Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Kwi 2015 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Witajcie, mam taki problem - muszę kupić lot Warszawa-Mediolan na 4.06 (wiem, święto :/ ), a dokładniej z Mediolan Linate mam wylot o 17:25 dalej (czyli Ryanair i Alitalia mi odpadają,bo za późno maja loty), więc musze być w Mediolanie najpóźniej po południu.
Z tydzień temu ten lot w Wizzairze kosztował 249zł (+84zł za bagaż,bo muszę mieć rejestrowany), więc wychodzi sporo jak na lot w jedną stronę tanimi liniami. Dziś patrzę a cena wzrosła - najpierw na 299zł a teraz na 369zł :( :shock:
Czy ktoś może w miarę śledzi jak zmieniają się ceny (tak wiem,pewnie nie ma jednej żelaznej zasady), ale czy lepiej poczekać czy kupować póki jeszcze nie wzrośnie? Przy obecnej cenie zapłacę z bagażem ok.450zł, a założeniem było zmieścić się w 5stówkach w obie strony (na powrót mam bilet za 270zł Alitalią). Może ktoś zna się na ich polityce cenowej i coś doradzi - będę wdzięczna za wszelkie info, albo Wasze doświadczenia!
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 11 Kwi 2015 19:58 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
w miarę jak zapełniają sie miejsca cena rośnie, jeśli nie bedą następowały kolejne rezerwacje zgodnie z ich planem to "na chwilę" mogą obniżyć cenę, ale na taki termin chyba bym na to specjalnie nie liczył.
Oczywiście trudno odpowiedzialnie Ci cokolwiek podpowiedzieć...
Byc może najlepszym wyjściem kupić bilet przez dobre "zniżkowe" OTA a pózniej nie sprawdzać cen zeby nie dostać ewentualnego zawału ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Kwi 2015 20:12 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
W ten weekend Wizz ma promocję, więc ceny poszły do góry, dość często (ale nie zawsze) się tak dzieje. Poczekaj do środka tygodnia powinno być taniej, chyba że będzie promocja dla wszystkich to wtedy poczekaj, aż i tamta się zakończy.

W wyszukiwarce azair można sprawdzić historię ceny tego lotu, wychodzi że teraz jest w dołku cenowym, więc ja bym poczekał do końca "promocji" i wtedy zakupił.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 11 Kwi 2015 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Oczywiście nikogo do odpowiedzialności nie będę pociągać za jakiekolwiek rady i informacje ;) Winę zrzucam w całości na siebie w razie co ;) Chodzi mi bardziej o Wasze doświadczenia i ewentualne przykłady.

Niestety długi weekend mi nie pomaga, a wręcz szkodzi :( Zastanawia mnie tylko, czy ceny biletów rzeczywiście wzrastają bo ludzie je wykupują czy właśnie na odwrót - bo nikt nie kupuje czekając na tańsze ;) A tu klops - bilety zdrożały, więc może kupić, bo będą jeszcze droższe..

W najgorszym razie zostaje Ryanair na 3.06 wieczorem..

Dzięki @kleyo! Nie znałam tej stronki ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Kwi 2015 20:20 

Może to Ci pomoże:
Alitalia:"Kup bilet na lot na lotnisko Mediolan-Linate do 31 marca i poleć w terminie od 4 maja do 30 czerwca 2015r. w niewiarygodnie niskiej cenie: już od 369 PLN za lot w obie strony, all inclusive.

To jeszcze nie koniec! Wraz z liniami Etihad Airways jesteśmy oficjalnymi przewoźnikami międzynarodowym EXPO Milano 2015, najwspanialszego wydarzenia dotyczącego jedzenia i żywienia.
Nasza oferta stwarza unikatową szansę — weź udział w tym niezwykłym, historycznym wydarzeniu: kup bilet Alitalia do 31 marca, a zaoszczędzisz nawet do 32 € przy zakupie biletów na Expo Milano 2015.

JAK TO DZIAŁA:
1. Kup jeden lub więcej biletów Alitalia na Alitalia.com do dnia 31 marca na lot na lotnisko Mediolan-Linate w dniach od 4 maja do 30 czerwca 2015 r.
2. Otrzymasz wiadomość e-mail z kuponem upoważniającym do zakupu do 4 biletów na Expo Milano 2015.
3. Kliknij tutaj do dnia 30 kwietnia i wprowadź kod promocyjny
4. Bilety na Expo będą tańsze o: 8 € — bilety dla dorosłych, 6 € — bilety dla seniorów i 4 € — bilety dla dzieci.
Czekamy na Ciebie w pawilonie Alitalia — Etihad Airways od 1 maja do 31 października!"

-- 11 Kwi 2015 20:22 --

Pomyłka nie doczytałem o tym, że Alitalia odpada.
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Kwi 2015 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Niestety, pół godziny nam nie starczy na odbiór bagażu,odprawę itd :(
Ale dzięki! :) Ten kod też dostałam własnie z zakupem powrotnego lotu ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Kwi 2015 20:37 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Do wylotu mniej niż 2 miesiące, więc moim zdaniem już będą drożeć. We wcześniejszym okresie bardzo często bywa tak, że np. jest lot za 150zl, za 2 dni jest za 300zl, a potem potrafi zejść i do 100zl, bo się nie sprzedaje, ale teraz już chyba za późno na takie wahania.

EDIT:
A lot z Katowic? Jest za 130zł z WDC. Jest rano, co ma zaletę, że będziesz wcześnie, ale problemem może być dojazd na lotnisko, bo chyba by trzeba nocleg.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 11 Kwi 2015 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
I zakup biletów do 31 marca ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Kwi 2015 20:48 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Jeszcze taka obserwacja ode mnie - wyszukiwanie lotu w porównywarkach/wyszukiwarkach/u pośredników, a także próby ich zakupu u pośredników (nawet nieudane) potrafią spowodować nieodwracalny wzrost ceny. Miałem tak w kilku przypadkach, dlatego teraz bardziej na to uważam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 11 Kwi 2015 20:51 

Z Wilna bilet kosztuje 25,59 Euro
czwartek
4 cze13:15 → 14:45
25,59 €
WIZZ Discount Club
Góra
 PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 11 Kwi 2015 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4010
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
http://www.azair.cz/azfin.php?searchtyp ... mit=Szukaj

Jak wybieresz swój lot, rozwiniesz i klikniesz ikonkę z fotelem pokaże ci historię ceny.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 11 Kwi 2015 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Właśnie też spojrzałam na Katowice, obecnie jest za 199zł (+63zł za bagaż) to już troche lepiej niz 450zl ;) do tego Polski Bus albo pociąg do Katowic i może da radę ;) Autobus do Pyrzowic jest o 4, dojeżdza 4:50 na lotnisko wiec byłoby ok :) Z Wilna chyba też troszkę późno, muszę dojechać na te nieszczęsne Linate..

PS. własnie zaczęłam się zastanawiać czy moje nagminne sprawdzanie ceny nie spowodowało jej wzrostu, ale może za dużo sobie przypisuje ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Kwi 2015 21:26 

Wilno ładniejsze niż Katowice ;) Czasem wizzair obniża ceny biletów tydzień przed lotem ale to dotyczy chyba takich nieobleganych terminów. 4.06 jest EXPO i jest Boże Ciało.
Można jeszcze szukać lotów z przesiadkami ale wtedy dwa razy trzeba będzie zapłacić za bagaż.
Góra
 PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 11 Kwi 2015 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
No właśnie, poza tym, przede mną później jeszcze 2loty, z czego jeden 12godzinny, więc 1 lot dodatkowo wystarczy ;)

Dzięki jeszcze raz!
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 11 Kwi 2015 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
cena dupy nie urywa, ale jak masz później dalej lecieć to bym się nie zastanawiał i nie liczyłbym na okazję
wizzair jest nieprzywidywalny

Załączniki:
BGY.jpg
BGY.jpg [ 87.87 KiB | Obejrzany 15517 razy ]
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Kwi 2015 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
cypel napisał(a):
cena dupy nie urywa, ale jak masz później dalej lecieć to bym się nie zastanawiał i nie liczyłbym na okazję
wizzair jest nieprzywidywalny



Hmm u mnie nadal wisi 369zł na ten termin :( to cena z WDC? Niestety nie posiadam :(
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 11 Kwi 2015 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Bez WDC jest 289 PLN
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 11 Kwi 2015 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
No to czary mary - u mnie nadal 369zł, a włączamy strone Wizza z innego kompa i magic! 289zł ;)

Załączniki:
Picture1.jpg
Picture1.jpg [ 105.55 KiB | Obejrzany 15440 razy ]
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 11 Kwi 2015 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
a jak pójdziesz do sąsiadów to za 89 PLN wydziergasz ;)
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 11 Kwi 2015 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Jeszcze kilka razy wejde na stronę Wizza i dojdzie do tysiaka :P
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group