Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 109 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 29 Wrz 2019 05:20 

srebrny
Ktoś wie jak u mytrip wystawianie biletów w weekendy? Zakupiłem loty wczoraj wieczorem (tj. sobota ok 18), niby dostalem maile z potwierdzeniami i numerem rezerwacji (chyba) LOTowskim, ale na stronie LOTu nie widzi rezerwacji.

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
 Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 30 Wrz 2019 09:37 

srebrny
Bajerglowa94 napisał(a):
Ktoś wie jak u mytrip wystawianie biletów w weekendy? Zakupiłem loty wczoraj wieczorem (tj. sobota ok 18), niby dostalem maile z potwierdzeniami i numerem rezerwacji (chyba) LOTowskim, ale na stronie LOTu nie widzi rezerwacji.

Nie mogę edytować, więc dopiszę dla przyszłych pokoleń - następnego dnia tj. w niedzielę ok. 11 przyszedł 3ci mail z kolejnym numerem rezerwacyjnym i w końcu to był ten właściwy LOTowski.

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
 Relacje PM off  

#103 PostWysłany: 16 Paź 2019 20:01 

Nie moge nigdzie indziej zalozyc nowego tematu.. kupilam bilety w najtanszej taryfie przez mytrip.com. calosc obslugiwana przez air asia. nie moge leciec i chcialabym jakos odzyskac choc czesc kasy. moze udaloby sie je odsprzedac? orientujecie sie, czy przy takiej taryfie mozliwa jest zmiana danych na bilecie? czy to zalatwia posrednik czy bezposrednio air asia? mytrip strasznie niechetnie udzielalo mi info pol roku temu, jak probowalam cos ustalic. na stronie sir asia ciezko sie polapac...
 Relacje PM off  

#104 PostWysłany: 16 Paź 2019 20:41 
Awatar użytkownika

srebrny
Nie da sie:
https://support.airasia.com/s/article/C ... uage=en_GB

Jak chcesz odzyskac kase to w zaleznosci od ubezpieczenia podrozniczego z pewnych wzgledow moga zwrocic ale to sobie warunki w swoim ubezpieczeniu poczytaj.
 Relacje PM off  

#105 PostWysłany: 16 Paź 2019 20:46 

przepraszam....po.ilaminie lotnicze. chodzi o air china....
 Relacje PM off  

#106 PostWysłany: 17 Paź 2019 06:17 

W poprzednim temacie wpisalam bledna linie lotnicza, z ktorej mam bilety....jeszcze raz:
kupilam bilety w najtanszej taryfie przez mytrip.com bez zadnego dodatkowego ubezpieczenia itp. calosc obslugiwana przez AIR CHINA. nie moge leciec i chcialabym jakos odzyskac choc czesc kasy. moze udaloby sie je odsprzedac? orientujecie sie, czy przy takiej taryfie mozliwa jest zmiana danych na bilecie? czy to zalatwia posrednik czy bezposrednio air china? mytrip strasznie niechetnie udzielalo mi info pol roku temu, jak probowalam cos ustalic. na stronie AIR CHINA ciezko sie polapac, w necie nie znalazlam nic konkretnego..
 Relacje PM off  

#107 PostWysłany: 17 Paź 2019 06:35 
Awatar użytkownika

złoty
przeczytaj uważnie warunki zakupu biletu

moje najciekawsze wpisy są w koszu - serdecznie zapraszam
 Relacje PM off  

#108 PostWysłany: 20 Lis 2019 19:15 
Awatar użytkownika

srebrny
kupowałem bilet od mytrip na październik 2018 roku, ale wiedząc, że nie mogę jechać wysłałem wniosek o częściowy refund, bo taki mi przysługiwał według taryfy. telefonicznie mówili, że wszystko załatwią, ale później kontakt się urwał. W międzyczasie przegapiłem termin na chargeback, bezpośredni email do linii lotniczej nic nie dał, więc już sobie plułem w brodę, aż tu nagle... dzisiaj napisali mi maila, że przepraszają za tak długą odpowiedź, ale dostali info od linii, że będą procedować zwrot :lol:

nie wiem czy chwalić mytrip, że koniec końców wywiązali się ze zlecenia, czy to może przewoźnik po bezpośrednim mailu zaczął działać.
 Relacje PM off  

#109 PostWysłany: 27 Lis 2019 09:16 

Cześć, jak wygląda sprawa z dodaniem bagażu rejestrowanego przy bilecie kupionym u pośrednika w przypadku lotów obługiwanych przez kilku przewoźników (w tym wypadku Lufthansa i Air Canada)?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

[ 109 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość