Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 1524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 77  Następna
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 07 Lis 2018 17:27 
Site Admin
Awatar użytkownika

SQ - jest
Europa Zachodnia - jest
19.04 - jest
Losowa wartość dopłat - jest
Biznes - jest

Kupuj!

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
ZFR uważa post za pomocny.

#402 PostWysłany: 07 Lis 2018 20:33 
Awatar użytkownika

Loty: 319
Kilometry: 507 446
srebrny
@Time2GO Po tych postach, które tu zamieściłeś, aż się dziwię że @michzak zadał sobie trud by wyszukać ten lot dla Ciebie.
Mam nadzieję, że Mediolan jest położony wystarczająco daleko na zachód w Europie byś poczuł się usatysfakcjonowany tą ofertą.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#403 PostWysłany: 24 Lis 2018 13:37 

-- 24 Nov 2018 13:18 --

michzak napisał(a):
SQ - jest
Europa Zachodnia - jest
19.04 - jest
Biznes - jest

Kupuj!

Czy moge Ci prosic o link WWW do strona z kalkulator mile, ten ktory jest pokazany na twoje post.

Please can you give me the link to the website that calculates miles and fee's, the one shiwing in your post.

Thanks
Alistair

-- 24 Nov 2018 13:37 --

Witam

W tym momencie juz mam prawie 50,000 punkty. Mysle, ze bede zbieral okolo 40,000 tysiecy punkty roczne. Chcialbym brac rodzinne do USA, np. Florida (Disney Land). Rozumiem, ze nie da sie polecic za darmo, zawsze trzeba doplacic pieniedze za oplaty, fuel charges itp. Nie do konca rozumiem dlaczego M&M tak dziala ale tak jest i musze akceptowac to :(

Chce prygotowac plan, jak brac rodzinne do Disney Land USA, moze za 2, 3, lub 4 lata, i chce latac tam w najtanszym sposobem. Niewiem czy mi oplaca sie zbierac punkty i latac tam z Miles & More, niewiem ile kosztuja tej doplaty?. Gdyby roznice w koszty Miles and More nie bedzie wielu roznice miedzy normalne koszty na tanii bilety z zwykle tanii linie lotniczne, nie widze sens dla mnie meczyc przez pare lat z zbieraniem tej punkty.

Widze, ze czasami sa promocji, dwie strony, miedzy Polska i Los Angeles, za 30,000 punkty za jedna osoba = caly rodzinna za 120,000 punkty. Niewiem jak kalkulowac doplaty kasowy do taki podroz, czy ktos moze mi pomagac z tym?

Mieszkamy w Krakowie, dzieci w tym momencie 3 i 6 lat.

Jesli ktos ma ciekawe pomysly co byloby najlepiej dla mnie robic, bylabym grzeczny o pomocy w tej sprawie.

Sorry for my Polish :)

Feel free to reply in Polish or English, thanks.

Dziekuje
Alistair
 Relacje PM off  

#404 PostWysłany: 24 Lis 2018 13:51 

zobacz tutaj:
http://www.miles-and-more.com/online/po ... award?l=pl
 Relacje PM off  

#405 PostWysłany: 24 Lis 2018 14:12 

-- 24 Nov 2018 14:05 --

heniek napisał(a):

Dziekuje, ale ten link nie dziala, mam taki wiadomosc:

Error Page Exception
SRVE0260E: The server cannot use the error page specified for your application to handle the Original Exception printed below.

-- 24 Nov 2018 14:07 --

ALI101 napisał(a):
-- 24 Nov 2018 13:18 --

michzak napisał(a):
SQ - jest
Europa Zachodnia - jest
19.04 - jest
Biznes - jest

Kupuj!

Czy moge Ci prosic o link WWW do strona z kalkulator mile, ten ktory jest pokazany na twoje post.

Please can you give me the link to the website that calculates miles and fee's, the one shiwing in your post.

Thanks
Alistair

-- 24 Nov 2018 13:37 --

Witam

W tym momencie juz mam prawie 50,000 punkty. Mysle, ze bede zbieral okolo 40,000 tysiecy punkty roczne. Chcialbym brac rodzinne do USA, np. Florida (Disney Land). Rozumiem, ze nie da sie polecic za darmo, zawsze trzeba doplacic pieniedze za oplaty, fuel charges itp. Nie do konca rozumiem dlaczego M&M tak dziala ale tak jest i musze akceptowac to :(

Chce prygotowac plan, jak brac rodzinne do Disney Land USA, moze za 2, 3, lub 4 lata, i chce latac tam w najtanszym sposobem. Niewiem czy mi oplaca sie zbierac punkty i latac tam z Miles & More, niewiem ile kosztuja tej doplaty?. Gdyby roznice w koszty Miles and More nie bedzie wielu roznice miedzy normalne koszty na tanii bilety z zwykle tanii linie lotniczne, nie widze sens dla mnie meczyc przez pare lat z zbieraniem tej punkty.

Widze, ze czasami sa promocji, dwie strony, miedzy Polska i Los Angeles, za 30,000 punkty za jedna osoba = caly rodzinna za 120,000 punkty. Niewiem jak kalkulowac doplaty kasowy do taki podroz, czy ktos moze mi pomagac z tym?

Mieszkamy w Krakowie, dzieci w tym momencie 3 i 6 lat.

Jesli ktos ma ciekawe pomysly co byloby najlepiej dla mnie robic, bylabym grzeczny o pomocy w tej sprawie.

Sorry for my Polish :)

Feel free to reply in Polish or English, thanks.

Dziekuje
Alistair

Dodaje, ze jestesmy otwarty latac w jakim kolwiek miesac. Tez, jesli do Los Angeles sie nie oplaca sie, jesteamy tez otwarty na wakacja do Miami, Florida.

Pozdrawiam
Alistair

-- 24 Nov 2018 14:12 --

heniek napisał(a):

ok, dziala teraz, dziekuje bardzo
 Relacje PM off  

#406 PostWysłany: 01 Gru 2018 20:25 
Awatar użytkownika

Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
Od listopada Avianca zaczęła latać z Monachium do Bogoty.

Y - 40 k
C - 67 k

Podatki na umiarkowanym poziomie - 368,59 zł dla lotu OW

(Dla porównania z MAD podatek w Aviance dla OW to 166,16 zł, BCN to 148,71 zł)
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#407 PostWysłany: 01 Gru 2018 21:53 

niebieski
Pytanie laika w lataniu za mile. 300 zł podatków za RT na trasie BCN-BOG wydaje się być MEGA dobrą inwestycją. Czy to jedna z najlepszych opcji na spalanie mil lecąc do egzotycznego kraju?

Czy istnieje jakiś wykaz podatków dla lotów spoza Polski innymi liniami niż LOT? Ewentualnie, jak je sprawdzić?

#408 PostWysłany: 01 Gru 2018 22:20 
Site Admin
Awatar użytkownika

Na stronie miles and more, w wyszukiwarkach lotów - stawki milowe to jedno, ale podatki niezależnie czy w promocji, czy w mega drogiej opcji będą te same

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.

#409 PostWysłany: 01 Gru 2018 23:16 

Zbanowany
A ile mniej więcej trzeba posiadać mil żeby polecieć którąś linią z sojuszu w C do Azji w dwie strony? Plus dopłaty oczywiście.

Image
 Relacje PM off  

#410 PostWysłany: 01 Gru 2018 23:20 
Awatar użytkownika

HON fly4free
jeśli chodzi o loty za mile Miles and More, odpowiedź jest tu:
https://www.miles-and-more.com/mediapool/pdf/20/media_785183620.pdf

W przypadku lotów za mile z innych programów linii ze Star Alliance trzeba szukać podobnych tabel w tych liniach.
 Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.

#411 PostWysłany: 01 Gru 2018 23:22 
Awatar użytkownika

Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Arekkk napisał(a):
Pytanie laika w lataniu za mile. 300 zł podatków za RT na trasie BCN-BOG wydaje się być MEGA dobrą inwestycją. Czy to jedna z najlepszych opcji na spalanie mil lecąc do egzotycznego kraju?

Czy istnieje jakiś wykaz podatków dla lotów spoza Polski innymi liniami niż LOT? Ewentualnie, jak je sprawdzić?

Sporo Azji z Europy lotami wykonywanymi przez Singapore Airlines ma bardzo niskie dopłaty. W tym temacie było dużo takich propozycji musisz się cofnąć kilka kilka-kilkanaście stron.
z Warszawy trzeba by szukać wg schamtu WAW-XXX LO XXX-SIN-AZJA/AUSTRALIA/NZ SQ
np. WAW-CPH-SIN-MNL lub WAW-BCN-SIN-MNL lub WAW-MXP-SIN-MNL Z tego co pamiętam BCN/MXP/CPH mają najmniejsze dopłaty do SQ

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
6 ludzi lubi ten post.

#412 PostWysłany: 15 Gru 2018 23:37 
Awatar użytkownika

Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
-- 15 Gru 2018 22:14 --

Ameryki nie odkryję ale to są fajne dopłaty na sympatycznych trasach.
Biorąc pod uwagę za ile można najtaniej dolecieć do NYC lub pobliskie lotniska to z milami dolot AKL/SYD wychodzi za śmieszne pieniądze.
Większość zrzutów jest z zachodniego wybrzeża ale można dodać dowolne lotnisko w USA. Nie powoduje to zmian stawki milowej ani dopłat (albo praktycznie niezauważalnie)

Załącznik:
Zrzut ekranu (675).png

Załącznik:
Zrzut ekranu (674).png

Załącznik:
Zrzut ekranu (673).png

Załącznik:
Zrzut ekranu (672).png

Załącznik:
Zrzut ekranu (671).png

-- 15 Gru 2018 22:37 --

Na deser jeszcze perełka.
18h30min w samolocie czyli najdłuższa trasa na świecie non-stop. Dopłaty 21 zł (do Manili 45zł)
Na tych lotach nie ma Y jest tylko Y+. Stawka milowa za C to 67k (nie widzę dostępności dla Y+)
Sprawdzałem jakiś czas temu ( po starcie połączenia) i nie widziałem dostępności tej trasy. Podobno sprzedaż idzie mocno średnio i zapewne to powód całkiem dużej dostępności.

Załącznik:
Zrzut ekranu (676).png

Załącznik:
Zrzut ekranu (677).png

18 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.

#413 PostWysłany: 04 Sty 2019 23:45 

Witam

Od dłuższego czasu poprzez stronę
https://www.miles-and-more.com
szukam jakiegoś ciekawego sposobu wydania zgromadzonych mil dla całej rodziny 2dorosłych + 2 dzieci (8l i 14l)
Okres wylotu maj z WAW
Biorę pod uwagę 2 opcje

1. Odwiedzić parki narodowe USA stąd znalazłem

Lot do Los Angeles 240k mil + 2900pln opłaty za 4 osoby
Lot bezpośredni

2 druga opcja rozglądam sie za egzotycznym kierunkiem
Kenia, Namibia, Tajlandia, Dominikana, Kuba
jedyne co udało mi się znaleźć to

Mombasa 160k mil + 3400pln oplaty za cztery osoby

Proszę o podpowiedzi jak mogę coś więcej znaleźć ?
Czy to jest zbyt bliski/odległy termin?
Może zły okres na te kierunki?
Gdzie jeszcze mogę szukać ?
Spędziłem sporo czasu czytając forum i wyszukując na stronie miles i nic nie mogę znaleźć.
W przypadku USA dochodzą jeszcze spore koszty wizy w przypadku niektórych kierunków egzotycznych koszty szczepień wiec dość ciężko się zdecydować.

Za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczny.
 Relacje PM off  

#414 PostWysłany: 04 Sty 2019 23:54 
Awatar użytkownika

HON fly4free
A może lot do Singapuru LOTem, a potem Malezja? W maju pogoda powinna być w porządku, a dopłaty będą niewysokie. A jeszcze lepiej polecieć do Singapuru tamtejszymi liniami - dopłaty będą niewiele wyższe, a standard podróży dużo wyższy.
 Relacje PM off  

#415 PostWysłany: 04 Sty 2019 23:55 
Awatar użytkownika

Loty: 42
Kilometry: 72 437
złoty
Masz promocję na https://www.meilenschnaeppchen.de/
WAW-LAX RT za 4 osoby dasz 120k mil + 2900 PLN dopłat :)
Jak dla mnie idealnie pod Ciebie.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#416 PostWysłany: 05 Sty 2019 00:02 
Awatar użytkownika

HON fly4free
o, to jest faktycznie dobre! 120000 mil za 4 osoby, to super stawka, a te 2900 dopłat też nie jest złe, bo w tej opcji singapurskiej dopłaty są ledwie 500 zł. niższe, ale mil trzeba wydać dużo więcej.

EDIT: tylko, że to jest do końca marca, a Wy chcecie w maju...
 Relacje PM off  

#417 PostWysłany: 05 Sty 2019 01:41 

Ja podobnie jak TomW szukam jakiegoś egzotycznego kierunku za mile, z tym, że dla siebie i żony na rocznicę ślubu (tym razem bez dzieciaków).
Termin 7-9 dni w okresie 25.04 - 07.05 (wtedy co jest kilka dni wolnych).
Wiem, że 7-9 dni z dolotem to niedużo czasu dlatego preferuję raczej jakiś kierunek plażowy (nie ma czasu na odwiedzanie kilku krajów).

Po lekturze tego wątka przyglądam się Seszelom (SEZ) Ethiopianem przez TLV z uwagi na nieduże oplaty.
Dołączając do tego wylot z Warszawy, na infolini M&M znaleźli mi kilka dni temu WAW-VIE-ADD-SEZ + powrót do WAW z tymi samymi przesiadkami za 80 K mil RT + niecałe 400zl dopłat/os.
Ale dzisiaj jak dzwoniłem to już tego nie było. Mówili, żeby spróbować za kilka dni bo może się znowu pojawić dostępność za mile.

Mam 277 K i myślę właśnie nad złożeniem czegoś z Ethiopianem, zwlaszcza jakieś okołoakyfrakańskie kierunki. Poza Seszelami ET lata też na Zanzibar.
Ale nie ograniczam się do tego regionu więc jak macie jakieś pomysły z niedrogimi dopłatami na kierunki egzotyczne w okolicach długiego weekendu majowego to dajcie znać.
Za mile narazie byłem rok temu w Nowym Jorku (też weekend majowy)

PS.
..trudno mi zrozumieć dlaczego na infolini widzą więcej niż można znależć na stronie (np, na strona nie widzi dostępności, a u nich jest dostępność, zdarzyło mi się też, że to samo połączenie przez stronę miało niższe dopłaty niż prze telefon)...poza tym dziwne jest to sprawdzanie przez telefon jak się nie ma przed oczami tych połączeń
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.

#418 PostWysłany: 05 Sty 2019 10:07 

Dzieki za podpowiedzi

Cytuj:
Masz promocję na https://www.meilenschnaeppchen.de/
WAW-LAX RT za 4 osoby dasz 120k mil + 2900 PLN dopłat :)
Jak dla mnie idealnie pod Ciebie.

Idealnie ale niestety za wczesnej kończy sie promo i w maju juz jest cena 60tys mil od osoby ale biorę to pod uwagę

Cytuj:
A może lot do Singapuru LOTem, a potem Malezja? W maju pogoda powinna być w porządku, a dopłaty będą niewysokie. A jeszcze lepiej polecieć do Singapuru tamtejszymi liniami - dopłaty będą niewiele wyższe, a standard podróży dużo wyższy

tez fajna opcja zaraz poszukam ciekawych rzeczy na miejscu

bo ciężko sie zdecydować na kierunek
 Relacje PM off  

#419 PostWysłany: 06 Sty 2019 16:19 

Witam,
To mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość:)

Dzisiaj zauważyłem że WAW- Zanzibar to tylko 40.000 mil+ ok 550 PLN dopłat. Myślę że to jest sensowy sposób na spalenie mil a dostępność naprawę spora.

Możliwe przesiadki to Addis Abeba lub Tel Aviv.

Czy przy tej taryfie jest możliwość zrobienia kilkudniowego stopu w jednym z tych miejsc?

Dziękuje
 Relacje PM off  

#420 PostWysłany: 06 Sty 2019 16:41 

srebrny
W M&M możesz dodać 1 stopover w każdym kierunku (jeden przy locie tam i drugi na powrocie) przy lotach-nagrodach obejmujących minimum 2 regiony. Nie ma możliwości dodania stopoveru przy biletach one way.
Przy lotach-nagrodach obejmujących 2 regiony obowiązuje limit 3 segmentów w każdym kierunku.
2 ludzi lubi ten post.

[ 1524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 77  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość