeźniczakiem, który opowiadał o przygotowaniach do meczu Karabachu z Romą w Lidze Mistrzów. Szybko sprawdziłem gdzie jest mecz i okazało się, że następnego dnia w stolicy Azerbejdżanu, a bilety kosztują zawrotną sumę 4 zł :lol: Nie dało się ich jednak kupić w Internecie, bo się wyprzedały, próbowałem jeszcze kupić w sklepie kibica Karabachu, ale i tam pustki. Postanowiliśmy więc (wspólnie z dziewczyną) następnego dnia udać się pod stadion i zobaczyć jak tam rozwinie się sytuacja. Gdy już zwątpiliśmy, tj. nie zauważyliśmy nikogo kto by nagabywał na bilety (może to śmieszne, ale kompletnie nie wiedziałem jak taki proceder wygląda), trafiliśmy na starszego pana sprzedającego szaliki i koszulki - kto mógłby lepiej wiedzieć jak nie on? Powiedział nam, że pewnie sprzedają bilety w metrze lub obok, a że padało, to było wiadomo gdzie szukać. Wybraliśmy pierwszego lepszego, którego mina mówiła, że ma coś do ukrycia i to był strzał w dziesiątkę - za bilety zapłaciliśmy ok. 40 zł za sztukę.

Mecz był fajny, ale jeszcze lepsza była cała towarzysząca temu przygoda wynikająca z nikłego zaznajomienia miejscowych z cywilizacją, normami i bezpieczeństwem (skakanie przez barierki, forsowanie barierek, tłumy przebiegające przez autostradę). Ech, kręci się łezka w oku, to se ne vrati :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 22 Cze 2018 15:19 

Rejestracja: 26 Wrz 2017
Posty: 21
Ruxe napisał(a):
Na Milanie atmosfera jest słaba, piknikowa,ale czekam na na Twój opis meczu Atalanty, tam jednak dużo bardziej klimatyczna ekipa, więc i zapewne wrażenia lepsze.



Troszke mnie nie było na forum, także sorry że dopiero odpisuje. Atalante i Bergamo ( piękne stare miasto!) mogę polecić bez problemu. Zero problemu z zakupem biletu dzień przed meczem w Atalanta Story, znajduje się w centrum spacerkiem, 10 minut od dworca PKP. Obsługa pomocna. Na dzwiach do sklepu powitanie w kilku językach w tym polskim. Dojazd na stadion autobusem praktycznie bezpośrednio. Przed meczem trafiliśmy akurat na przyjazd gości i co mnie zdziwiło piłkarze Napoli przyjechali w jednej kolumnie wraz z kibicami. Oczywiście na wyjście z busów obustronna wymiana uprzejmości. Trafiliśmy pod pub Atalanty przy stadionie, pare osób zaczepiło nas, piwko, zina dostaliśmy. Ogólnie spoko. Bez problemu z wejściem na stadion z bagażem. Byliśmy na łuku na przeciwko młyna, przy sektorze gości. Co ciekawe na tym samym łuku utworzył się drugi "młyn", a raczej młynek, około 150-200 osób, sztywniutko ramie w ramie obok siebie. Kilmat rasta, więcej barw w klimacie jarania niż Atalanty. Prowadzili odzielny doping, próbowali zachęcić reszte trybuny, leczt ta jak już spiewała to bardziej "łapała" to co śpiewają na przeciw. Pare razy spiewali wszyscy razem.
Trybuna mocny oldschool beton plus metalowe barierki. Co pewnie nie jednego "europejczyka" by ździwiło. Za bilet zapłaciliśmy po 27 euro. Więc tragedii nie było.
Napoli przyjechało w około 600-700 osób, ubliżali, napinali się a pod koniec meczu latały butelki między sektorami.
Prosto ze stadionu udaliśmy się do centrum na pociąg do Mediolanu (niecałe 5 E) i po 16 zameldowaliśmy się w stolicy mody, szybki atak na centrum, piwko, jakies chujowe jedzenie ( za długo się zastanawialiśmy i pozniej wzieliśmy pierwsze lepsze ) i na stadion. W metrze dość dziwnie na nas spoglądali, gdyż w trójkę rozmawialiśmy w naszym języku, z czego dwóch ubranych bardziej na sportowo niż u nich to bywa ;). Stadion robi wrażenie i człowiek faktycznie cuzje się mały przy nim. Wejście kolegom się udało, ja trafiłem na carabineri i szczególowe trzepanie plecaka. Troche dłużej to zajeło lecz bez problemu. Sektor mieliśmy obok młyna przy samym płocie ( 65 euro szt :/ ). Siedzenia ściśnięte obok siebie, czuliśmy się jak kury na grzędzie. Doping miał fajne zrywy. Mniej bluzgów. bardziej wczuliśmy się w mecz i wydarzenia na boisku.
Roma na sektorze w około 5 tys. szczególnie na początku mieli dobre przebicia z dopingiem. Piwo 0,4 l 6 euro, szczoch taki że chyba u nas na masówkach podwyższonego ryzyka lepsze dają...
Po meczu zawijka na centrum i w kierunku dworca pkp gdzie startowały autokary do Bergamo na lotnisko. Wyczekiwanie przy piwku "umilili" nam "biznesmeni" handlujący dragami zza morza śródziemnego, co w pewej chwili nie skończyło się jazdą z nimi. Chyba na nasze szczęście w okolicy pojawił sie wojskowy transporter. Spotkaliśmy również paroosobową grupke Polaków z "fan clubu" Interu. Troszkę inne podejście do kibicowania.
Tak na szybkości i z pamięci. Włoski klimat przykuł uwagę i teraz w planach Bolonia na ligę narodów.
pzdr!
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
Ruxe uważa post za pomocny.
 
      
#146 PostWysłany: 22 Paź 2018 15:15 

Rejestracja: 23 Lut 2018
Posty: 6
Ja chciałbym wybrać się na mecz na stadionie
i znalazłem ofertę od biura pdoróży w pakiecie biletowym jest ponoć alkohol jakieś posiłki i zwiedzanie. Czy myślicie, że warto skorzystać z pośrednika jeśli chodzi o wyjazd na mecz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 22 Paź 2018 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Miko3o5 napisał(a):
alkohol jakieś posiłki i zwiedzanie

ujęła mnie kolejność :mrgreen:
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#148 PostWysłany: 22 Paź 2018 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 801
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Jak nie masz co z pieniędzmi zrobić to warto, w innym przypadku absolutnie nie warto. Samemu sobie wszystko ustal i jedz
Góra
 Profil Relacje PM off
Wojtek36 lubi ten post.
 
      
#149 PostWysłany: 11 Lis 2018 23:07 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 625
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
to i ja się pochwalę ;)
Man City - Borussia Muenchengladbach (LM 2015/2016) - bilet kupił znajomy, który mieszkał w Manchesterze
Inter Mediolan - AS Roma - bilet kupiony przed meczem w kasie, chociaz jakiś koleś próbował mi sprzedać swój bilet i jak po długiej dyskusji odmówiłam, to nieźle się wściekł :P
Barcelona B - Valladolid B :lol: :lol: :lol: chyba był wolny wstęp :P
w tym miesiącu lece na Man City AFC Bournemouth - bilet kupiony przez neta ;)

jeszcze byłam na hokeju na derbach Pragi :D
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
madej lubi ten post.
 
      
#150 PostWysłany: 02 Gru 2018 22:01 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
dzuesiejsze derby Zurychu, 2-0 dla FCZ :)
bilet na Südkurve kupiony przed meczem za 30 franoli, zero kontroli dokumentow czy osobistej.



Image

oprawa fanów FCZ z sektorowka :)

Image

Image

race, petardy, świece dymne, bluzgi w strone kibiców drużyny przeciwnej

podobno w Europie juz sobie z tym dawno poradzili
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 lubi ten post.
 
      
#151 PostWysłany: 02 Gru 2018 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Trochę OFF ;)

W ostatni wtorek byłem w Atenach na meczu AEK - Ajax. Od wielu lat po stronie gości, miłość z dzieciństwa. Wiele można się było spodziewać po tym meczu, klimatach grecko - turecko - bałkańskich, ale nie tego, że 15 metrów ode mnie wylądował koktajl Mołotowa.Na sektorze kilka osób poparzonych, na szczęście nikt ciężko, bo bomba z benzyną zatrzymała się na zewnątrz sektora, a nie wpadła do środka. Wówczas prawie pewne spalenie kilku osób żywcem.Wydawało się,że mimo wszystko w 2018 roku, w Europie, w Lidze Mistrzów, takie rzeczy nie będą mieć miejsca.

Przez większość meczu baczne obserwowanie lecących w sektor przedmiotów, aniżeli wydarzeń na boisku.

Przez cały mecz totalna bierność greckiej policji i z tego co mi wiadomo cichy układ z kibicami o tej właśnie bierności. Kary zapadną w połowie grudnia, wróżę, choć nie życzę AEK-owi wykluczenia z pucharów na rok lub kilka lat.

Wokalnie AEK momentami b.ładnie.

Image
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#152 PostWysłany: 09 Gru 2018 21:21 

Kojarzy czy ktoś, czy na bliższe wyjazdy kadry w el. MŚ np. Dania były dostępne bilety w drugiej fazie sprzedaży (bez KK) ?
Góra
 PM off  
      
#153 PostWysłany: 09 Gru 2018 21:48 

Krótko dostępne wyłącznie z kartą kibica

A i coś w sprawie karty podobno zmienia się po 01.01.2019r
Góra
 PM off  
      
#154 PostWysłany: 10 Gru 2018 23:59 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
Anonymous napisał(a):
A i coś w sprawie karty podobno zmienia się po 01.01.2019r

https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2018-07-27/komunikat-dotyczacy-kart-kibica-reprezentacji-polski
_________________
150 cm dla rowerzysty i kolarza!
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 11 Gru 2018 14:38 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 42
Loty: 112
Kilometry: 198 895
Świeże "zdobycze": Atletico - Deportivo Alaves (32 euro, bilet kupiony przez stronę Atletico na jakieś dwa tygodnie przed meczem) i kontrowersyjny finał Copa Libertadores River-Boca w Madrycie (143 euro, przes stronę CONMEBOL dzień przed meczem), bo akurat tak się przypadkowo złożyło, że byłem wtedy na miejscu i żal było przepuścić podobną okazję, mimo ceny
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.
 
      
#156 PostWysłany: 06 Lut 2019 13:34 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 193
Loty: 27
Kilometry: 49 997
niebieski
Polska - Belgia mecz towarzyski w 2002 r. w Szczecinie debiut Bońka na ławce ;) bilet kupiony w nominalnej cenie od konika pod stadionem na 40min przed meczem
Polska - Grecja 2004 r w Szczecinie
Polska - Albania 2005 r w Szczecinie
Polska - Kostaryka MŚ 2006 - bilet zakupiony przez stronę FIFA
Polska - Czechy el. MŚ 2010 w 2008 r. w Chorzowie - przez kupbilet.pl
Polska - Senegal 2010 r. w Szczecinie
Polska - Gibraltar w 2015 r. przez portal ŁNP
Ukraina - Polska w Marsylii '16 przez portal UEFA
Polska - Dania 2016 r. ŁNP
Polska - Nigeria we Wrocławiu ŁNP
Włochy - Polska w Bolonii przez ŁNP
Portugalia - Polska w Guimaraes przez ŁNP

Hertha - BVB w styczniu 2018 r. przez oficjalną stronę Herthy
AC Milan - Napoli w styczniu 2019 r. przez oficjalną stronę ACM

Do tego ponad 80 wyjazdów na Pogoń
_________________
42 państwa Europy + Meksyk, Dominikana, Maroko, Tunezja, Egipt, Izrael, Palestyna, Liban, Turcja, Jordania, Gruzja, Armenia, Uzbekistan, Tadżykistan, Oman i ZEA
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#157 PostWysłany: 21 Mar 2019 19:23 

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 24
Loty: 92
Kilometry: 157 441
kiimi napisał(a):
to i ja się pochwalę ;)
Inter Mediolan - AS Roma - bilet kupiony przed meczem w kasie, chociaz jakiś koleś próbował mi sprzedać swój bilet i jak po długiej dyskusji odmówiłam, to nieźle się wściekł :P
Barcelona B - Valladolid B :lol: :lol: :lol: chyba był wolny wstęp :P

chciałam napisać, że miałam taką samą historię w Mediolanie, a to przecież nasza :D
a Valladolid nie był "B", tylko normalny ;)

kilka meczów FC Barcelona w 2012 r. - bilety kupione przez ich stronę internetową (na Copa del Rey bywały wtedy po 8-9€ :D)
Valencia-Barca oraz Valencia-Atletico - tak samo, przez oficjalną stronę www
wspomniany Inter-Roma - w kasie ;)
mecze Polski (w tym z Portugalią w Chorzowie w 2006 r. oraz towarzyskie we Wrocławiu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 24 Lip 2019 15:11 

Rejestracja: 26 Wrz 2017
Posty: 21
Szczecin napisał(a):
Polska - Belgia mecz towarzyski w 2002 r. w Szczecinie debiut Bońka na ławce ;) bilet kupiony w nominalnej cenie od konika pod stadionem na 40min przed meczem
Polska - Grecja 2004 r w Szczecinie
Polska - Albania 2005 r w Szczecinie
Polska - Kostaryka MŚ 2006 - bilet zakupiony przez stronę FIFA
Polska - Czechy el. MŚ 2010 w 2008 r. w Chorzowie - przez kupbilet.pl
Polska - Senegal 2010 r. w Szczecinie
Polska - Gibraltar w 2015 r. przez portal ŁNP
Ukraina - Polska w Marsylii '16 przez portal UEFA
Polska - Dania 2016 r. ŁNP
Polska - Nigeria we Wrocławiu ŁNP
Włochy - Polska w Bolonii przez ŁNP
Portugalia - Polska w Guimaraes przez ŁNP

Hertha - BVB w styczniu 2018 r. przez oficjalną stronę Herthy
AC Milan - Napoli w styczniu 2019 r. przez oficjalną stronę ACM

Do tego ponad 80 wyjazdów na Pogoń


Teraz raz jeszcze spojrzałem na ten post i zastanawiam kto za tym nickiem się kryje ? Macedonie dopisujesz 8-) pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 29 Lip 2019 11:34 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 193
Loty: 27
Kilometry: 49 997
niebieski
Cześć, nie byłem w Macedonii, ale wiem z kim mnie mylisz 8-) z kolegą M.S. pzdr
_________________
42 państwa Europy + Meksyk, Dominikana, Maroko, Tunezja, Egipt, Izrael, Palestyna, Liban, Turcja, Jordania, Gruzja, Armenia, Uzbekistan, Tadżykistan, Oman i ZEA


Ostatnio edytowany przez marcino123, 29 Lip 2019 15:23, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 16 Wrz 2019 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2017
Posty: 104
Hannover: Polska - Kostaryka / Mś Niemcy 2006 / wylosowane strona fifa
Kijów: Ćwierćfinał Włochy - Anglia / Euro 2012 / kupione od kumpla
Paryż: Polska - Niemcy / Euro 2016 / kupione od kumpla, który wylosował
Marsylia: Polska - Portugalia / j.w pod stadionem za 40 euro od Angoli.
Warszawa: Lech - Legia / final PP / od znajomego z Pzpn.
Mediolan : Milan - Roma 2017r. 0:0 / viagogo
Werona.: Hellas - Milan 0:1 15.09.2019 / bilety przez vivaticket.it

+ ponad 60 wyjazdów z ŁKSem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 179 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group