Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Zakaz handlu biletami na forum.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
#621 PostWysłany: 05 Maj 2024 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1342
Loty: 136
Kilometry: 177 984
niebieski
baxxty79 napisał(a):
Jestem w plecy 5 euro. Przekazałem scamowi link do płatności żeby go sprawdzić. Przez kolejne godziny gotowe arkusze tekstu domagające się wpłaty reszty. W momencie domagania się o zwrot kontakt się urywa konto na Messenger znika transakcja w revolucie także znika także trzeba uważać.

Image

Bilety z grupek na FB... :roll:
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
8 dni na Zanzibarze za 2903 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami 8 dni na Zanzibarze za 2903 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje na Krecie za 1097 PLN. Loty z Gdańska i 5 noclegów blisko plaży Wakacje na Krecie za 1097 PLN. Loty z Gdańska i 5 noclegów blisko plaży
#622 PostWysłany: 05 Maj 2024 20:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22841
Czyli jest ogromny rynek do zarobienia hajsu. Dobrze wiedzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#623 PostWysłany: 06 Maj 2024 08:34 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 225
niebieski
Bez żadnej złośliwości czy szukania afery:
Jak to możliwe, że szary kibic miał problem by cokolwiek trafić na platformie, a takie firmy jak Weszło Travel mają w swojej ofercie sprzedaży grubo ponad sto biletów na mecz Polska-Holandia oraz grubo ponad 200 na nasz mecz z Austrią?
Specjalne oferty sponsorskie? Dojścia w federacji?
Ja wiem, że oni w pakiecie oferują inne rzeczy oprócz biletów, ale czy to przypadkiem nie jest zwykłe konikowanie?
Link - https://travel.weszlo.com/
PS.
Ta oferta tak do najtańszy nie należy, skoro za 3,5k PLN mamy zaledwie jeden nocleg i bilet w 3 lub 4 kategorii:

Załączniki:
POLHOL.PNG
POLHOL.PNG [ 30.67 KiB | Obejrzany 1655 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#624 PostWysłany: 06 Maj 2024 08:43 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4900
platynowy
Nie podałeś ceny tego pakietu.....
Na finał LM też możesz kupić bilety od ręki tj za "skromne" ok 6000 funtów+ VAT. Poczęstunek VIP w cenie.
Czyli jest całkiem spora pula biletów po zawyżonej cenie dla np. VIP-ów, w/w organizatorów wyjazdów na mecze


Ostatnio edytowany przez dg72, 06 Maj 2024 10:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#625 PostWysłany: 06 Maj 2024 08:53 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 225
niebieski
dg72 napisał(a):
Nie podałeś ceny tego pakietu.....

Przecież jest podana na screenie ;)
Ale mogę i podać tekstem; Mecz Polska - Holandia:

OD 3 450 PLN
Cena pakietu obejmuje:
Bilet na mecz (kategoria 3/4)
1 nocleg w Hamburgu (hotel minimum 3* – pokoje 2-os.)
Ubezpieczenie KL + NNW
składki TFP/TFG
*Pakiety z transportem organizujemy na indywidualne zapytanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#626 PostWysłany: 06 Maj 2024 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1342
Loty: 136
Kilometry: 177 984
niebieski
blazejdaw napisał(a):
Ta oferta tak do najtańszy nie należy, skoro za 3,5k PLN mamy zaledwie jeden nocleg i bilet w 3 lub 4 kategorii:


Wyjazdy na mecze TOP 5, z firm które organizują wyjazdu np. zabiorę cię na mecz / jedź ze mną na mecz/ weszłotravel. Kosztują krocie i zazwyczaj jest to mecz, nocleg, wizyta w w pubie.
Ja samemu za mecz Premier League przeloty, hotel, bilet zapłaciłem 570 zł za osobę. Firmy te muszą zarobić, opłacić ubezpieczenie, przewodnik na miejscu itp. Dlatego mają takie wysokie ceny.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#627 PostWysłany: 06 Maj 2024 09:19 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 225
niebieski
Nie no, ja absolutnie rozumiem, że to jest biznes i płaci się za całą organizację wyjazdu. Firma nie robi tego charytatywnie przecież, musi mieć swoją marżę i swój zarobek.
Ale w tym wypadku mi chodzi o zrozumienie jak to możliwe, że takie Weszło Travel ma na sprzedaż łącznie prawie 400 wejściówek na grupowe mecze Polaków. Jakim cudem taki pośrednik sprzedaży ma taką możliwość?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#628 PostWysłany: 06 Maj 2024 09:23 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 408
Loty: 57
Kilometry: 108 436
niebieski
ale nie czytacie ze zrozumieniem, koledze chodzi wyżej o to , ze jak to mozliwe ze biletów nie ma etc, a takie weszło ma np 100 biletów, a nie ze to tyle kosztuje, bo to jest akurat zrozumiałe...
Góra
 Profil Relacje PM off
blazejdaw lubi ten post.
 
      
#629 PostWysłany: 06 Maj 2024 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 568
niebieski
To zależy, może to być pakiet Hospitality (z poczęstunkiem). Z reguły takie firmy piszą do UEFA na zasadzie pakietów hospitality a oni im odpisują co mają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#630 PostWysłany: 06 Maj 2024 10:11 

Rejestracja: 16 Gru 2013
Posty: 133
Loty: 37
Kilometry: 58 451
Organizuje wyjazdy na mecz w Hamburgu z Holandią oraz do Dortmundu na mecz z Francją. Przejazd wynajętym busem z kierowcą z Poznania do Hamburga i powrót po meczu. Podobnie wyjazd do Dortmundu i powrót z noclegiem następnego dnia do Poznania.
Kosztowo wychodzi to taniej niż przejazdy pociągami.
Mam jeszcze 2 miejsca na Hamburg i 4 na Dortmund. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na priv. Zaznaczam z góry, że nie chcę żadnej przedpłaty, zaliczki itd. w tej chwili:)
Góra
 Profil Relacje PM off
madej lubi ten post.
 
      
#631 PostWysłany: 06 Maj 2024 11:48 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 225
niebieski
madej napisał(a):
To zależy, może to być pakiet Hospitality (z poczęstunkiem). Z reguły takie firmy piszą do UEFA na zasadzie pakietów hospitality a oni im odpisują co mają.

Pewnie tak jest. I tylko przy takich procedurach szkoda nas, zwykłych szarych kibiców ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#632 PostWysłany: 06 Maj 2024 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3509
srebrny
W tym biznesie już dawno nie chodzi o szarych kibiców, jesteśmy potrzebni tylko do wypełnienia telewizora niestety.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#633 PostWysłany: 06 Maj 2024 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 568
niebieski
Kibic na trybunach jest tylko ładnym dodatkiem i wypełnieniem dla przekazu telewizyjnego. Nawet 1 lidze Polsat pokazał gdzie ma kibiców ustawiając datę derbów trójmiasta.
BTW. Czy ktoś wybiera się na mecz z Austrią do Berlina pociągiem Intercity w czwartek 20.06 z Gdańska ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#634 PostWysłany: 06 Maj 2024 14:17 

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 344
niebieski
Portal zamknięty. Trzeba czekać na ponowne otwarcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#635 PostWysłany: 06 Maj 2024 14:21 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 484
niebieski
małe zmiany na portalu, " bądź gotowy na wypadek gdyby dostępnych było więcj biletów"... :ugeek: 5
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#636 PostWysłany: 06 Maj 2024 14:46 

Rejestracja: 16 Gru 2013
Posty: 133
Loty: 37
Kilometry: 58 451
znaczy robią przegrupowanie, a niby wszystko sprzedane :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#637 PostWysłany: 06 Maj 2024 14:51 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 484
niebieski
to chyba powoli czas prawdziwego starego polowania, ambony z wolnymi miejscami :lol: ... :ugeek:
Góra
 Profil Relacje PM off
dyneck lubi ten post.
 
      
#638 PostWysłany: 06 Maj 2024 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 902
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Czy nagle sprzedali PrimeViev na kilka spotkań co wczoraj wisiało? No nie wiem. W ogóle to zamykanie portalu aby za chwile dać info, że znowu otworzą to śmierdzi od razu czystym zyskiem dla nich, po co to tak wałkują? typowy marketing. Do turnieju ponad miesiąc, Janusze obudza się początkiem czerwca jak na maxa ruszy erugłupawka, balon będzie pompowany, ogłaszanie kadr, sparingi, i wtedy znowu w mediach, że UEFA otwiera portal. Ciekawi mnie jak bardzo są pazerni, czy uruchomią ten resale z 10% stratą czy nie, głupi by byli jakby tego nie zrobili, chyba, że kasa już tak się zgadza, że to drobne i odpuszczą.

A co do kibicowania to już dawno szary kibic jest zerem dla nich. Co innego grube ryby, ktore idą sobie pojeść i przy okazji obejrzeć mecz, na nich można nabić kase, a kawa czy kawelek kiełbasy to nikle koszty przy cenie jaka jest za jakiegos skybox czy cos. Ja nie jestem stałym gościem stadionów, ale na ME, MS czy finale LE byłem, 50 minuta meczu a miejsca za ławkami puste bo wszystko poszło żreć, stoją w kolejkahc mecz trwa ale szkoda im darmowego hot doga odpuścić ... przepraszam mam nadzieje ze nikogo nie uraziłem ale takie moje obserwacje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#639 PostWysłany: 06 Maj 2024 18:47 

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 344
niebieski
Do końca były dostępne bilety w najwyższej kategorii dodatkowo można było wybrać sektor
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#640 PostWysłany: 06 Maj 2024 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3509
srebrny
DonCorrado napisał(a):
Czy nagle sprzedali PrimeViev na kilka spotkań co wczoraj wisiało? No nie wiem.

Wiadomo, że nie wyprzedali nagle najdroższych wejściówek po 400 euro na wszystkie 9 mało ciekawych meczy grupowych, które wisiały od 2 maja.
Robią przegrupowanie, a tekst o wyprzedaniu tylko podnosi gorączkę na dalszy etap :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1333 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 67  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group