Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Wrz 2015 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 12
Jeśli chodzi o Katalonię to niestety nie jestem w stanie niczego polecić, bo jeszcze tam nie byłem. Ale z całą pewnością mogę coś zaproponować na Majorce, w końcu też Hiszpania :D

W czerwcu tego roku nasz (w sensie żony i 3 - letniego dziecka) padł na miejscowość Paguera. Nie jest to jakiś ogromny kurort, choć oczywiście miasteczko jest nastawione w 100% na turystów, głównie z Niemiec (ale raczej tych starszych, emerytów i właśnie rodzin z dziećmi, niż rozwrzeszczanej młodzieży ;)).

Co do zalet:
- trzy urocze, piaszczyste plaże (niestety nie są zacienione, ale w jednym z wielu sklepików można kupić sobie duży parasol plażowy)
- woda czyściutka (można obserwować pływające rybki), do tego bardzo długo dość płytka, więc dla dzieci idealna (można też wypożyczyć rower wodny ze zjeżdżalnią)
- dobra baza wypadowa do takich atrakcji jak stolica wyspy albo Palma Aquarium (ta ostatnia to świetne miejsce do wypadu z dzieckiem - na pewno będzie zadowolone - w lokalnym biurze można kupić bilety i zarezerwować darmowy transport w obie strony - cena taka sama jak w kasie oceanarium)
- w miarę szybki transfer z lotniska

W razie czego służę namiarami na bardzo sympatyczny i przystępny cenowo aparthotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 24 Paź 2016 10:54 

Rejestracja: 18 Sie 2016
Posty: 43
Ja poszukuje jakiegoś sprawdzonego, przystępnego cenowo zakwaterowania z dziećmi w Salou!. Ktoś coś może polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Wrz 2017 17:15 

Rejestracja: 05 Gru 2014
Posty: 5
Odswiezam temat, ktos cos moze polecic;) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 09 Wrz 2017 00:52 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
@Anna Bartowska
Zauważyłaś, że wątek jest o Hiszpanii?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group