Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Gru 2019 08:48 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
ktoś spędzał czas na Isla Grande lub na wyspach Islas San Bernardo? Mam zamiar zjechać wybrzeże od Barranquilla do Paso Nuevo. Jakieś sugestie gdzie najlepiej się zatrzymać i spędzić czas?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#22 PostWysłany: 19 Lip 2021 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
A w Cartagenie ile czasu warto spędzić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Lip 2021 23:46 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 6
Ja byłam w zasadzie dobę, samolot przyleciał około 10 a wyjeżdżałam na następny dzień o 8 rano. Wystarczyło na przejście kilka razy starego miasta, murów dookoła i Getsemani, fajny jest park pomiędzy tymi dwoma dzielnicami, po drzewach latają wiewiórka i małpy, a legwany chodzą między nogami 🙂 zależy czy chcesz coś zwiedzać czy poprostu tak jak ja pobyć chwilę. Jak dla mnie tyle wystarczyło.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 20 Lip 2021 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Bardziej chciałbym odpocząć po pobycie w Peru, lecę do Barranquilli, i chciałbym pojechać do Santa Marta i Cartageny, ale mam trochę mało czasu, więc nie wiem czy nie będzie trzeba zrezygnować z Santa Marta, czy podzielić po dniu na każdą miejscowość?
I sprawa techniczna, jak podchodzą do bagażu podręcznego?, będę latał sky, Viva i latam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 20 Lip 2021 14:02 

Rejestracja: 22 Paź 2015
Posty: 178
niebieski
Santa Marta poza widokami gór nie zrobiła na mnie jakiegoś większego wrażenia, wybrałbym jednak Cartagenę jeżeli nie będziesz ruszał się poza miasto. Dodatkowo plaże w Santa Marta były odgrodzone siatką i nie udało mi się wejść na plażę. A z Santa Marta możesz wybrać się na wyspy albo zostać w mieście i tez powinieneś być zadowolony.

Viva Air chyba najbardziej restrykcyjnie podchodziła do tego, praktycznie każdemu sprawdzali bagaże (sprawdzali w pojemnikach).
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 20 Lip 2021 18:49 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 6
Viva podchodzi restrykcyjnie, ja nie sprawdzilam dobrze na stronie tylko wiedziałam że mam bagaż podręczny no i przy wejściu do samolotu miałam do zaplacenia 140000copi 90000 w druga... Lepiej zrobić nawet jak lokalsi i to wszystko co w walizce wrzucić do reklamówki, zawsze się upchnie w tej skrzyneczce do sprawdzania wymiarow i nie ma problemu ze gabaryt nie taki. Pamiętaj że wejście na lotnisko jest max 2 h jeśli masz lot krajowy i 3h jeżeli międzynarodowy. Warto pamiętać bo my spędziliśmy 3 h leżąc przed lotniskiem w Cartagenie 😕
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 13 Sie 2021 15:19 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Raku90 napisał(a):
Santa Marta poza widokami gór nie zrobiła na mnie jakiegoś większego wrażenia, wybrałbym jednak Cartagenę jeżeli nie będziesz ruszał się poza miasto. Dodatkowo plaże w Santa Marta były odgrodzone siatką i nie udało mi się wejść na plażę. A z Santa Marta możesz wybrać się na wyspy albo zostać w mieście i tez powinieneś być zadowolony.

Viva Air chyba najbardziej restrykcyjnie podchodziła do tego, praktycznie każdemu sprawdzali bagaże (sprawdzali w pojemnikach).

Zamiast zwiedzać Santa Marta mogłes udać się do Ciudad Perdida. Częściowo można się tam dostać taxi, dalszą drogę przebyć konno lub pieszo.
Miasto powstało 650 lat wcześniej niż Machu Picchu.
Podobna atrakcja jest w Peru. O wiele lepsza i wieksza niz Machu Picchu. Ale nie ma jeszcze wyznaczonego szlaku do niego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 13 Sie 2021 21:42 

Rejestracja: 22 Paź 2015
Posty: 178
niebieski
@mathew77 Oczywiście chciałem, ale byłem z rocznym dzieckiem, więc byłoby zbyt ciężko :)
Góra
 Profil Relacje PM off
mathew77 lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 18 Cze 2022 05:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Czy był ktoś w Bogocie w "muzeum lenistwa"? W sumie to bym poszedł, ale mi się nie chce ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group