Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Cze 2015 07:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
Karty kredytowe Millenium Visa Impresja i Millenium Visa Alfa - zwrot 5% wydatków na Travelplanet.pl (w rzeczywistości odliczany podatek, więc efektywnie około 4% zwrotu). To ciekawa opcja gdy ktoś planuje wczasy zorganizowane, zwłaszcza droższe, bo wysokość zwrotu to aż 760zł rocznie i nie ma limitu miesięcznego/jednorazowego zwrotu innego niż te 760zł. Co mam na myśli:
przykładowy zakup wczasów dla całej rodziny za 10 tyś. zł, porównanie:
promocja BPH - zwrot 3%, nie więcej niż 50zł - tak więc maksymalny zwrot 50zł
karta Impresja lub Alfa - zwrot 5% minus podatek, czyli ok. 400zł

Karta bezpłatna, ale trzeba robić 5 transakcji miesięcznie na dowolne kwoty. Coś mi się kojarzy, że domyślnie może być włączone jakieś płatne ubezpieczenie, które można dezaktywować na infolinii (częsta sytuacja w przypadku Millenium).

To stara oferta, ale nie widziałem na forum jeszcze. W większości jeździmy samemu opracowując wyprawy i je organizując, ale może komuś się przyda. W końcu zbliżają się wakacje, a kierunki typowo plażowe często wychodzą najtaniej właśnie z biur podróży. travelplanet.pl zbiera oferty z różnych biur więc myślę, że można tam niekiedy upolować coś okazyjnego.

-- 29 Cze 2015 10:59 --

Od 1 lipca w związku z uzyskaniem interpretacji podatkowej Millenium nie będzie pobierał podatku od zwrotu. Tak więc oferta będzie nawet bardziej atrakcyjna - pełne 5% zwrotu.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 30 Sty 2021 14:48 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 879
Od 1 stycznia 2021 r. programy rabatowe zostały połączone. Nowe zasady:

1. Zwrot 5%, ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie.

2. Lista sklepów: Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Inter Cars, Massimo Dutti, Max Mara, Marella, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sony Centre, Sephora, Smyk, Stradivarius, travelplanet.pl, Uterqüe, Venezia, Zara, Zara Home

3. Jeśli korzystasz z karty Impresja (umowa o kartę zawarta w okresie od 1.05.2013 r. do 10.11.2019 r.), aby korzystać z programu "Moneyback" po 1.01.2021 r., należy podpisać aneks do umowy o kartę zmieniający jej oprocentowanie (RRSO 11,94%). Aneks można zaakceptować online w Millenecie lub aplikacji mobilnej, w dowolnej placówce Banku Millennium, jak i poprzez TeleMillennium pod numerem 801 331 331 (koszt połączenia wg stawki operatora).

Z komentarzy na blogu red. Samcika wynika, że Millennium przestało uwzględniać transakcje BLIK przy obliczaniu transakcji zwalniających z opłaty miesięcznej, teraz muszą to być płatności konkretnie kartą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group