Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 901 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna
Autor Wiadomość
#841 PostWysłany: 24 Sie 2017 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Bardzo proszę o zamknięcie tematu, gdyż przez najbliższy rok jakikolwiek post tutaj będzie bezprzedmiotowy i nie na temat wątku. Wróci promocja to otwórzcie. Znaczy się mecze eliminacji do LE wrócą.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#842 PostWysłany: 24 Sie 2017 23:05 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Luz, tu się nikt nie obraża przecież.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#843 PostWysłany: 24 Sie 2017 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Jako kibic L mogę stwierdzić, że jesteśmy amatorskim klubem. Trenera, który zdobył mistrzostwo Polski i Puchar Polski zwalnia się. W przeddzień meczów w LM sprzedaje się stoperów po czym następuje zdziwienie, że dwóch gości którzy widzieli się pierwszy raz na boisku puszcza 6 bramek. Zwalnia się trenera, który awansował do LM. Zimą sprzedaje się 2 napastników za grosze bo proszą o odejście. Zatrudnia się na trenera gościa, który w seniorskiej piłce poprowadził 8 spotkań w I lidze. Latem za drobne pozbywa się najlepszego zawodnika z drużyny, który był w ostatnich 20 lat bo poprosił o odejście. Latem nowi zawodnicy zamiast grać od pierwszego meczu i zgrywać się z drużyną zwiedzają z rezerwami miasta i miasteczka na Mazowszu. Natomiast LM szturmowana jest zawodnikami takimi jak Kopczyński, Szymański, Kucharczyk i Moneta. No, ale teraz będzie trener na lata.

Generalnie już czekanie na wynik z Białegostoku odnośnie mistrzostwa prognozowało jak bardzo to wszystko tąpnie.

Odnośnie całej ligi wszyscy wiosną będą mówić, że grają po "europejskie puchary" tylko po co skoro przygoda i tak skończy się dla większości w lipcu.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#844 PostWysłany: 24 Sie 2017 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 778
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Pabloo napisał(a):
Bardzo proszę o zamknięcie tematu, gdyż przez najbliższy rok jakikolwiek post tutaj będzie bezprzedmiotowy i nie na temat wątku. Wróci promocja to otwórzcie. Znaczy się mecze eliminacji do LE wrócą.

Niezależnie od klubu którego się kocha, to Kibice nawet niezwaśnionych klubów, na forum nigdy nie obrzucają się" botem".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#845 PostWysłany: 25 Sie 2017 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
pieerx napisał(a):
To już przegięcie, ktoś mojego posta też wyedytował, dobrze że byłem czujny :D
Dalej czekam na wyjaśnienia @Washington i liczę, że ktoś za to beknie

@pieerx, twój post (#828) nie był edytowany i wygląda dokładnie jak na screenie.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pieerx lubi ten post.
 
      
#846 PostWysłany: 25 Sie 2017 10:22 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
@pieerx post @becek został edytowany przez moderatora z TT stąd brak widocznego śladu działań moderatorskich
Został edytowany by nie dochodziło do nieporozumień i niepotrzebnych sporów - na tym właśnie polega moderacja forum i działanie to było jak najbardziej prawidłowe.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#847 PostWysłany: 25 Sie 2017 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim. Naprawdę dałem się nabrać że Legia to drużyna pokroju Wisły za Kasperczaka kiedy ogrywała Schalke czy walczyła z Lazio.
Było ciężko w LM a potem remis z Realem, zwycięstwo ze Sportingiem. Myślę sobie: "Jest. Wreszcie mamy drużynę na tu i na teeraz która nas będzie godnie (faza grupow LM, LE) reprezentować na długie lata. A już poł roku później to wszystko okazało się tylko nierealnym marzeniem.
Mimo wszystko pozdrawiam wszustkich kibiców (wszystkich klubów) i czekam na lepsze dni dla polskiej piłki klubowej.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#848 PostWysłany: 25 Sie 2017 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1591
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
JarekGdynia napisał(a):
czekam na lepsze dni dla polskiej piłki klubowej.


Wszyscy czekamy. Tym którzy mają dzieci/wnuki jest łatwiej. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#849 PostWysłany: 25 Sie 2017 13:48 

Rejestracja: 22 Paź 2015
Posty: 178
niebieski
Obyśmy się jak najszybciej doczekali ;) Już lepiej w ogóle nie grać niż prezentować taki poziom.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#850 PostWysłany: 25 Sie 2017 14:53 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
DenisP napisał(a):
Zatrudnia się na trenera gościa, który w seniorskiej piłce poprowadził 8 spotkań w I lidze.

Hmmm, na dzień dobry trener ten wychodzi z grupy LM po powitalnym 0-6 Hasiego. Odrabia 10 punktów straty w lidze zdobywając MP po fatalnej grze za Hasiego.
Jak mi pokażesz stado innych takich Magików to zmienię zdanie nt Twojej wypowiedzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#851 PostWysłany: 25 Sie 2017 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Ja też nie byłem fanem Hasiego, ale on do tej LM umiał wejśc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#852 PostWysłany: 25 Sie 2017 15:08 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Będąc szczerym - samo się weszło. Trenczyn i Dundalk? Proszę Cię :lol:
Niestety cały ten Magik zrypał równie łatwy zestaw jak Astana i Szeryf i chyba odebrał sobie to, na co zapracował w poprzedniej rundzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#853 PostWysłany: 25 Sie 2017 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
No na pewno nie będzie z niego polskiego Mourinho ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#854 PostWysłany: 25 Sie 2017 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Maciek78 napisał(a):
DenisP napisał(a):
Zatrudnia się na trenera gościa, który w seniorskiej piłce poprowadził 8 spotkań w I lidze.

Hmmm, na dzień dobry trener ten wychodzi z grupy LM po powitalnym 0-6 Hasiego. Odrabia 10 punktów straty w lidze zdobywając MP po fatalnej grze za Hasiego.
Jak mi pokażesz stado innych takich Magików to zmienię zdanie nt Twojej wypowiedzi


Mówisz masz, Czerczesow rok wcześniej.

Pozatym nasz obecny Magik na wiosnę grał padakę, teraz gra troszkę gorzej niż padakę a mówiąc inaczej o wiele gorzej niż za Hasiego (on przynajmniej nie miał problemu przejść kogokolwiek w europie). Można zatem wywnioskować, że dostał drużynę przygotowaną w spadku od Hasiego (który też ma swoje za uszami - głównie chodzi mi o jego "zasady" i pewnie przez to wyleciał). Patrząc natomiast na personalne wybory Magika to, gdyby Vadis przyszedł w tym roku to tak jak Pasquato wyszedłby w 1 składzie w grudniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#855 PostWysłany: 25 Sie 2017 23:44 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
:L

Załączniki:
L - uczę się grać.jpg
L - uczę się grać.jpg [ 39.57 KiB | Obejrzany 2872 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#856 PostWysłany: 29 Sie 2017 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
becek napisał(a):
Tom K napisał(a):
@becek Błagam, nie wplataj tu Legii. Naprawdę nie ma sensu. Będziemy pół wieczoru rozprawiać o schodach? Schodach, które wyglądały ostatnio tak samo i przeciw którym tym razem nie ma dochodzenia?
Tylko tyle chciałem. Dzięki.

Image

and the 50 000 euro fine goes to....

Cytuj:
The UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body (CEDB) has announced the following decision:

Match: UEFA Europa League play-off first leg match between Legia Warszawa and FC Sheriff (1-1), played on 17 August in Poland.

Charges against Legia:
• Setting off of fireworks - Art. 16 (2) (b) of the UEFA Disciplinary Regulations (DR)
• Illicit banner - Art. 16 (2) (e) DR

Decision:
• The CEDB has ordered the partial closure of the Legia Warszawa stadium during the next (1) UEFA competition match in which the Polish team would play as the host club, and, in particular Legia Warszawa shall close the North Stand of the stadium.
• To fine Legia Warszawa €50,000
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#857 PostWysłany: 29 Sie 2017 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Pytam po raz kolejny - widzisz tam gdzieś słowo schody?????
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#858 PostWysłany: 29 Sie 2017 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
pojęcia nie mam o co Ci chodzi
ale jeśli chodzi Ci o kare za stanie na schodach poprzednim razem to proszę, mówisz i masz
Cytuj:
Match: UEFA Champions League third qualifying round second leg match between Legia Warszawa and FC Astana (1-0), played on 2 August in Poland.

Charges against Legia Warszawa:
Stairways blocked – Art. 38 of the UEFA Safety and Security Regulations
• Illicit banner – Art. 16 (2) of the UEFA Disciplinary Regulations

Decision: The CEDB has decided to fine Legia Warszawa €35,000.

jeśli poświecisz 5 min swego cennego czasu to na ich stronie znajdzie ukarane także inne kluby za blokowanie schodów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#859 PostWysłany: 29 Sie 2017 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Pojęcia to Ty nie masz już chyba o czym piszesz.

Zacząłeś w temacie o nadgorliwych (strona 72.), zarzucając @pawelos manipulacje, w kwestii za co Legia dostała karę. Ja odpowiedziałem Ci, żebyś nie wplatał w to Legii, ponieważ zaraz obudzi to dyskusje na temat zasadności kary i sposobu na ukaranie Klubu jednak za oprawę, pod pretekstem schodów itp itd. Znaczy kolejna gównoburza.

Teraz uważaj, ważny fragment, który zresztą sam już dwa razy cytowałeś (szkoda, że chyba ani razu nie przeczytałeś) - Napisałem Ci, że schody na meczy z Astaną wyglądały tak samo jak na meczu z Szeryfem. Astana: schody i zakazany transparent (kara schody), Szeryf: zakazany transparent, race (kara za oba). Nigdzie nie napisałem, że nie zostało wszczęte żadne dochodzenie przeciwko Legii po meczy z Szeryfem, co zdajesz się z dumą sugerować oboma screenami.
Nie martw się, o tym że ono będzie wiedziałem już przed meczem z Szeryfem widząc baloniki-świnki na trybunie 8-)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#860 PostWysłany: 30 Sie 2017 06:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Panowie, jako że kwestia Legii i jej meczów w LM/LE to perspektywa odległa, niemalże 11 miesięczna, dalibyście na luz ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
pemat lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 901 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group