Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2281 PostWysłany: 21 Maj 2018 20:35 

Rejestracja: 01 Kwi 2018
Posty: 12
@Floyd_Kulis

Jedynie kliknąłem w "Ticket Resale" i akceptowałem dalej żeby zobaczyć status biletu. Nie zaznaczałem tam później żadnej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2282 PostWysłany: 21 Maj 2018 20:36 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 146
Serio? Czasami myślę a swoją drogą ugryze się w język.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2283 PostWysłany: 21 Maj 2018 21:21 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 57
Faktycznie. Teraz zauważyłem, że mam podobnie! A w Ticket Resale jest napisane Ticket Printed. Napisałem do nich, by to jakoś anulowali. Nie pamiętam bym coś klikał i potwierdzał..cholera jasna, tylko nie to!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2284 PostWysłany: 21 Maj 2018 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
Ja mam identycznie, mimo że nic nie klikałam w Tickets Resale. Czekam więc cierpliwie do końca maja ;)

Swoją drogą czy miał ktoś tak, że jego FAN ID utknęło w Rosji? Moja siostra aplikowała na początku kwietnia, ostatnią lokalizacją był magazyn w Brańsku w Rosji 20 kwietnia. Od tej pory cisza. Poczta Polska nie zarejestrowała przesyłki w kraju, support FAN ID twierdzi, że z Rosji wyszło i sobie ma radzić :D Jedyny plus jest taki, że wysłali jej ten dokument do druku i do wymiany na miejscu w razie czego... Tyle że to kolejny problem, zamiast spokojnie sobie pozwiedzać, trzeba będzie jeszcze szukać punktów odbioru :p
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2285 PostWysłany: 21 Maj 2018 22:01 

Rejestracja: 21 Maj 2018
Posty: 7
No chyba Panowie nie ma co przeżywać. Też tak mam i w statusie ticket printed, ale zamówienie świeci się na zielono, więc wygląda, że jest ok. Tyle, że ja jadę na Anglia - Belgia i ten mecz dopiero 28 czerwca, może stąd opóźnienia w wysyłce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2286 PostWysłany: 21 Maj 2018 22:50 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 67
Hallo,

dobra, wchodzę do gry. Przyznam, że nie ogarnąłem praktycznie nic w stosunku do tego jaką miąłem orientację przy ostatnich 3 turniejach ale muszę to nadrobić.
Tak, mam trochę stron do przeczytania (i sporo już przeczytałem) ale i tak muszę zadać sporo pytań.

pierwsze kwestia. Przy kilku meczach jest info " This product is not available" ALE przy pozostałych wyszarzone są kategorię 1, 2, 3. No i właśnie nie mogę ich kupić - coś muszę zmienić w ustawieniach / jakiś regulamin zaakceptować czy po prostu z jakiś powodów pomimo boxów z 1, 2, 3 kategorią nie można ich kupić czyli nie wskoczyły do sprzedaży.

dzięki z odpowiedź i z góry dzięki za uszczypliwości co po niektórych :)

Załączniki:
a.jpg
a.jpg [ 39.9 KiB | Obejrzany 643 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2287 PostWysłany: 21 Maj 2018 22:52 

Rejestracja: 21 Maj 2018
Posty: 7
Po prostu na te mecze nie ma już biletów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2288 PostWysłany: 21 Maj 2018 23:03 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
molo1985 napisał(a):
Hallo,

dobra, wchodzę do gry. Przyznam, że nie ogarnąłem praktycznie nic w stosunku do tego jaką miąłem orientację przy ostatnich 3 turniejach ale muszę to nadrobić.
Tak, mam trochę stron do przeczytania (i sporo już przeczytałem) ale i tak muszę zadać sporo pytań.

pierwsze kwestia. Przy kilku meczach jest info " This product is not available" ALE przy pozostałych wyszarzone są kategorię 1, 2, 3. No i właśnie nie mogę ich kupić - coś muszę zmienić w ustawieniach / jakiś regulamin zaakceptować czy po prostu z jakiś powodów pomimo boxów z 1, 2, 3 kategorią nie można ich kupić czyli nie wskoczyły do sprzedaży.

dzięki z odpowiedź i z góry dzięki za uszczypliwości co po niektórych :)
Ja przy niektórych tez tak mam, np. przy pierwszej fazie nie mogłem połączyć do zgłoszenia meczu G1 vs G4 w Kaliningradzie. Tez nie wiem dlaczego.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2289 PostWysłany: 21 Maj 2018 23:09 

Rejestracja: 18 Lut 2018
Posty: 20
Bziemek napisał(a):
Po prostu na te mecze nie ma już biletów :)

Zapomniałeś dodać, że nie ma biletów ale w tym momencie. Zwykle tak między północą a 1.00 pojawiają się i wtedy zamiast szarych boxów tudzież komunikatów "This product is not available" pojawia się możliwość zakupu. Tylko, że dość szybko znowu są niedostępne i trzeba mieć dużo szczęścia żeby zdążyć wrzucić do koszyka i pozatwierdzać. Wczoraj w nocy pomimo wielu prób nie udało mi się sfinalizować żadnej transakcji. Najczęściej po wybraniu ilości biletów i próbie dodania do koszyka pojawiał się komunikat, że tych biletów już nie ma.
Odnośnie pociągów masz tutaj: https://tickets.transport2018.com/free-train/schedule
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2290 PostWysłany: 21 Maj 2018 23:13 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 67
Cracoviaczek
dziękuję za rozrzeszenie wiedzy.

Moderator niestety jest nadaktywny w usuwaniu postów i przy drugim zdążył już usunąć zanim odpowiedziałeś ws pociągów :)


Ostatnio edytowany przez Abcn 22 Maj 2018 14:16, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2291 PostWysłany: 21 Maj 2018 23:23 

Rejestracja: 21 Maj 2018
Posty: 1
Witam. Posiadam 4 bilety na mecz Brazylia Kostaryka 22.06.2018. Niestety nie pojadę na ten mecz, a bilety są już u mnie i obawiam się, że nawet gdy odeślę je do FIFA to nie zdążą ich sprzedać. Stąd moje pytanie: Jak to jest ze zmianą danych- czy jeśli przykładowo znajdę chętnych znajomych a bilety są na moje stare dane to po zmianie danych na stronie FIFA bez problemu wydrukują bilety na miejscu przed meczem z aktualnymi danymi osobowymi? Poza tym rozumiem, że nie można jakoś obejść sprawy ze zmianą danych głównej osoby? Z góry dzięki za odpowiedzi na pytania i informację. Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2292 PostWysłany: 22 Maj 2018 06:53 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 23
dibindi90 napisał(a):
Właśnie też mam pytanko bo w aplikacji biletowej wyskoczyła mi informacja że bilety wystawiono na sprzedaż. Da radę to jakoś anulować? Nie chcę sprzedawać biletów.


Co Ty chcesz anulować? Napisane jest "Przydzielone w fazie sprzedaży" a nie na sprzedaż!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2293 PostWysłany: 22 Maj 2018 07:54 

Rejestracja: 19 Maj 2014
Posty: 188
niebieski
PatrycjaR napisał(a):
Ja mam identycznie, mimo że nic nie klikałam w Tickets Resale. Czekam więc cierpliwie do końca maja ;)

Swoją drogą czy miał ktoś tak, że jego FAN ID utknęło w Rosji? Moja siostra aplikowała na początku kwietnia, ostatnią lokalizacją był magazyn w Brańsku w Rosji 20 kwietnia. Od tej pory cisza. Poczta Polska nie zarejestrowała przesyłki w kraju, support FAN ID twierdzi, że z Rosji wyszło i sobie ma radzić :D Jedyny plus jest taki, że wysłali jej ten dokument do druku i do wymiany na miejscu w razie czego... Tyle że to kolejny problem, zamiast spokojnie sobie pozwiedzać, trzeba będzie jeszcze szukać punktów odbioru :p




Identyczną sytuację ma mój kompan podróży.
Brańsk 20 kwietnia i też dostał pdf z koniecznością wyrobienia FAN ID na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2294 PostWysłany: 22 Maj 2018 10:57 

Rejestracja: 02 Mar 2018
Posty: 13
Właśnie odebrałem bilety. Bilety z 2 losowania. Nie patrzcie na status biletów na koncie fifa. U mnie w dalszym ciągu jest info że "ticket printed". Dostalem maila z DHL że wysyłają bilety i tyle. Mail w czwartek, dzisiaj wtorek i bilety mam w ręku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2295 PostWysłany: 22 Maj 2018 10:58 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
To, ze dostaliście elektroniczna wersję to nie oznacza, ze swojego fan id nie dostaniecie. Chodzi o to, że muszą się zabezpieczyć zeby później nie bylo jakiegoś ale.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2296 PostWysłany: 22 Maj 2018 11:01 

Rejestracja: 21 Maj 2018
Posty: 2
Czy wie ktoś jak zmienić datę urodzenia gościa. Popełniłam błąd i dopiero zauważyłam, opcja ta jest teraz zablokowana. Napisałam do fifa, ale nie liczę że mi pomogą. Może ktoś miał podobny problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2297 PostWysłany: 22 Maj 2018 11:26 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
Nie przejmuj się takimi głupotami - na bilecie nie ma daty urodzenia przecież.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2298 PostWysłany: 22 Maj 2018 12:15 

Rejestracja: 21 Maj 2018
Posty: 7
Ja dostałem dziś swoje FAN ID, które zgłaszałem raptem tydzień temu, więc jest szansa, że wysłali i moje bilety :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2299 PostWysłany: 22 Maj 2018 13:09 

Rejestracja: 22 Maj 2018
Posty: 7
Zbanowany
Pomóżcie Bracia i Siostry.
Wylosowałem w 2 etapie losowania pakiet TST4 na mecze Polaków, po 2 bilety na każdy mecz. Dla mnie i syna.
Mam już wyrobione fan ID i paszporty.
W drodze eliminacji i kwestii logistyczno-urlopowych stwierdziliśmy, że odpuszczamy mecz Polska-Japonia. W związku z tym, wrzuciłem te 2 bilety na ,,ticket resale'' i jakiś czas temu zaznaczyłem tą ku... ikonkę:

My Tickets
Your Tickets are in the process of being delivered and therefore cannot be currently submitted for resale. By ticking this box, YOU ARE NOT SUBMITTING YOUR TICKETS FOR RESALE; by ticking this box, you are only confirming you wish to opt out of the delivery of your Tickets. Please note: The FWCTC cannot guarantee that the delivery of your Tickets will be stopped. The FWCTC strongly advises that you monitor this section of the Ticket Resale Platform frequently to understand when your Ticket(s) is(are) available for you to submit for resale. Meanwhile, if your Ticket(s) is(are) delivered at the address you have provided in your Ticket Application form, please proceed as stipulated in the Ticket Transfer and Resale Policy and return the physical Ticket(s) to the FWCTC, so that it(these) could be cancelled and you could subsequently submit it(them) for resale, within your Ticketing Account. Please note that, in any situation, you are solely responsible for submitting your Ticket(s) for resale – the FWCTC will NOT submit your Ticket(s) for resale on your behalf.

Przez dłuższy czas była cisza, wszystkie bilety cały czas w statusie ,,ticket resale'', aż tu nagle wczoraj dostałem maila z Fify, że wysyłka moich biletów(wszystkich) została zastopowana. Opadły mi ręce i szczęka.. Odpisałem im, że chcę ,,resale'' tylko te 2 bilety, pozostałe chcę żeby mi dostarczyli, na co dostałem ogólnik z warunkami i ,,instrukcją'' co i jak. Tyle, że z tego nic nie wynika i zupełnie nie kumam co z tym zrobić dalej.
Klikając ,,recover'' tych 2 biletów(Pol-Jap) nie zmienia się status pozostałych(był niezmienny przez cały czas, tylko info, że ,,succesful''). Wciąż są w ,,ticket resale''. Domyślam się że to przez to, iż zaznaczyłem powyższą ikonkę..
Nie mam pojęcia co teraz zrobić.
Nie mam zamiaru odbierać tych biletów na miejscu w Rosji, chcę żeby mi je wysłali, nawet łącznie z tymi na Pol-Jap. Nigdy nie miałem ,,ticket printed''.
Co mogę z tym zrobić?
Tej ikonki nie da się już ,,odklikać'', a jak spowodować by bilety przeszły w status printed i zostały do mnie dostarczone?
Ze sportowym pozdrowieniem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2300 PostWysłany: 22 Maj 2018 13:13 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Jest juz ktos kto wykupił ubezpieczenie? Jezeli tak to jaka opcja i gdzie

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: brazilmik, dyneck, maczala1, madej, Mariusz Jagielski, semizkum, tranel, turecky oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group