Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Mar 2018 22:15 

Pozostają płatne pociągi albo samolot.
Góra
 PM off  
      
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
#22 PostWysłany: 11 Mar 2018 22:21 

wiciu napisał(a):
Wygląda na to, że wszystkie pociągi z Moskwy dojeżdżające w dzień meczowy są już zarezerwowane na full. Myślicie, że można liczyć jeszcze na jakieś miejsca?


Masz dedykowany temat
pociagi-na-ms-w-rosji-2018,1497,124411&p=1057073#p1057073
i w poście 36 szukaj odpowiedzi czy sposobu postępowania
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 18 Mar 2018 02:11 

Rejestracja: 14 Mar 2016
Posty: 71
Witajcie,
Czy ktoś monitorował ceny lotów Moskwa - Kazań między meczem Polski nr 1 a 2?
Wygląda to bardziej na sumkę 3- czy 4-cyfrową?
Myślę czy by w całości nie ominąć Moskwy w drodze do Tatarstanu, ale kurde te kluby i imprezy... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 22 Mar 2018 00:51 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
hej
mam rezerwację noclegu z 24/25 czerwca w Kazań , rezerwowałem przez booking, mogę zwolnić , jeśli ktoś ma ochotę to proszę pisać, koszt który mi widniej to 200 zeta,pokój dwuosobowy nie wiem czy cena się utrzyma jak zwolnię...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 22 Mar 2018 07:31 

roosvelt1984 napisał(a):
Witajcie,
Czy ktoś monitorował ceny lotów Moskwa - Kazań między meczem Polski nr 1 a 2?
Wygląda to bardziej na sumkę 3- czy 4-cyfrową?

Płaciłem 150 zł. Teraz kupisz za 200-250 zł OW.
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 28 Mar 2018 00:16 

Rejestracja: 05 Mar 2018
Posty: 5
Panowie jakie macie plany odnośnie dostania się do Kazania po meczu z Senegalem? Obecnie zorganizowałem wszystkie aspekty dotyczące pierwszego meczu z Senegalem i teraz zabieram się za kolejny.

I tu nasuwa się kilka pytań:

1. Zostajecie po 1 meczu do 24 czerwca i dopiero ruszacie na mecz?
2. Jaki środek transportu wybraliście?
3. Jaki nocleg w Kazaniu polecacie?

Z góry dzięki z odpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 28 Mar 2018 00:38 

Rejestracja: 23 Cze 2012
Posty: 33
U mnie wygląda to tak, że zostaję na noc po meczu w Moskwie, potem biorę darmowy pociąg do Petersburga i dzień przed meczem z Kolumbią wracam do Moskwy, aby wsiąść w pociąg do Kazania. Potem też jedna noc w Kazaniu w dniu meczu i następnego dnia wieczorem powrót pociągiem do Moskwy
Z tego co patrzałem, to darmowe pociągi są już praktycznie zarezerwowane, a w płatnych też nie zostało dużo wolnych miejsc.
Nocleg w Kazaniu zarezerwowałem od razu po losowaniu, bo wiedziałem, że potem może być problem. Na tę chwilę chyba pozostaje brać na airbnb/ze strony FIFA lub liczyć, aż pojawi się coś wolnego na Bookingu. Chociaż z tym może być problem, bo duża liczba Kolumbijczyków też wybiera się do Rosji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 28 Mar 2018 16:04 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 75
Ja nie zostaje po meczu w Moskwie bo wyszedłem z założenia, że wolę dłużej pobyć w Kazaniu (podobno jedno z ładniejszych miast Rosji).
A dokładnie robię to tak, że po meczu w Moskwie jadę do Włodzimierza. Miasto zaliczające się do tzw. złotego pierścienia. Tu zostaje jedną nockę. Później wieczorem wracam do Moskwy i 21/06 wyjeżdżam nocnym darmowym pociągiem do Kazania. Odpada mi w ten sposób szukanie noclegu w hostelu. W Kazaniu jestem od piątku do poniedziałku i znów nocnym pociągiem z poniedziałku na wtorek wracam na lotnisko do Moskwy.
Co do noclegów i biletów na pociąg trzeba sprawdzać często bo jeszcze 2 tygodnie temu nie miałem ani biletu na interesujący mnie pociąg bo były wyprzedane ani noclegu w normalnej cenie po meczu w Kazaniu. Jednak ludzie zwalniają co jakiś czas i można trafić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#29 PostWysłany: 01 Kwi 2018 11:06 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 95
Dla zainteresowanych: na stronie fify pojawiły się znowu bilety na Polska-Kolumbia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 04 Kwi 2018 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 500
niebieski
Czy znacie jakiejś sensowne połączenia z Oslo na ten mecz? Kayak pokazuje nic ciekawego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 04 Kwi 2018 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
nie bardzo, kombinuj z przesiadką do Moskwy, np.Budapeszt, Bratysława, Kolonia czy Bergamo, i z Moskwy pociągiem nocnym, to odejdą Ci kosmiczne ceny za noclegi chociaż
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 06 Kwi 2018 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 440
Kilometry: 712 313
Na mecz w Kazaniu pojawiło się sporo wolnych miejsc na pociąg z Moskwy!!!
@kyrtap1992

Edit. Godz.19.25 Dodają całe wagony więc naprawdę dzisiaj jest ten dzień jeśli ktoś jeszcze potrzebuje darmowego przejazdu :)

Załączniki:
foto.jpg
foto.jpg [ 135.54 KiB | Obejrzany 14887 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 06 Kwi 2018 21:05 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
Dzięki wielkie hudys za cynka ;) Napisałem wiadomość do Ciebie na PW żeby już tutaj nie zaśmiecać :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 07 Kwi 2018 00:56 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 643
Loty: 21
Kilometry: 25 696
niebieski
Że też to dodali akurat wtedy kiedy ledwo co porezerwowałem loty :lol:
W ogóle jest jakieś info ze strony rosyjskiej jakie składy mają być podstawiane, jaka klasa itd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 18 Kwi 2018 17:04 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 41
Witam,

Czy jest tutaj ktos moze w takiej sytuacji ze musi dostac sie do Samary od razu po zakonczeniu meczu w Kazaniu?

Jezeli tak, to czy sa chetne osoby aby zrzucic sie na transfer? Koszt to niecale 100EUR, wiec przy podziale kosztow nie wychodzi tak zle.

https://kiwitaxi.com/en

Jest to odleglosc ok 350km, podroz zajmie jakies 5 godzin. Niestety nie ma zadnego polaczenia kolejowego w nocy po meczu.

Prosze o kontakt poprzez PM lub email: michal81@icloud.com

Pozdrawiam,
Michal
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 04 Maj 2018 15:07 

Rejestracja: 17 Lis 2016
Posty: 8
A może ktoś autem się wybiera z Moskwy do Kazania na mecz i ma 2 wolne miejsca ?
Albo jakiś inny pomysł ? Niestety miejsc w darmowych pociągach już o jakiegoś czasu nie ma :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 08 Maj 2018 10:51 

Rejestracja: 26 Sie 2017
Posty: 2
Hej,

Ja planuję dotrzeć do Kazania na 23.06, tam spotykam się z trójką przyjaciół (noclegi zarezerwowaliśmy już wcześniej). W Kazaniu zostajemy do 25.06. Chętnie dołączę do kogoś na czas podróży do Kazania. Wcześniej ktoś pisał o lotach z Wiednia, byłby ktoś zainteresowany? Jestem mocno ograniczona czasowo zatem pociągi/samochód odpadają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 30 Maj 2018 11:19 

Rejestracja: 30 Maj 2018
Posty: 2
Cześć,

kto dostał już bilety możecie napisać w jakim sektorze siedzicie. Ciekawy jestem czy Fifa nas posadziła obok siebie.

My (4 osoby ) kupiliśmy TST6 3 kategoria i dostaliśmy w sektorze - A207

ps. swoja drogą orientujecie się czy może polscy kibice organizują jakąś sektorówkę na ten mecz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 03 Cze 2018 19:23 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 369
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Kazań, dla tych co nie tylko na mecz (mój subiektywny wybór):
1. W mieście: Kazański Kreml, ul. Baumanna, Staro-Tatarskaya Sloboda
2. Poza miastem - Bolgar - zespół historyczny i archeologiczny (na liście Unesco World Herited Sites); dojazd codziennie autobusem z dworca Казань (Южный автовокзал) o godz. 09.00 lub tylko w soboty i niedziele statkiem (też o 09.00)
3. Poza miastem Swijażsk - katedra i monanstyr na wyspie (też na liście Unesco World Herited Sites) - dojazd najlepiej codziennie statkiem o 08.20

Odjazdy autobusów:
https://rasp.yandex.ru/station/9812603
Rejsy:
http://sktatflot.ru/services/passengers/schedulepas/

I w ogóle strona Kazania jest bardzo użyteczna
http://kzn2018.com/en/
Góra
 Profil Relacje PM off
hudyts lubi ten post.
radko93 uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 03 Cze 2018 21:12 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@turecky
Ten Bulgar wydaje się bardzo ładny. Według yandexa niestety w tygodniu nie ma powrotnych autobusów. O dziwo jest za to statek, ale zaprzecza temu strona przewoźnika. Ktoś jest w stanie zadzwonić i się zapytać?
Znalazłem też stronę z biletami na Kreml ale chyba nie działa póki co http://tickets.kazan-kremlin.ru/en/tick ... 18/00%3A00
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tractorbowling oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group