Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Cze 2022 09:49 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 398
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
Terminal z jakiego odlecisz/przylecisz sprawdź na stronie lotniska Departures/arrivals, są podane terminale. Ogólnie w UK brakuje pracowników, na lotniskach jest chaos. Podobnie w liniach lotniczych, tu akurat Ryanair jakoś sobie radzi, Wizzair i Easyjet odwołują loty, są one opóźnione. Więc może zdążysz może nie. Każdy dzień jest inny, może do twego wylotu sytuacja się unormuje, jeśli lecisz z podręcznym tylko szanse by zdążyć dużo większe. Możesz wykupić speedy boarding zarówno na przylocie jak i odlocie. Na przylocie speedy passport control czy jakoś tak 🙂
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtyyla uważa post za pomocny.
 
      
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 13 Cze 2022 22:10 

Rejestracja: 12 Cze 2022
Posty: 3
Dzięki za informacje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 13 Cze 2022 22:48 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2062
złoty
@wojtyyla Miałem niedawno przesiadkę w MAN. Kontrola bezpieczeństwa to katastrofa. Czasu miałem około 2 godzin i na następny lot zdążyłem tylko dlatego, że obsługa puściła mnie fast trackiem oraz że kolejny lot był opóźniony.
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtyyla uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 13 Cze 2022 23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 308
Loty: 250
Kilometry: 300 348
niebieski
na MAN każda firma jest przypisana do danego terminala. Ryanair swoje loty obsługuje na terminalu 3
kolejki bywają czasami większe czasami mniejsze, wszystko zależy od daty i godziny
zobacz ile samolotów ląduje i wylatuje wtedy z terminala 3. wykupienie fast track to dobry pomysł :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtyyla uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 06 Lut 2023 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 446
Kilometry: 724 949
U mnie przed chwilą wyszło 11 min od wyjścia z samolotu do dojścia do bramek i to bez fast tracków. Lot z Madrytu FR. Szczerze to już miałem kupiony lot na późniejszą godzinę a tu takie miłe zaskoczenie no i co tu robić teraz


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 01 Cze 2023 09:27, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 31 Maj 2023 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Czy 1h:20 są realne na przesiadkę w Man?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 01 Cze 2023 11:21 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 398
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
jesli nie bedzie opoznien to raczej tak. Mialam mniej niz godzine w kwietniu ze zmiana terminala, dalam rade. Kawalek trzeba przejsc miedzy terminalami. Przejscie przez security calkiem sprawnie teraz idzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group