Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Przed użyciem MakeMyTrip proszę przeczytać Wikiposta!
Jak nie wiecie jak skorzystać, proszę nie korzystajcie MMT!
Pytania które są już w wikiposcie lub braku ochoty przeczytania paru stron będą skasowane i nagradzane!


MMT – jak korzystać.
[+] Pokaż
1. Należy pobrać aplikację MakeMyTrip na urządzenie mobilne.
2. Trzeba się zarejestrować, używając w tym celu prawdziwego (lub fikcyjnego) numeru telefonu w formacie 91 i potem dowolne 10 cyfr.
3. Płatnosci dokonywane są w indyjskich rupiach, przeliczanych na walutę naszej karty, dlatego żeby uniknąć niekorzystnego przewalutowania, dobrze mieć podpiętą do konta kartę walutową – np. Alior w USD lub T-Mobile w USD.

Poniżej popularne kody:

MMTBOOK
MMTHIGH
HTLOFF
MMTAPPYHOURS
HTLAPP min.4000inr
BESTDEAL -40% minimum 2800 rupii
BOOKTOODAY -40 % minimum 3000 rupii
MMTOFFER daje -60% do max 3000 rupii
USEUR
bookearly1 na 1noc 1200INR MWZ 8000 INR
bookearly2 na 2noce 2500INR
bookearly3 na 3noce 5000INR MWZ 40000 INR
HOLISPECIAL -60% max. 2500 INR +20% max.800 INR min 2 noce
INTLNEW - 60% zniżki natychmiast, max 3000 INR min 2 noce
BOOKSEARCH up to -2000 INR, MWZ 4000 INR (1 noc)
BOOKWOW
INTLHTLBEST -50% do 3800 INR , min 3 noce
INTLHTLSALE -60% do 4300 INR , min 3 noce
USEURBEST -60% do 6000 INR, min 3 noce
GODUBAI3 | 50% Off on Select Hotels (Max discount Rs.5000) | min 3 noce
GODUBAI2 | 50% Off on Select Hotels (Max discount Rs.2500) | min 2 noce
GODUBAI1 | 30% Off on Select Hotels (Max discount Rs.1500) | min 1 noc


Nie wszystkie działają w tym samym czasie, a użycie tych „najkorzystniejszych” wymaga najczęściej śledzenia odpowiedniego wątku na forum F4F :)
Większość kodów nalicza zniżkę automatycznie. Możemy jednak wpisywać inny kod i probować, czy dzięki niemu nie uzyskamy większej korzyści.
Mimo, iż kody wskazują na zniżkę rzędu 70%, praktycznie jest ona mniejsza, co nie zmenia faktu, że ceny po ich użyciu wciąż sa bardzo atrakcyjne.

by @igore


lista hoteli w Polsce: https://www.makemytrip.com/hotels-inter ... -list.html


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2429 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 122  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#61 PostWysłany: 30 Paź 2015 06:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
U mnie też stówka. Pisze że jest ona nie z referala a za zainstalowanie appki. Ale chyba w moim przypadku ja sknociłem bo wpierw zainstalowałem appkę, potem odinstalowalem i znów ściągnąłem z referala na Bluestack.

Dodam, że jak w przypadku Hotel Tonight próba rejestracji, potem odinstalowania programu i następnie ponownej instalacji i rejestracji z referala spełza na niczym. System widzi, że już wcześniej dokonałeś rejestracji z tego urządzenia więc owszem, założysz konto ale juz bez dodatkowych środków na start.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#62 PostWysłany: 30 Paź 2015 08:11 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Krótki wycinek z T&C, jak instalować aby naliczyło dobrze INR do portfela
Można też spróbować do nich napisać jak nie naliczyło środków do portfela.

How it works?

1. To start earning, login to the latest MakeMyTrip Android or iOS app.
2. Go to the Refer and Earn section (on the mobile app) and share your unique referral link with your friends using any social channel of your choice.
3. Your friends would need to download the app using your unique referral link to get benefits. You will earn Rs. 200 bonus as cash in your MakeMyTrip Wallet. Your friends will earn Rs. 500 bonus as cash in their MakeMyTrip Wallet, when they successfully install and sign up using the MakeMyTrip mobile app.
4. When your friends make their first booking using the MakeMyTrip app, you will earn an additional bonus 10 percent (up to a maximum of Rs. 800) of the transaction value in your MakeMyTrip Wallet.

TERMS & CONDITIONS
1. This program is applicable for MakeMyTrip's Android and iOS mobile aps only, hereinafter referred to as “mobile apps”. This program is not valid for MakeMyTrip's apps on Windows Phone and BlackBerry platforms.
2. The Refer and Earn Program is only valid on new installs and sign ups on mobile apps
- Your friends must not have installed the MakeMyTrip app on any of their device before
- Your friends need to sign up or log in to the MakeMyTrip app.
- A sign up with a different email address using the same device will not qualify as a valid referral.

3. If your friends use someone else's referral link, the person whose link was used would get benefits, even though you had referred them first. The last link used to install the app by your friend would be considered for the referral bonus.
4. Bonus cash earned through referral program will fall under bonus cash in the MakeMyTrip Wallet.
5. Bonus cash earned using the referral program will have a validity of 90 days from the date of credit. If unutilized, it will cease to exist and will not be renewed under any circumstances.
6. Bonus cash earned using the referral program cannot be withdrawn into any of the payment instruments like Bank account, Credit Card, Debit Card etc.

How much bonus cash can you earn through Refer and Earn program?

1. You can earn up to Rs. 1000 per person you refer.
2. You will earn Rs. 200 bonus cash instantly in MakeMyTrip Wallet for everyone (as per the terms above) who installs the app using your unique referral link.
3. On download, your friends (first time users) will earn Rs. 500 bonus cash instantly in MakeMyTrip Wallet after successful login or sign up.
4. When your friends make their first booking using the MakeMyTrip app, you will earn an additional bonus 10 percent (up to a maximum of Rs. 800) of the transaction value in your MakeMyTrip Wallet.
5. The 10 percent bonus of the booking amount will be credited only after the travel date for the booking made by your friends has passed. If they cancel the booking before the travel date, you will not earn any referral cash. Bonus cash will be credited in 1 business day from the date of travel. In case of Pay at Hotel bookings, amount will be credited back 7 days after travel has elapsed.
6. Only bookings made for Domestic Hotels, International Hotels, Domestic Flights and International Flights will qualify for additional referral bonus. Other bookings will not qualify for additional referral bonus.
7. You can refer any number of people, but the maximum amount you can earn using this referral program is Rs. 10,000. (with a cap of Rs. 2500 per day)
8. In case the bonus cash is not credited to your MakeMyTrip Wallet, please write to mobilefeedback@makemytrip.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#63 PostWysłany: 30 Paź 2015 11:24 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Z tego co widzę nie działa zniżka 60% razem z bonusem z refferali i za rejestracje :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#64 PostWysłany: 30 Paź 2015 11:51 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 375
horacy19 napisał(a):
Faktycznie wam dali z tego łańcuszka na start 500 Rs? Bo pisze o 100 i tyle dodaje. Coś może zmienili?


Dali, dali
My Wallet
View Details
#

A quick and handy way to manage your booking refunds. Select ‘MyWallet’ on checkout page and pay the balance using other payment options.

For details click here

Balance

Rs. 500

Refundable

Rs. 0

Bonus

Rs. 500

Your bonus money of net worth Rs.500 will expire on 28/01/16.
_________________
http://banner.flightdiary.net/szczepan
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#65 PostWysłany: 30 Paź 2015 12:22 

Rejestracja: 14 Lis 2010
Posty: 578
Loty: 116
Kilometry: 151 005
złoty
zmienił Wam się status niektórych rezerwacji na waitlisted?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#66 PostWysłany: 30 Paź 2015 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
nie, na razie wszystko potwierdzone
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#67 PostWysłany: 30 Paź 2015 12:34 

Rejestracja: 14 Lis 2010
Posty: 578
Loty: 116
Kilometry: 151 005
złoty
u mnie z 4 rezerwacji dwie są waitlisted, hotel też ich nie widzi...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#68 PostWysłany: 30 Paź 2015 12:58 

Rejestracja: 29 Paź 2015
Posty: 25
Chyba coś zaczynają przy nich grzebać :o
Zastanawiam się czy dziś nie wziąć nocki, obawiam się jednak, że przy wymeldowaniu moglibyśmy być poproszeni o uregulowanie płatności za nocleg mimo wcześniejszego potwierdzenia.
To możliwe?


Ostatnio edytowany przez oraregon, 30 Paź 2015 13:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#69 PostWysłany: 30 Paź 2015 12:59 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
To są hindusi więc im to szybko pójdzie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#70 PostWysłany: 30 Paź 2015 13:11 

Rejestracja: 14 Lis 2010
Posty: 578
Loty: 116
Kilometry: 151 005
złoty
weź, przetestujesz czy działa i podzielisz się na forum :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#71 PostWysłany: 30 Paź 2015 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Mój szef jest z Indii i twierdzi, że wielokrotnie korzystał z tego portalu rezerwując loty, hotele, pociągi i autobusy. Podobno nigdy go nie zawiedli, a ceny wg niego maja najlepsze. Ja zarezerwowałam narazie 2 pokoje, jeden w Lizbonie, drugi w Ponta Delgada. Na ich stronie obie rezerwacje mają status CONFIRMED. Na wszelki wypadek płaciłam kartą kredytową, żeby w razie czego móc skorzystać z chargebacku.
I jak to mówiła pewna ex małżonka znanego aktora "Kto nie ruzykuje ten nie pije szmapana". :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#72 PostWysłany: 30 Paź 2015 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
@travelerka
Chargeback dotyczy każdej karty zarówno kredytowej jak i debetowej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travelerka lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#73 PostWysłany: 30 Paź 2015 18:14 

Rejestracja: 03 Kwi 2013
Posty: 50
Ja 5 nocy, 2x1noc w 1 hotelu na Phuket oraz 3x1noc na w 1 hotelu na Krabi - Railay. Każda rezerwacja przeszła, system ściągnął odpowiednią kwotę z konta i noclegi na stronie oraz w APP mają status confirmed. Dodatkowo na adres email przyszły vouchery. Jedynie co to napisałem dziś rano maila na Phuket czy mają moją rezerwacje to odpisali, że nie. I w sumie się zastanawiam nad tym tylko faktem czy Makemytrip nie dokonali płatności, albo system działa z opóźnieniem że w hotelu nie ma jeszcze info, albo jakiś przewał :) Tak czy siak chargeback więc śpię spokojnie. Za 2 tyg na miejscu się okażę. Jak by ktoś ew. wiedział kiedy można uzyskać status confirmed, ale w hotelu to proszę o info ( mówię, 12h po dokonaniu rezerwacji z apki hotel jeszcze nie miał rezerwacji u siebie )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#74 PostWysłany: 30 Paź 2015 19:05 

Rejestracja: 14 Lis 2010
Posty: 578
Loty: 116
Kilometry: 151 005
złoty
Hilton jeszcze ran nie widział rezerwacji, teraz już potwierdzili, że wszystko ok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#75 PostWysłany: 30 Paź 2015 19:18 

Rejestracja: 03 Kwi 2013
Posty: 50
dzięki karpik za info :) a kasę na rachunku masz już ściągniętą, czy może nadal środki są zablokowane ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#76 PostWysłany: 30 Paź 2015 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
dobra zaryzykowałem i zamówiłem walentynki w Pradze w hotelu **** :) moja luba już ucieszona :D dzięki za wrzutę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#77 PostWysłany: 30 Paź 2015 21:03 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
jest gdzieś referral może?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#78 PostWysłany: 30 Paź 2015 21:05 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
tu:
lancuszek-makemytrip,1527,82281
Góra
 Profil Relacje PM off
dialam uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#79 PostWysłany: 30 Paź 2015 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2012
Posty: 932
Loty: 105
Kilometry: 146 485
niebieski
Z tym potwierdzaniem rezerwacji bezpośrednio w hotelu, to rok temu z akcji AirFastTickets miałem rezerwację, cały czas hotel widział ją jako potwierdzoną i "opłaconą" (chociaż bardzo możliwe, że kasy jeszcze nie otrzymali), nawet maile miałem od hotelu, że wszystko jest OK.
Niestety rezerwacja została anulowana przez AFT na 2 dni przez przyjazdem. Nie to żebym straszył, chcę tylko zwrócić uwagę na to że potwierdzanie rezerwacji w hotelach, nie musi być 100% pewnikiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MakeMyTrip
#80 PostWysłany: 30 Paź 2015 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 198
Loty: 29
Kilometry: 29 080
Po jakim czasie dostawaliście voucher/potwierdzenie ma maila i blokadę na koncie?
_________________
http://www.cultureup.pl - kulturalne podróżne kulinarne

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2429 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 122  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group