Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Lip 2015 22:44 

Rejestracja: 02 Sie 2013
Posty: 25
Mateusz099 napisał(a):
Również otrzymałem a zrobiłem tylko 10 wypłat w bankomacie blikiem.


10 wypłat było tylko wymagane. Sms doszedł :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#42 PostWysłany: 09 Lip 2015 23:00 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
Wtedy mówili tutaj i w innych miejscach ,że te 10 wypłat to nie daje bo to są czeki a miały być płatności czy coś...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 10 Lip 2015 21:16 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Ja niechcący za szybko wyslałem wiadomosci nt nowego regulaminu i mi zamknęli konto w czerwcu ;p ale dziewczyna nie dostała jeszcze. Napisałem do nich odp na konto dziewczyny

Cytuj:
Uprzejmie informuję, że wiadomości zostały prawidłowo do Pani wysłane. Nie jest możliwe ponowne wyssanie SMS-a.
Proszę sprawdzić czy Pani skrzynka odbiorcza w telefonie nie jest zapełniona. Może Pani również wyłączyć i włączyć telefon. Jeżeli wiadomość nie zostanie dostarczona proszę o kontakt z operatorem Pani sieci komórkowej.
jaja sobie robią chyba ;/
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 24 Wrz 2015 01:58 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Ruszyła chyba kolejna edycja tej promocji. Jak wynika z tabeli prowizji wypłaty w bankomatach Millennium BLIKiem są bezpłatne oraz w obcych bankomatach 0zł*/5 zł zastrzeżeniem m.in pkt poniżej

Cytuj:
*3) Opłata nie jest pobierana w przypadku:
a. Konta 360° i Dobrego Konta, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na koncie min. jedna płatność bezgotówkowa kartą do konta oraz łączne wpływy zewnętrzne na konto wynosiły min. 1 000 PLN (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi).
b. Konta 360° Student i Konta 360° Junior, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na koncie min. jedna płatność bezgotówkowa kartą do konta


Promocja rozpoczyna się 21 września 2015 roku i trwa do wyczerpania puli kodów uprawniających do wymiany na bilet kinowy (tj. 1500 kodów, wysyłanych po 2, każdy uprawniający do wymiany na 1 bilet kinowy), jednak nie dłużej niż do 25 października 2015 roku, z zastrzeżeniem, że postępowanie reklamacyjne zakończy się w dniu 20 listopada 2015 roku. O wyczerpaniu puli kodów, które można otrzymać w ramach Promocji, Bank poinformuje na stronie http://www.bankmillennium.pl

Cytuj:
Transakcji objętych Promocją można dokonywać od 21 września 2015 roku od godziny 00.00 do 25 października 2015 roku do godziny 23.59, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpana pula kodów uprawniających do wymiany na bilety kinowe („Czas trwania Promocji”).
Czyli już wiadomo że kody do kina dostaniemy około 25.10.2015 albo później.

Cytuj:
2.3. Warunkiem skorzystania z Promocji jest:
2.3.1. Posiadanie rachunku bankowego w Banku Millennium dla Klientów Indywidualnych lub karty kredytowej w Banku;
2.3.2. Posiadanie zainstalowanej i aktywnej aplikacji mobilnej Banku Millennium na swoim urządzeniu mobilnym z systemem Android (od wersji 2.3) lub iOS (od wersji 5.1.1).
2.3.3. Posiadanie aktywnej usługi płatności mobilnych BLIK;
2.3.4. Dokonanie 10 transakcji w ramach płatności mobilnych BLIK powiązanych z rachunkiem bankowym lub kartą kredytową uczestnika („Transakcje”) w Czasie trwania Promocji.
2.3.5. Udzielenie przez Uczestnika najpóźniej w ostatnim dniu Czasu trwania Promocji zgody w Banku Millennium na: przetwarzanie przez Bank danych osobowych, w trakcie trwania umów zawieranych z Bankiem w celach marketingu produktów i usług podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy oraz na otrzymywanie spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów Banku a także ofert Banku, za pośrednictwem kanałów elektronicznych..
2.4. Transakcje objęte Promocją o których mowa w pkt. 2.3 to:
2.4.1. Transakcje bezgotówkowe w ramach płatności mobilnych z wykorzystaniem sześciocyfrowego kodu BLIK (płatności za towary i usługi, w tym również za pośrednictwem sieci Internet);
2.4.2. Wypłaty gotówki w ramach płatności mobilnych z wykorzystaniem sześciocyfrowego kodu BLIK w bankomatach;
z zastrzeżeniem, że transakcje te muszą być dokonane na kwotę minimum 5 PLN oraz dokonane transkacje nie mogą być transakcjami zwróconymi i muszą być zaksięgowane w systemie Banku w Czasie trwania Promocji.


Cytuj:
2.11. Uczestnik korzystający z Promocji otrzymuje w ramach SMS-a bezpłatnie 2 kody uprawniające do wymiany na 2 bilety kinowe na dowolny seans 2D z bieżącego repertuaru danego Kina, z wyłączeniem:
2.11.1. pokazów specjalnych,
2.11.2. pokazów przedpremierowych,
2.11.3. pokazów na zaproszenie (zamknięte),
2.11.4. maratonów,
2.11.5. pokazów/eventów specjalnych w Cinema City,
2.11.6. filmów wyświetlanych w IMAX,
2.11.7. filmów wyświetlanych w salach VIP.


2.8. Warunkiem otrzymania dwóch biletów do kina w ramach Promocji jest zgłoszenie w kasie Kina w terminie do 30 grudnia 2015 roku informacji o korzystaniu z Promocji i jednoczesne przekazanie kasjerowi tego Kina kodów otrzymanych zgodnie z pkt. 2.7 powyżej.

Cytuj:
2.7. Po zakończeniu Promocji lub po wyczerpaniu się puli kodów uprawniających do wymiany na bilet kinowy, 750 pierwszych Uczestników, którzy dokonali Transakcji i spełnili warunki Promocji otrzymają SMS-a na telefon, który podali w Banku Millennium jako numer kontaktowy, zawierający 2 kody uprawniające do wymiany na 2 bilety kinowe (każdy kod może być wykorzystany niezależnie).


Zapewne można połączyć z najnowszą promocją 150-zl-za-zalozenie-konta-360-w-millennium-3-na-k-oszcz,1499,80478 Jeżeli o czymś zapomniałem przypomnijcie :)

@edit Prześwietlenie http://livesmarter.pl/bank-millennium-1 ... ankomatow/

Pełny regulamin https://www.bankmillennium.pl/documents ... alnych.pdf
Prowizje i opłaty https://www.bankmillennium.pl/delegate/ ... 296/latest
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 26 Paź 2015 19:32 

Rejestracja: 02 Sie 2013
Posty: 25
Dajcie znac jak pierwsze smsy z kodami splyna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 29 Paź 2015 11:37 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 158
nic nikomu nie doszło, bo u mnie cisza a warunki spełniłem w dniu kiedy wrzucono tu info o promocji (10 bliknięć po 10 zł w bankomacie)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 29 Paź 2015 11:44 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Widziałem dziś na FB u nich promocję.
http://www.blikmobile.pl/promocje/Multi ... index.html
Ciekawe czy można połączyć kupując 2 bilety po 10zł z promocji Somersby lub Kinder Bueno. Czyli za 20 zł mieć 3 bilety
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 02 Lis 2015 17:35 

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 163
Loty: 17
Kilometry: 15 969
Jakieś świeże info co do biletów? Bo już trochę czasu minęło... U mnie cisza na dwóch kontach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 02 Lis 2015 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Z innego źródła napisane 26/10/2015:
Cytuj:
Uzyskałem informację, że kody wyślą do 2 tygodni po zakończeniu promocji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 03 Lis 2015 10:06 

Rejestracja: 02 Sie 2013
Posty: 25
Hej,

Vouchery na wymianę w kinie przed chwilą otrzymałem. To enjoy !!:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 03 Lis 2015 10:16 

Rejestracja: 09 Paź 2015
Posty: 22
w multikinie mozna dostac za płatność blikiem jeden voucher dziennie (płatność za dowolne rzeczy w kinie min. 20 PLN)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 03 Lis 2015 10:31 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 26
Też dostałem przed chwilą vouchery.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 03 Lis 2015 15:57 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jak długo na nie czekaliście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 05 Lis 2015 10:01 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, sorry za OT, ale czy ktoś przerabiał możliwość podpięcia BLIKA pod prepaid, w moim przypadku BZWBK, nie chcę zakładać kolejnego konta a do kina lubię chodzić, coś da się z tym zrobić? :D pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 14 Gru 2015 17:15 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, promocja BLIK została przedłużona o tydzień, pierwotnie miała się skończyć 13.12. a jest nowy regulamin do 20.12 jak znalazł dla fanów Star Wars, pzdr
edit: promocja przedłużona a system nie zmieniony, vouchery nie przyszły, zgodnie z regulaminem reklamacja w kasie kina na adres podany w regulaminie, rozpatrzenie w ciągu 7 dni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 09 Lut 2016 18:00 

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 163
Loty: 17
Kilometry: 15 969
Jak ktoś brał udział w promocji z przelewem na telefon- do zdobycia jeden bilet do cinema, to dzisiaj kody przyszły mi na dwóch kontach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group