Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 597 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 14 Lut 2017 16:44 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
łowcaokazji napisał(a):
Wczoraj odebrałam swoją walizeczkę i kosz słodyczy w punkcie w M1 Bytom.


Aż zaczynam żałować, że słodyczy nie zgarnąłem :D "Tylko" walizki ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#62 PostWysłany: 14 Lut 2017 16:59 

@‌luka89waw‌ Dostaniesz kartę od ręki (faktycznie jest to produkt KK-podobny, nawet sama karta jest wykonana z tandetnego plastiku), ale weź/ zapisz sobie adres pracodawcy. Tymczasem jadę odebrać swoją walizkę, podobno odłożono dla mnie 23" :D
Update: osoby zakładające kartę dzisiaj, otrzymają dodatkowo wspomniany koszyk ze slodyczami.
Góra
 PM off
luka89waw lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 14 Lut 2017 20:57 

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 110
zgada się, ja dziś odebrałem walizkę plus koszyk upominkowy, tymczasem próbuje się zarejestrować na mambonus, i już są problemy, chcą identyfikator klienta (znajdziesz na wyciągu) ...nie wiem co to
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 14 Lut 2017 22:32 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
wyciąg jest generowany po zamknięciu okresu rozliczeniowego
tzw. papierowy ( wysyłany listem ) jest płatny
jeśli wybrałeś elektroniczny to przyjdzie na maila, którego podałeś
z tego co pamiętam okres rozliczeniowy mojej karty zamyka się 15 lub 16 dnia miesiąca, więc wyciąg powinien być na dniach

identyfikator możesz też uzyskać na infolinii, numery telefonów masz na umowie

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 15 Lut 2017 02:43 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
To spróbuje zadzwonić aby odłożyli mi :) Jaka walizka jest najbardziej praktyczna? Taka na darmowy bagaż w tanich liniach np. Coś polecicie? :P Mój cel to Wawa Bemowo.
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 15 Lut 2017 08:38 

Rejestracja: 19 Lip 2016
Posty: 12
Przy zakładaniu karty od razu dają dostęp do SYGMA-ONLINE. Dzwoni się na infolinię,prosi o LOGIN albo IDENTYFIKATOR jak zwał to zwał i podają.Potem tymczasowe hasło a potem pierwsze logowanie do bankowości i ustawienie hasła docelowego.Bankowością trudno to nazwać,bardziej taki techniczny rachunek z podglądem :)
Tak czy inaczej jest to założone bo we wniosku KK o tym piszą,więc warto uzyskać LOGIN i się zalogować.
W Kielcach wczoraj wciskali już na siłę ubezpieczenie karty,ale kosz ze słodyczami udało się wyciągnąć,niby na Walentynki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 15 Lut 2017 09:48 

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 110
no ja nic z sygma nie dostałem..ale dzis z rana tam zadzwoniłem i mogę juz sie zalogowac do mambonus.

Gdzie to jest napisane ze wyciąg listem jest płatny? W sumie nikt mnie sie nie pytal o maila, a szkoda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 16 Lut 2017 00:40 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
A walizkę się dostaję z kartą KK? Bo tam trzeba zapłacić kartą 20 zł tak? Jako warunek prezentu. To jak to jest xD
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 16 Lut 2017 00:54 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
dostajesz kartę, idziesz na zakupy, przynosisz paragon i potwierdzenie płatności kartą na minimum 20 PLN i odbierasz walizkę
z paragonem i potwierdzeniem możesz przyjść za kilka dni

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 16 Lut 2017 02:08 

Żeby dostać identyfikator trzeba zadzwonić na infolinię. Trzeba go sobie zapisać, potem podczas tej samej rozmowy nadaje się pierwsze hasło. Loguje się z tymi danymi i zmienia hasło. Po zalogowaniu na koncie widać pozycję płatnego wyciągu listowego.
Góra
 PM off  
      
#71 PostWysłany: 16 Lut 2017 16:47 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Podpisałem dziś umowę w Katowicach. Dwie ciekawostki:

1. Transakcje walutowe realizowane tą kartą rozliczanie są po kursie Mastercard - czyli jest to jedna z nielicznych kart na rynku które oferują tak korzystny kurs.

2. W 2 minuty po wprowadzeniu wniosku dzwonili do mnie z centrali banku potwierdzić jego złożenie. Konsultantka w punkcie powiedziała że często tak robią i nawet mają podgląd widoku z kamery tam umieszczonej... sprawdzają w ten sposób czy wniosek składa osoba która rzeczywiście tam jest.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 16 Lut 2017 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1071
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
dzisiaj 13 minut - tyle mi zajęło... potwierdzanie danych, aby mi nadali identyfikator do konta na infolinii ich i mam podgląd w systemie na kartę

system ich to taki jakiś prastary..., to jest system sygmy jeszcze , może od raz komuś się przyda to podam linka i ten sam identyfikator jest co dostaniemy z infolinii do mambonus

https://sygmaonline.bgzbnpparibas.pl/SygmaOnLine/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 16 Lut 2017 17:49 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
A potraficie zarejestrować się na mambonus.pl? U mnie pojawia się błąd, na infolinii nie wiedzą o co chodzi, kazali posłać maila z opisem sytuacji.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 16 Lut 2017 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 493
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
mucha napisał(a):
Podpisałem dziś umowę w Katowicach. Dwie ciekawostki:

1. Transakcje walutowe realizowane tą kartą rozliczanie są po kursie Mastercard - czyli jest to jedna z nielicznych kart na rynku które oferują tak korzystny kurs.

2. W 2 minuty po wprowadzeniu wniosku dzwonili do mnie z centrali banku potwierdzić jego złożenie. Konsultantka w punkcie powiedziała że często tak robią i nawet mają podgląd widoku z kamery tam umieszczonej... sprawdzają w ten sposób czy wniosek składa osoba która rzeczywiście tam jest.



Punkt pierwszy z tej wypowiedzi: WOW To bardzo dobra wiadomość. Przyda się do bookowania hoteli bez prowizji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 16 Lut 2017 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
@mucha Dla kart cobrandowych tak może być, ale tu raczej sprawa jest jasna.
Cytuj:
Kwoty Transakcji dokonanych Kartą MasterCard w walucie obcej innej niż euro są przeliczane na euro przez MasterCard z zastosowaniem kursu walutowego obowiązującego w tej organizacji płatniczej w dniu dokonania przez nią rozliczenia transakcji. Kursy te ulegają zmianie bez uprzedzenia i publikowane są na stronie MasterCard. Na dzień zawarcia Umowy o kartę jest to strona: https://www.mastercard.com/global/curre ... index.html.
2. Kwoty transakcji dokonanych Kartą MasterCard w euro oraz kwoty transakcji, przeliczone zgodnie z postanowieniami ust. 1, przeliczane są przez Bank na złote po referencyjnym kursie walutowym sprzedaży euro, określonym w pierwszej Tabeli kursów walut w dniu otrzymania przez Bank od MasterCard dokumentu potwierdzającego dokonanie tej transakcji, powiększane o opłatę za przewalutowanie zgodnie z Tabelą.


Chociaż patrząc jak bardzo ten bank kręci, pewności nie będziemy mieli póki ktoś tego nie przetestuje na własnej skórze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 16 Lut 2017 20:13 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
@‌Mareckipl‌ skąd te cytaty? U mnie w regulaminie który dostałem przy podpisywaniu umowy oraz zamieszczonym stronie banku, jest zupełnie inaczej:

Kod:
Art. 12. Transakcje w walutach obcych
1. Transakcja przy użyciu Karty powinna zostać wykonana w walucie, która została uzgodniona między Kredytobiorcą a Akceptantem lub podmiotem realizującym Transakcję wypłaty gotówkowej.
2. Rozliczenie Transakcji walutowej wykonanej w walucie obcej przez MasterCard i jej zaksięgowanie przez Bank powinno nastąpić bez zbędnej zwłoki, z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z konieczności dokonywania rozliczeń międzynarodowych.
3. Na Miesięcznym wyciągu dla Transakcji dokonywanej w walucie obcej, Bank prezentuje zastosowany kurs przewalutowania MasterCard, zgodnie z ust. 4.
4. Kwota Transakcji walutowej wykonana w walucie obcej jest przeliczana według kursu przewalutowania MasterCard. Informacje o kursach przewalutowania MasterCard są dostępne na oficjalnej stronie MasterCard https://www.mastercard.com/plp/klienci-indywidualni/currency-conversion.html
3
w postaci kalkulatora umożliwiającego Kredytobiorcy weryfikację zastosowanego kursu przewalutowania Transakcji.
5. Kurs przewalutowania MasterCard podlega zmianom bez ograniczeń co do częstotliwości i zakresu zmian bez obowiązku wcześniejszego zawiadamiania Kredytobiorcy. Kurs przewalutowania zastosowany przez MasterCard przy Transakcji to kurs obowiązujący na moment rozliczenia Transakcji, czyli na moment, w którym MasterCard dokonuje przetworzenia Transakcji. Zatem data rozliczenia Transakcji może różnić się od daty dokonania Transakcji.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 16 Lut 2017 22:11 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
W Warszawie CH Reduta są walizeczki i koszyki (podobno codziennie jest dostawa).
Dzisiaj ok.18 wziąłem jedną 19'' i koszyk,zostały jeszcze 3.
Wątek jest rozwojowy więc chciałem być w temacie (aktywnie) :D .
pozdrawiam all
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 16 Lut 2017 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
@‌mucha‌ https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1502504, zamieszczony pod https://www.bgzbnpparibas.pl/klienci-in ... d-standard -> Dokumenty

Teoretycznie obowiązująca powinna być wersja którą dostałeś przy podpisywaniu umowy, daj znać jak wyjdzie w praktyce - trzymam kciuki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 16 Lut 2017 22:19 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Dziś w Tesco Gocław były tylko 2 walizki 19'. Koszy brak - były dodawane tylko w Walentynki. Dostawy walizek są, ale przemiła Pani nie wie jakich rozmiarów, zna tylko ilość sztuk w dostawie. Wyłączenie ubezpieczenia od razu przy podpisywaniu umowy za sugestią Pani, więc chyba nie ma z tego dodatkowej premii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 17 Lut 2017 09:58 

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 110
ktoś już płacił online ta karta, nie ma problemow?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 597 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Mail.ru [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group