Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 146 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 19 Sie 2022 00:27 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
z Atochy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
#142 PostWysłany: 19 Sie 2022 21:06 

Rejestracja: 13 Sie 2022
Posty: 21
Loty: 1
Kilometry: 896
Toledo z Atochy, a Segovia z Chamartin (dworzec bardziej na północ). Do Segovi da się też w 30 min ale bilet prawie 3 razy droższy.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o podróżach po Polsce i świecie Polska Po Godzinach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 10 Lut 2023 01:06 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 144
Ja znajduje autobus Avanza do Segovii z dworca Moncloa. Bilet kosztuje na stronie 4 Euro z kawałkiem w jedną stronę. Jak wybieram to dolicza mi jakieś dopłaty i wychodzi drożej. Czy w kasie na dworcu będzie taniej? Chamartin jest chyba w remoncie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 07 Mar 2023 08:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Prado- uwaga nie można wnosić wody, nawet nie pozwolili zostawić w szafce.
Butelki wielokrotnego użytku można zdeponować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#145 PostWysłany: 23 Mar 2023 01:50 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 144
Za pierwszym razem butelkę usunęłam ale zobaczyłam, że kobieta, która pakuje do szafki torbę ma wodę. Za drugim razem wniosłam wodę ale oczywiście plecak z butelką musiał wylądować w szafce. Wszędzie musiałam zostawiać plecak (mały) w szafce. Potrzebne są drobne, najczęściej 1 euro. Zameczek szafki wypluwa wszędzie monetę z powrotem. W klasztorze Klarysek nie miałam drobnych. Chciałam rozmienić w sklepie klasztornym banknot a pani drobnych potrzebowała i pożyczyła mi 1 euro. Fakt, że nigdzie nie było tłumów i kolejek to może dlatego wszędzie byli mili ludzie. Jedyna ogromna kolejka ustawiła się na wstęp bezpłatny do Pałacu Królewskiego w Madrycie. Kolejka o 15-tej w poniedziałek miała 10 metrów ale to była kolejka do płatnego wejścia. O 16:00 wpuszczali za darmo i około 15:40 kolejka zakręcała naokoło placu. Ja przyszłam prawie godzinę wcześniej i weszłam o 16:15. Poza znanymi atrakcjami o których można wyczytać w necie polecam spacer po okolicach Gran Via, metro Sevilla, Sol, Banco de Espana o zachodzie słońca a właściwie o zmierzchu. Te ulice to trochę monumentalne kamienice, wiele z nich to jakby przy duże, rozciągnięte budynki z XX wieku, robione na wzór XIX wieku i niekoniecznie udane ale oświetlenie, które się zapala wczesnym wieczorem robi świetny klimat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 11 Sty 2024 22:38 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 309
niebieski
Posiadacze kart płatniczych z logo Mastercard planujących Madryt i Prado w tym roku, mogą zakupić dwa bilety w cenie jednego =15€ na stronie:

https://www.priceless.com/arts-and-cult ... x1-tickets

Ofertę uzupełniają (ja kupiłem 6.01.24), a bilety przychodzą na email

Od: Priceless Madrid <pricelessmadrid@idonika.com
Please, find attached the 2 tickets that you’ve purchased to visit the Prado Museum, through the PDF files that you’ll find attached.

These PDFs are the only ones valid to access the Museum and their expiration date is November 22nd, 2024 within the usual opening hours of the Museum, from Monday to Saturday from 10 am to 8 pm and Sunday from 10 am to 7 pm.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 146 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group