Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Metro
#101 PostWysłany: 09 Maj 2018 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 58
Revolto, nie ma sensu ładowania dużą kwotą kart NOL. Wiele jest przypadków, kiedy pełne karty ludzie później próbowali odsprzedawać na różnych forach. Weź niewielką kwotę dirhamów z Polski (dla 4-osobowej rodziny wziąłem 200), kup na lotnisku kartę w punkcie RTA (trafisz bez problemu) na kwotę 25 aed. Później, na każdej stacji metra możesz doładować, tyle ile potrzebujesz - również bez szaleństw:)

W zależności, w ile osób będziecie podróżować, tak będziecie wybierać środek transportu. Np. jadąc z Souk Madinat do Mall of Emirates, koszt jazdy autobusem to 12 aed. Wybierając taksówkę zapłaciliśmy 13 aed. To po pierwsze.

Po drugie, w hotelu możesz mieć busy hotelowe w cenie noclegów (hotel Atana na pewno). Wtedy na kartach NOL i taksówkach zaoszczędzisz bardzo dużo.

Już to pisałem w innym wątku - polecam aplikację Wojhati - wpiszesz gdzie chcesz jechać, otrzymasz propozycję: czym, o której, na jakiej trasie i za ile.
[...]
_________________
***
Wskazówki podróżnicze, relacje z wypraw - często podane koszty
Citybrejki, wypady w góry, wyprawy rowerowe

https://jadziemlecim.wordpress.com/


Ostatnio edytowany przez Roku, 11 Maj 2018 14:47, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Metro
#102 PostWysłany: 09 Maj 2018 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Ja też już wspominałam, że bilet tygodniowy się nie kalkuluje- nie wiadomo co by trzeba robić, żeby go wyjeździć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#103 PostWysłany: 29 Lip 2018 10:25 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
Za dwa tygodnie jadę do Dubaju na 4 dni, nocleg w centrum, 3 min spacerem od centrum finansowego Dubai International Financial Centre. Wiadomo że w tym terminie będzie piekielny upał, nie wiem czy będzie opłacało kupić bilet całodzienny RED?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#104 PostWysłany: 29 Lip 2018 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
To zależy co masz w planach do zwiedzania.
Upał jest masakryczny. Po 30 minutach na powietrzu ma się dosyć... ale to też kwestia organizmu.
Do tego w nocy wcale nie jest lepiej. No może troszeczkę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#105 PostWysłany: 29 Wrz 2018 23:18 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 14
Czy ktoś kto wrócił z Dubaju ma na odsprzedaż kartę SIlver NOL? Potrzebuję 2 sztuki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#106 PostWysłany: 11 Paź 2018 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 58
Mam 4 karty. Jak ktoś sobie życzy, zapraszam na pw.
_________________
***
Wskazówki podróżnicze, relacje z wypraw - często podane koszty
Citybrejki, wypady w góry, wyprawy rowerowe

https://jadziemlecim.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#107 PostWysłany: 28 Paź 2018 15:17 

Rejestracja: 28 Paź 2018
Posty: 2
tep napisał(a):
Mam do sprzedania dwie karty NOL silver. Na każdej nabite jeszcze po 15.5 AED - bez problemu wystarczy na przejazd z lotniska do hotelu, a nawet więcej (minimalna kwota, żeby rozpocząć przejazd to 7.5 AED). Ważne 5 lat, do 10.2023. Stan konta i ważność łatwe do zweryfikowania na stronie przewoźnika. Sprzedam najchętniej w komplecie, po 15 PLN za sztukę. Dodatkowo w gratisie dorzucę kupon zniżkowy do wypożyczalni samochodów Dollar UAE, dający 50% zniżki na standardową ofertę i 30% na rozszerzoną. Dzięki temu zakupowi oszczędzamy sobie czasu na stanie w kolejce po karty zaraz po przylocie i po 6 AED opłaty za wykup każdej z kart (normalna cena to 25 AED, z czego do wykorzystania dostaje się 19 AED).


Byłbym zainteresowany kupnem kart, nie mogę napisać prywatnej wiadomości. Prosiłbym o kontakt pod adresem kacniz@op.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#108 PostWysłany: 29 Paź 2018 09:27 

Rejestracja: 13 Paź 2018
Posty: 4
Kacperos napisał(a):
tep napisał(a):
Mam do sprzedania dwie karty NOL silver. Na każdej nabite jeszcze po 15.5 AED - bez problemu wystarczy na przejazd z lotniska do hotelu, a nawet więcej (minimalna kwota, żeby rozpocząć przejazd to 7.5 AED). Ważne 5 lat, do 10.2023. Stan konta i ważność łatwe do zweryfikowania na stronie przewoźnika. Sprzedam najchętniej w komplecie, po 15 PLN za sztukę. Dodatkowo w gratisie dorzucę kupon zniżkowy do wypożyczalni samochodów Dollar UAE, dający 50% zniżki na standardową ofertę i 30% na rozszerzoną. Dzięki temu zakupowi oszczędzamy sobie czasu na stanie w kolejce po karty zaraz po przylocie i po 6 AED opłaty za wykup każdej z kart (normalna cena to 25 AED, z czego do wykorzystania dostaje się 19 AED).


Byłbym zainteresowany kupnem kart, nie mogę napisać prywatnej wiadomości. Prosiłbym o kontakt pod adresem kacniz@op.pl


Niestety nieaktualne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#109 PostWysłany: 17 Lis 2018 13:12 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 14
Odsprzedam 2 karty NOL Silver ze środkami (wystarczające na przejazd z lotniska gdziekolwiek) - pozwalają uniknąć w stania w kolejce po przylocie do automatu RTA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#110 PostWysłany: 17 Lis 2018 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1185
złoty
@taki--jeden Poszło na priv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#111 PostWysłany: 04 Lut 2019 01:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1185
złoty
w kilku miejscach już było, lecz dla przypomnienia...

apka Wojhati pozwala w naprawdę rzetelny sposób wyszukać połączenia (metro, autobus, tramwaj, taxi) wraz z czasem oraz kosztem przejazdu...
Wymaga dostępu do internetu. Dostępna na iphone oraz android.
można ściągnąć będąc w Polsce i orientacyjnie poplanować trasy przejazdu... wersja deskopowa dostępna na http://wojhati.rta.ae
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#112 PostWysłany: 12 Lis 2019 16:50 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 328
Loty: 32
Kilometry: 63 212
Jak rozumiem zakup karty NOL jest konieczny? Nie da się kupić zwykłego biletu jednorazowego? Mam 6h przesiadkę w Dubaju i chciałbym trochę rozprostować nogi i złapać nieco powietrza, ale jednocześnie nie chcę zapuszczać się poza Deirę. I czy można za metro płacić kartą lub w USD?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#113 PostWysłany: 12 Lis 2019 20:43 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Tak można płacić kartą. Ja płaciłam revolutem.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#114 PostWysłany: 14 Gru 2019 13:20 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
@LaMancha - Można zapłacić kartą za pojedyńczy bilet. Jechałem metro tylko raz, za bilet na 2 strefy zapłaciłem 8 AED.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#115 PostWysłany: 18 Gru 2019 19:08 

Rejestracja: 23 Lis 2019
Posty: 22
Loty: 18
Kilometry: 49 848
Oczywiście pojedyncze bilety można kupować w automatach na stacjach metra :)
_________________
2019 Image

nasz pamiętnik z podróży :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#116 PostWysłany: 07 Sty 2020 22:01 

Rejestracja: 06 Kwi 2017
Posty: 78
tarman napisał(a):
w kilku miejscach już było, lecz dla przypomnienia...

apka Wojhati pozwala w naprawdę rzetelny sposób wyszukać połączenia (metro, autobus, tramwaj, taxi) wraz z czasem oraz kosztem przejazdu...
Wymaga dostępu do internetu. Dostępna na iphone oraz android.
można ściągnąć będąc w Polsce i orientacyjnie poplanować trasy przejazdu... wersja deskopowa dostępna na http://wojhati.rta.ae

Nie widzę tej aplikacji w sklep play... :D coś ze mną nie tak czy usunęli tą aplikację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#117 PostWysłany: 09 Sty 2020 19:35 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Czy aplikacja NOL karta na transport w Dubaju jest dostepna na androida ?

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#118 PostWysłany: 09 Sty 2020 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1185
złoty
Tak, sprawdzisz ją w aplikacji RTA Dubai.

https://play.google.com/store/apps/deta ... a.rtadubai
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#119 PostWysłany: 09 Sty 2020 21:46 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Przy rejestracji chce dubajski nr telefonu. Da sie to obejsc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Metro
#120 PostWysłany: 09 Sty 2020 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1185
złoty
@brzemia ja nie rejestrowałem się w apce. Podczas pobytu używałam aplikacji głównie do planowania trasy. Przy włączonej lokalizacji (tylko GPS) fajnie sprawdzała się jako planner podróży po Dubaju.
Teraz jest nowsza wersja aplikacji.

Przed chwilą sprawdzałem saldo karty NOL, i pokazała tak jak powinno być.

EDIT: @piotr900610 już nie ma Wojhati, teraz jest RTA Dubai. Tu masz linka do strony
https://www.rta.ae/wps/portal/rta/ae/ho ... BIS9nQSEh/

@brzemia wtedy gdy używałam to apka funkcjonowała jeszcze jako Wojhati. Teraz jako RTA Dubai
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group