Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Cze 2012 20:09 
Awatar użytkownika

Loty: 51
Kilometry: 60 364
Golden Bay

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

#22 PostWysłany: 25 Cze 2012 20:14 

Masz fotkę tych plaż obok Golden Bay, co podobno są jeszcze lepsze?
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 25 Cze 2012 20:46 
Awatar użytkownika

Jedynie to. Nie byłem dalej :)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

#24 PostWysłany: 29 Paź 2012 22:25 

w jakich miesiącach rainair lata na maltę bo w wyszukiwarce nic nie wyszukuje???
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 31 Paź 2012 19:58 
Awatar użytkownika

Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
Od końca marca do końca pazdziernika

#26 PostWysłany: 31 Paź 2012 20:53 

orchidea04 napisał(a):
Od końca marca do końca pazdziernika

Dzięki wielkie.
Orientujesz się może kiedy mniej więcej zaczną sprzedaż biletów?
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 06 Lis 2012 23:24 
Awatar użytkownika

Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
Myślę, ze w grudniu powinny pojawić się bilety na nowy sezon. Ale tak konkretnie to nie wiem ;)

#28 PostWysłany: 08 Lis 2012 16:40 

Loty: 238
Kilometry: 354 517
Dziwne, bo ja widzę sporo lotów na Maltę w grudniu na przykład.
Lata m.in. z NYO/STN/LTN - sprawdzone na szybko.
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 08 Lis 2012 17:05 
Awatar użytkownika

Ale chłopakom chodziło o loty z Wrocławia i Krakowa

#30 PostWysłany: 08 Lis 2012 17:16 

A, mowa o bezpośrednich? OK, przepraszam, nie doczytałem :)
 Relacje PM off  

#31 PostWysłany: 08 Lis 2012 22:59 
Awatar użytkownika

Ja w zeszłym roku leciałem na Maltę za bardzo dobrą cenę z Katowic przez Bolonię. Wracałem przez Wenecję i Frankfurt Hahn.
Nie pamiętam ceny ale, 5 lotów nie przekroczyło 150pln. Najbardziej dłużyła mi się na lotnisku Hahn. Około 18 godzin na zupełnym pustkowiu.
Ale Malta jest tak piękna że jak trafi się dobra okazja z Polski polecę z Chęcią jeszcze raz.

#32 PostWysłany: 08 Lis 2012 23:18 

Maltę z normalnymi przesiadkami (po 3-4h max) idzie skleić poniżej 200zł i wszystko Ryan (normalny bagaż). Czekam tylko na obniżki odpowiednich odcinków i działamy. Czy 9 dni to nie będzie za dużo? Jest tam co robić? I czy warto w styczniu się w ogóle tam udać?
 Relacje PM off  

#33 PostWysłany: 09 Lis 2012 02:19 
Awatar użytkownika

Ja wolałbym cieplejszy miesiąc. Ale byłem w Listopadzie i miałem nadzieję,że można będzie się kąpać, niestety już było zbyt chłodno. Jednak na zwiedzanie pogoda idealna.
Na Malcie jest co robić, dodatkowo Gozo.
9 dni to trochę długo, ale w dobrym towarzystwie można tam być o wiele dłużej. Stara część miasta jest tak śliczna że można tam być codziennie.
A promenadą w Sliemie można spacerować o każdej porze dnia i nocy.

#34 PostWysłany: 09 Lis 2012 15:52 
Awatar użytkownika

Są już bilety na Maltę z Krakowa. Wyloty od kwietnia. Na razie trudno znaleźć coś poniżej 500pln RT

#35 PostWysłany: 22 Lis 2012 09:18 
Awatar użytkownika

Loty: 283
Kilometry: 454 870
niebieski
Jak komuś się nie spieszy to polecam poczekać kilka miesięcy z rezerwacja, dla przykładu na Malcie bylem razem z narzeczona na przełomie sierpień/wrzesień 2012. Wyjazd był powiedzmy "nisko budżetowy" bilety kupione na początku czerwca wylot WRO powrót KRK 215zl/os RT pobyt 9 dni , według mnie mało na zobaczenie całej Malty + GOZO + błękitna lagune. Jest to do zrobienia tylko jak wypożyczy się samochód, komunikacja miejska bardzo dobra ale niestety czas przejazdu z jednego końca na drugi dość długi.

Pogoda idealna 28-30 stopni, woda 1-2 stopnie niżej (jeden dzień ulewa taka ze wody po kostki na ulicy cala Malta sparaliżowana autobusem zamiast 30min jechaliśmy 2,30h)

Noclegi w Buggiba hotel (polecam opcje ze śniadaniami)
Nasz plan wyglądał następująco:
- 1 dzień przylot pod wieczór
- 2 dzień od rana plażowanie Golden Bay (piękne widoki) / wieczorem "zwiedzanie" buggiby/qawry(życie tętni wieczorem przy morzu)
- 3 dzień od rana plażowanie Ghadira Bay / później zwiedzanie okolicy
- 4 cały dzień Rabat/Mdina (polecam jednak ciasto czekoladowe które jest często polecane w przewodnikach jak dla mnie przereklamowane, jednak widoki z ogródka "kawiarni" TEA GARDEN" bezcenne)
- 5 cały dzień GOZO ogólnie obowiązkowe punkty zobaczycie w przewodniku ja polecam AZURE WINDOW (obowiązkowo buty do wody) oraz malownicza plaże w Xlendi. Niestety z powodu słabo działającej komunikacji nie zdążyliśmy obejrzeć północy wyspy , wiec jak ktoś ma więcej kasy polecam podroż pietrowym autobusem.
- 6 dzień Sliema (nowoczesna część Malty polecam łącznie z centrum handlowym) / po południu Valleta /niestety była to niedziela i miasto praktycznie puste.
- 7 dzień Blue grotto + Marsaxlokk , mała mieścina z pysznymi świeżymi rybami.
- 8 dzień błękitna laguna (łódki z cirkiewy, ja polecam firmę UNITED z pracującym tak naszym rodakiem Robertem)
- 9 dzień ostatnie plażowanie i po południu powrót do kraju.

poza pobytem na plaży cały czas było wrażenie że brakuje czasu, ze nie zdarzyliśmy zobaczyć wszystkiego...

W razie czego służę pomocą na PRV

odnosnie plaży:

Załącznik:
DSC09211.JPG

#36 PostWysłany: 18 Gru 2014 13:34 

Plan mojej wyprawy w linku w stopce natomiast bardzo polecam wybrać się do Mediterraneo Park Malta na pokaz z delfinami, lwami morskimi i papugami, zdecydowanie warto.

To co przymusowo trzeba zobaczyć to wg mnie
azure window, blue grotto i ramla bay (czerwony piasek:)
Poniżej zdjęcie z z parku z delfinami ( za duze nie chciało się dodać):
http://weekendtrips.pl/wp-content/uploads/2014/12/IMG_4296.jpg

#37 PostWysłany: 18 Sty 2015 22:05 

Ten cały 'park' jest jendym z najgorszych na świecie! polecam film black fish. jest o nim wzmianka delfiny mają STRASZNE warunki a baseny tak małe, ze ledwo w nich pływają.. wykonując skoki widzą błekit wody w oddali. Ma okropne opinie, nadaje się juz dawno do zamknięcia. z drugiej zaz str nie rozumiem ludzi odwiedzający takie miejsca. męczone zwierzeta godzinami głaskane przez tysiące ludzi. sory ja nie dokładam się do takiego interesu. w niektórych karaj zamykają już takie miejsca na amen. szkoda ze nie zrobią takiego cyrku z ludzmi pozamykanymi i wytresowanymi. ot mała dygresja dla chcących ogladac 'ladne delfinki' na wakacjach ;) ps polecam film naprawdę zmienia totalnie tok myslenia.
 Relacje PM off  

#38 PostWysłany: 20 Sty 2015 23:07 

Nigdy nie byłam wcześniej w innym parku tego typu może dlatego nie odniosłam takiego wrażenia ze te baseny są małe (dobrych kilka metrów głębokości by nie zahaczały ogonem).
Na pewno te zwierzęta nie są głaskane godzinami, bo jest ograniczona liczba zabaw z delfinami dziennie.

Film na pewno obejrzę.

#39 PostWysłany: 03 Lut 2015 16:11 
Awatar użytkownika

jajacekk napisał(a):
Ale chłopakom chodziło o loty z Wrocławia i Krakowa

Tamto info już nieaktualne jeśli ktoś by szukał.
Ryanair
Kraków - Malta cały rok, Wrocław - Malta od 29 marca do 21 października
Wizzair
Gdańsk - Malta cały rok, Warszawa - Malta od początku kwietnia
Air Malta czartery z warszawy 6 czerwca - 17 października
 Relacje PM off  

#40 PostWysłany: 19 Mar 2015 11:17 

Moje pytanie brzmi czy ktoś korzystał z opcji pływania z delfinami w Malta Marine Park ???

Jak sprawa wygląda ? bo na stornie widzę ze przy rezerwacji trzeba od razu zapłacić - bo mnie dziwi bo nie ma tam potwierdzenia czy w tym terminie są wolne miejsca czy nie ?!

Ktoś wie jak to wygląda ?
 Relacje PM off  

[ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości