Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 15 Paź 2019 06:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Ja w lipcu szedłem na wydmy pieszo w nocy na wschód słońca i przy wyjściu z miasteczka na pustynię miejsca, gdzie trzymają wielbłądy były w większości puste. Praktycznie 99% karawan wychodzi z Merzougi poprzedniego dnia o zachodzie słońca do campów na pustyni i wraca po wschodzie do Merzougi. Z drugiej strony tych karawan wraca na tyle dużo, że myślę że gdybyś po wschodzie zszedł z wydmy do zauważonej z góry karawany, to też się dogadasz na 15-20 min powrotu na wielbłądzie. (Przynajmniej w lipcu wyglądało to tak,że ok 10 wielbłądów było 2-3 turystów, ale pewnie przez niski sezon)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 04 Gru 2022 00:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2017
Posty: 145
niebieski
Czy warto robić dwa noclegi na pustyni w campie czy jeden w zupełności wystarczy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 04 Gru 2022 01:15 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 370
srebrny
Moim zdaniem nie warto, nocleg na pustyni to fajna sprawa, ale nie wiem jaki miałby być sens dwóch noclegów.
Góra
 Profil Relacje PM off
rllDNL lubi ten post.
rllDNL uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 04 Gru 2022 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 701
Loty: 168
Kilometry: 322 179
złoty
Dokładnie tak jak poprzednik. Warto zdecydowanie pojechać na pustynie. Dwa dni to już nie bardzo, tym bardziej ze trzeba wrócić z wielbłądami do osady i czekać znowu na późne popołudnie aby wyjechać na nich na pustynie. Nic więcej nie zobaczysz niż to co wcześniejszego dnia. Możesz zmienić camp i nocleg w innym miejscu, ale to znowu będzie to samo. Lepiej poświęcić ten dzień na inne miejsca, równie atrakcyjne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rllDNL lubi ten post.
rllDNL uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 04 Gru 2022 12:37 

Rejestracja: 11 Lut 2018
Posty: 356
srebrny
Zgodnie dołączam się do chóru Kolegów - 1 noc.
Góra
 Profil Relacje PM off
rllDNL lubi ten post.
rllDNL uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group