Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 26 Paź 2017 20:34 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Zerknij też tu:
http://www.ctm.ma/en
i tu:
http://www.oncf.ma
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 09 Gru 2017 10:55 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
Jako że przylecieliśmy do Marrakeszu a wylot był z Agadiru wybraliśmy przejazd autobusem.Wyjechaliśmy z gare routiere ponieważ był bliżej Jemaa el fna.Już przed dworcem zostaliśmy złapani przez gościa który sprzedaje bilety. Już na dzień dobry zaśpiewał sobie 120 dh za bilet.Ceny znałem z powyższych wpisów toteż wchodziło w grę max.110dh.Miał to być kurs autostradą czyli ten 3 i pół godzinny. Kiedy zaprowadził nas do autobusu okazało się, że jedzie nie do Agadiru a do Inzegane. Zburzyło nam to plan bo chcieliśmy przed wylotem zobaczyć chociaż plażę.Na moje niezadowolenie gość zwrócił nam 10dh na taxi.Czyli przejazd kosztował 220 minus te 10dh.Nasze dalsze obawy co do tego czy pojedziemy autostradą okazały się słuszne.Ostatecznie do Agadiru dojechaliśmy po 4 i pół godz. oczywiście nie autostradą.Teraz to myślimy, że to nawet i lepiej ze względu na fajne widoki i folklor miejsc na których się zatrzymywaliśmy.Co do ceny biletów to jestem pewien, że coś tam mogliśmy przepłacić.Sam autobus był ok. Tak , że niekoniecznie należy jechać Supratursem czy CTM. A koniecznie trzeba być czujnym przy zakupie biletu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 15 Sty 2018 22:45 

Pojawiliśmy się na dworcu w Agadirze ok 12.
Supratours do Marrakeszu właśnie odjeźdźal ( 110 DH)
Biegał "akwizytor" :mrgreen: po placu i zaganiał do autobusu firmy "Bab Salama" po stòwie od łebka. Rozsiadłem się na murku i gadam." 3 paxòw po 80."
I przeszło. Widać ceny też do negocjacji. ;) Tylko na bilecie było nabazgrane 70, to chyba sobie i tak 3x 10 przytulił.
Odjechał za parę minut, autostradą, w połowie pusty. Każdy z nas miał podwòjne miejsce.
Góra
 PM off
mediolan lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 27 Paź 2019 17:29 

Rejestracja: 19 Mar 2017
Posty: 53
Ves123 napisał(a):
Jako że przylecieliśmy do Marrakeszu a wylot był z Agadiru wybraliśmy przejazd autobusem.Wyjechaliśmy z gare routiere ponieważ był bliżej Jemaa el fna.Już przed dworcem zostaliśmy złapani przez gościa który sprzedaje bilety. Już na dzień dobry zaśpiewał sobie 120 dh za bilet.Ceny znałem z powyższych wpisów toteż wchodziło w grę max.110dh.Miał to być kurs autostradą czyli ten 3 i pół godzinny. Kiedy zaprowadził nas do autobusu okazało się, że jedzie nie do Agadiru a do Inzegane. Zburzyło nam to plan bo chcieliśmy przed wylotem zobaczyć chociaż plażę.Na moje niezadowolenie gość zwrócił nam 10dh na taxi.Czyli przejazd kosztował 220 minus te 10dh.Nasze dalsze obawy co do tego czy pojedziemy autostradą okazały się słuszne.Ostatecznie do Agadiru dojechaliśmy po 4 i pół godz. oczywiście nie autostradą.Teraz to myślimy, że to nawet i lepiej ze względu na fajne widoki i folklor miejsc na których się zatrzymywaliśmy.Co do ceny biletów to jestem pewien, że coś tam mogliśmy przepłacić.Sam autobus był ok. Tak , że niekoniecznie należy jechać Supratursem czy CTM. A koniecznie trzeba być czujnym przy zakupie biletu.


Ogólnie zasada nr.1 - nie wierzyć nikomu zarówno na dworcu w Agadirze jak i w Marakeszu. Kłamią perfidnie prosto w oczy, i tu i tu kupiłem bilety u akwizytorów i dwa razy zostałem oszukany raz płacąc raz 100 DH a raz 110 DH. Upewniałem się po trzy razy czy na 100% autostradą 3,5h, bez postojów. Dwa razy podróż trwała 5h (w starym śmierdzącym autobusie, ale już mniejsza o to), postoje w każdej wiosce. Folklor folklorem, ale bycie nagabywanym przez bezzębne babcie i innych żebraków wchodzących do autobusu przy każdym postoju to nic przyjemnego :D Plus 2 razy rozwalone plany i mega niesmak.
Góra
 Profil Relacje PM off
Bruner uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group