Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Malaga-Marbella
#1 PostWysłany: 08 Sty 2014 14:35 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 14
Tak jak w temacie potrzebuję zorientować się jak można dostać się z lotniska w maladze do marbelli. Konkretnie chodzi mi o przystanek kilka kilometrów przed marbella(dla tych ktorzy już tam byli na przeciwko szpitala 2 km przed marbella od strony malagi) Dotychczas zawsze brałem taxi w obie strony ale to koszt 60-80 euro w jedną strone. Czas trochę przyoszczędzić dlatego moja prośba. Znalazlem jeden autobus ale nie ma tam zadnych info odnośnie przystanków po drodze. Chodzi mi o trase malaga-marbella bo w drugą niestety jestem skazany na taxi ponieważ samolot mam o 6 rano... Dodam ze wylatuję w kwietniu. Będę bardzo wdzięczny!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: Malaga-Marbella
#2 PostWysłany: 08 Sty 2014 14:48 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
wypożycz samochód na cały tydzień. Zapłacisz 60 EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga-Marbella
#3 PostWysłany: 08 Sty 2014 15:32 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 14
jakby kogoś interesował powyższy temat to znalazłem autobusy avanzabus.com za około 9 euro przy taryfie normalnej do dworca autobusowego w marbelli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga-Marbella
#4 PostWysłany: 08 Sty 2014 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
raz miałem podobny problem w andaluzji.
oni nie podają na rozkładzie wszystkich przystanków ale trasę którą jedzie.
kupując bilet(na dworcu, tam skąd rusza) mówisz dokąd chcesz jechać i tak to wtedy liczą.

ja kiedyś chciałem jechać z algeciras do torreguadiaro ale, wg rozkładu, następna stacja była w san roque i potem już guadiaro czy nawet estepona. no ale potem się okazało, że kierowca staje na tym przystanku na którym ci wygodniej.

jednej rzeczy tylko nie rozumiem: jaka jest różnica miedzy kursem normalnym i ekspresowym? może wtedy staje tylko tam gdzie rozkład podaje?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga-Marbella
#5 PostWysłany: 08 Sty 2014 17:14 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 14
dzięki za info. Sprobuje zapytac a jak nie to będę kombinował juz autobusem miejskim dotrzec na miejsce:) niestety w przeciagu ostatnich lat strasznie poszli do gory z cenami za taxi i teraz wołają 80 euro z malagi...
A jechales avanzabus/portillo?? w avanzabus jest typ plus i direct i zadnej roznicy tam nie widze..:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga-Marbella
#6 PostWysłany: 08 Sty 2014 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
matsen napisał(a):
dzięki za info. Sprobuje zapytac a jak nie to będę kombinował juz autobusem miejskim dotrzec na miejsce:) niestety w przeciagu ostatnich lat strasznie poszli do gory z cenami za taxi i teraz wołają 80 euro z malagi...
A jechales avanzabus/portillo?? w avanzabus jest typ plus i direct i zadnej roznicy tam nie widze..:)

tymi właśnie jechałem ale nie pamiętam jaki to był typ przejazdu
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga-Marbella
#7 PostWysłany: 08 Sty 2014 17:32 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 34
Z lotniska w Maladze przechodzi się mostem na stację kolejową i jeździ taka kolejka wzdłuż wybrzeża (niczym u nas w Trójmieście). Bilety kupuje się w automacie. Ja akurat jeździłam do Torremolinos ale Marbella jest też nad morzem więc kolejka też tam powinna dojeżdżać. To na pewno najtańsza opcja, ale nie pamiętam już szczegółów co do przystanków, trzeba sprawdzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga-Marbella
#8 PostWysłany: 08 Sty 2014 17:42 

Rejestracja: 12 Sie 2013
Posty: 49
Loty: 22
Kilometry: 32 441
Ja proponuję, tak jak jjbb24 z Malagi do Fuengiroli pociągiem Cercanias Renfe (kolejka podziemna, naprzeciwko lotniska za taxi) i z Fuengiroli busem Fuengirola Marbella - cała trasa kosztuje znacznie mniej niż 60 euro ;)
_________________
Zapraszam na mojego nowego bloga o podróży do Bułgarii (relacje, ciekawostki i inne pierdoły, a także przydatne info)
http://bulgaria-why-not.blog.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga-Marbella
#9 PostWysłany: 08 Sty 2014 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
chyba bezpośrednio autobusem będzie najtaniej i najwygodniej, ceny 7-9 euro
http://www.avanzabus.com/web/default.aspx
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga-Marbella
#10 PostWysłany: 08 Sty 2014 18:03 

Rejestracja: 08 Sty 2014
Posty: 1
Ze swojej strony też polecam opcję z wypożyczeniem samochodu, bo ją przerabiałem i bardzo się to sprawdziło. Również miałem do pokonania podobną trasę jak Ty potrzebujesz. Samochód wypożyczyłem na lotnisku i oddałem również na lotnisku po tygodniu. Całość kosztowała mnie wtedy 180 euro, ale auto miałem cały tydzień do dyspozycji. Nie wspomnę, że była to praktycznie jedyna opcja, która pozwoliła mi dość łatwo dojechać w drodze powrotnej na lotnisko w Maladze na samolot, który odlatywał o 6 rano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group