Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Mar 2018 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 119
Kilometry: 264 018
niebieski
Szukam jakiegoś przewodnika po Mołdawii. Większość to przewodniki łączone "Rumunia i Mołdawia", w których to obawiam się, przeważać będą informacje o Rumunii.
Znalazłem coś takiego https://www.km.com.pl/oferta.php?groupid=&idk=43. Można kupić używany na allegro za paręnaście złotych. Jest co prawda z 2007 roku, ale Mołdawia to nie Dubaj i chyba przez te 11 lat niewiele się tam zmieniło. Czy się mylę. A może ktoś korzystał z jakiegoś innego przewodnika, który byłby wart polecenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 15 Mar 2018 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Zobacz sobie na stronach tej firmy opis wyprawy do Mołdawii i ewentualnie poszukaj na forach offroad relacji z juz odbytych wypraw to dobry punkt do zaplanowania co sie chce zobaczyć.
https://przygody4x4.pl/wyprawy-i-imprezy/wyprawy4x4/moldawia4x4/
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off
luki uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Sty 2023 20:22 

Rejestracja: 01 Mar 2019
Posty: 19
Szukam przewodnika wspomnianego juz w tym watku dwa posty wyżej jeżeli ktos z forum posiada i jest mu zbędny to proszę o kontakt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Sty 2023 20:33 

Rejestracja: 20 Cze 2018
Posty: 135
niebieski
Zawsze w takich sprawach korzystam z analogowego podejścia: idę do biblioteki.
_________________
http://www.16republika.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Sty 2023 21:09 

Rejestracja: 01 Mar 2019
Posty: 19
Lubie robić swoje wlasne zapiski w srodku wiec temat u mnie nie przejdzie ;)

Dołączam jeszcze fotkę przewodnika o ktory mi się rozchodzi.

Załączniki:
928B2AF9-4D37-45C5-A27E-44FEBC56A9F1.jpeg
928B2AF9-4D37-45C5-A27E-44FEBC56A9F1.jpeg [ 939.36 KiB | Obejrzany 1436 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Sty 2023 23:27 

Rejestracja: 20 Cze 2018
Posty: 135
niebieski
Spoko, w bibliotece możesz sobie przejrzeć przewodniki, obejrzeć, który Ci pasuje, potem kupić. Zakładam, że jest większy wybór niż w, powiedzmy w Empiku, bo są też starsze wydania.
_________________
http://www.16republika.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Sty 2023 13:50 

Rejestracja: 01 Mar 2019
Posty: 19
A to napewno ale ja ten etap mam juz za sobą teraz juz tego konkretnego poszukuje bo wiem ze mi najbardziej odpowiada
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group