Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Lip 2019 15:53 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Jak w temacie.
Planuję zostawić bagaż na dworcu kolejowym na kilka godzin (4-5h) w celu zwiedzenia miasta.
Czy istnieje taka możliwość? Ile to kosztuje? Czy można płacić kartą czy tylko gotówką?
O 20:25 mam pociąg do Olomouca i chcę zwiedzic parę atrakcji Brna. Liczę, że 5h to az nadto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 18 Lip 2019 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Strona CD podaje, że szafki są:

Cytuj:
Self-Service Storage Lockers
Self-service storage lockers are available in the station.Hours of operation:
Po–Čt 03:30–23:15
Pá 03:30–24:00
So 00:00–00:40, 04:30–24:00
Ne 00:00–00:40, 04:30–23:15


Z tego, co pamiętam szafka kosztowała ok. 100 koron i płacić można było monetami 10/20 koron lub w części szafek (nowsza seria) również zbliżeniowo. Ale moje info jest sprzed około roku 2018, może od tego czasu wymienili wszystkie szafki na nowsze.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lip 2019 16:07 

Rejestracja: 07 Lis 2012
Posty: 51
Loty: 362
Kilometry: 528 949
niebieski
Na dworcu głównym szafki są do dyspozicji https://www.cd.cz/en/stanice/brno-hl-n-/5433295 , niemniej jednak trzeba się liczyć z tym, że z powodu remontu na torach pociągi zatrzymują się na stacji Královo Pole. Na dworzec główny proponuję dojechać komunikacją miejską i zostawić bagaż, trzeba mieć przy sobie monety, bo na karty nie działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group