Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Gru 2021 12:47 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
Bardzo dobre warunki do wyjścia na piechotę do monastyru. Można wyjść zarówno wytyczoną i oznakowaną ścieżką jak i drogą, która na górze może być miejscami oblodzona. Całość wycieczki w spokojnym tempie i przerwami to ok 4 godz. Oczywiście można to zrobić też szybciej ale widoki są takie że nie warto się spieszyć
Góra
 Profil Relacje PM off
agnieszka.s11 uważa post za pomocny.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 17 Gru 2021 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Kiedy byłeś ?
Jest śnieg ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Gru 2021 20:24 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
Byłem wczoraj(16.12).Śniegu niewiele-tylko w górnej części w miejscach zacienionych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Gru 2021 22:16 

Rejestracja: 14 Gru 2021
Posty: 1
Dzień dobry,

Wraz z Żoną byliśmy w dniu 17.12 w tym samym miejscu. W ciągu jednej doby nasypało ogrom śniegu.
Dojść oczywiście się na piechotę da, aczkolwiek proszę mi uwierzyć, warunki nie należały już do tych z gatunku łagodnych.
Poniżej relacja:



Image Image Image

Byliśmy w Wardzi, Alkhatsikhle, Tskaltubo, Jaskiniach Prometeusza, Tbilisi, Kutaisi w okresie 15-22.12.2021. Pogoda mocno zróżnicowana :)
Góra
 Profil Relacje PM off
agnieszka.s11 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Gru 2021 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Ja byłem na jednodniowym wypadzie z Tbilisi 27.12
Niestety korki i złe warunki na drodze spowodowały, że jechałem aż 4 godzin.
Ponieważ ostatni bus odjeżdża obecnie o 17 (mimo, że na wyblakłej tablicy jest też 18) to z wejścia na klasztor wyszły nici.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Gru 2021 19:50 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
Okazuje się, że 16.12 to był ostatni dobry dzień na komfortowe wyjście do Cminda Sameba. Potem prognozy pokazywały przelotne opady śniegu. Jak widać nie takie przelotne. Była to chyba dla nas rekompensata od Wizzair za 7 godz. opóźnienie z Krakowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group