Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Gru 2018 19:22 

Rejestracja: 26 Gru 2018
Posty: 8
Nieaktualne.
Moj temat odnosi sie do tego, ze okolo tydzien temu kupilem bilet na mecz Barsy z Lyonem w Lidzemistrzow. Mecz odbedzie sie w marcu ale jest jeden problem mianowicie kasa zostala pobrana z mojego konta, a biletu jak nie bylo tak nie ma na mojej skrzynce pocztowej. Kazda proba kontaktu z klubem poprzez wiadomosc email pali na panewce.
Prosilbym o pomoc kazda osobe ktora sie orientuje w temacie kupowania biletow na Lige Mistrzow.
Zalezaloby mi na tym, ze jezeli ktos zna jezyk hiszpanski, na tyle dobrze ze spokojnie potrafilby sie dogadac przez telefon badz tez na zywo napisalby do mnie w tej sprawie i jakos mi pomogl.
Z gory dziekuje kazdemu kto odpowie na ten post ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 26 Gru 2018 19:31 

@Abcn pomóż/e... :?:

By otrzymać pomoc daj modowi lub komuś kto może pomóc namiary na siebie w poście

Coś musiałeś pomylić w podanym przy kupnie adresie e-mail ...........


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 26 Gru 2018 22:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Gru 2018 19:55 

Rejestracja: 26 Gru 2018
Posty: 8
gorny77

A moglbys mi pomoc o co chodzi z tym modem, sorka jestem tu nowy i nie czaje :D


Ostatnio edytowany przez Abcn, 26 Gru 2018 20:22, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Gru 2018 20:08 

Rejestracja: 26 Gru 2018
Posty: 8
gorny77

sorry ze cie mecze ale nie rozumiem co masz na mysli. Mam podac namiary dla Cb do kontaktu ze mna?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 26 Gru 2018 20:19, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Gru 2018 20:10 

Już teraz wiem dlaczego zakup Ci się nie udał.....

Jako "świeżak" nie masz możliwości pisania pw, a tak zapewne jeśli już zostanie udzielona Ci tu na forum pomoc :!:

Czekaj sprawdzając u góry strony czy masz "nowe wiadomości" lub napisz na forum kibiców Barcy, zapewne jacyś w Pl są :D
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Gru 2018 20:32 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Myślę że być może trzeba będzie poczekać do 2 lub 7 stycznia, jeśli konieczna jest ' ludzka ręka '.
Wyślij mi pw, gdy będziesz mieć 5 postów na koncie

skontaktowaszy się z Adik1543 2 .I. dowiedziałem się że bilet już dotarł
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 03 Sty 2019 17:27, edytowano w sumie 1 raz
N-A
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Gru 2018 20:38 

Rejestracja: 26 Gru 2018
Posty: 8
Tutaj jest moj adres email: adrianfurczyk@wp.pl
Za kazda pomoc bede mega wdzięczny :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Gru 2018 20:43 

Rejestracja: 30 Lis 2018
Posty: 43
Adik1543 napisał(a):
Mecz odbedzie sie w marcu ale jest jeden problem mianowicie kasa została pobrana z mojego konta, a biletu jak nie bylo tak nie ma na mojej skrzynce pocztowej.


Ważne pytanie - czy na Twoim koncie zaksięgowano transakcję, czy widzisz ją ciągle jako blokadę środków?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Gru 2018 20:46 

Rejestracja: 26 Gru 2018
Posty: 8
Przez okolo 3 dni kasa byla zablokowana na moim koncie "kłódka" ale po tych trzech dniach zostala odblokowana i zaksiegowana
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Gru 2018 20:54 

możesz napisać teraz kolejnego posta i będziesz mógł pisać wiadomości pw

Z tego co widzę patrząc na proces rezerwacji trzeba się zalogować, może tam masz np. oczekujący do wydrukowania bilet
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Gru 2018 20:57 

Rejestracja: 26 Gru 2018
Posty: 8
Gdyby to bylo takie proste to juz dawno bym mial bilet w kieszeni. Z tego co sie orientuje to wszyscy dostaja powiadomienie na email zaraz po zakupie biletu, ale oczywiscie ja ze swoim szczesciem mam z tym problemy. Wydaje mi sie ze jedynym sposobem na dowiedzenie sie co poradzic jest zadzwonie do kasy biletowej klubu ale zarowno moj angielski jak i hiszpanski zostawiaja duzo do zyczenia :( dlatego szukam pomocy t=na tym forum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 31 Gru 2018 17:24 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Miałem podobną sytuacje na jednym z ostatnich El Clasico
Kasa pobrana z konta, brak wysyłki biletu.
Kupiłem kolejne bilety, które tym razem przyszły a pierwotny zakup reklamowałem mailowo.
Odpisali kilka dni po meczu uznając reklamację i zwrócili kasę. Finalnie zarobiłem kilka złotych na kursach euro zakupu/zwrotu. :lol:


Ostatnio edytowany przez Abcn, 03 Sty 2019 17:34, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group