Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Maj 2018 16:55 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc przy wyjezdzie. Chciałbym leciec w terminie od września do konca roku. Wylot piątek wieczorem, sobota lub niedziela i powrót tak samo ( jestem kierowcą zawodowym i muszę być w niedziele wieczorem już na bazie)

Znalazłem przelot
So 2018-12-01 18:40 Wrocław WRO 21:10 Porto OPO

POWRÓT:
Pt 2018-12-07 12:55 Lizbona LIS 21:35 Warszawa WMI

Za całość 293 zł, czy to dobra cena? A może jeszcze poczekać?

I oczywiście podstawowe pytanie czy listopad/grudzień to już nie za późno ?
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 08 Maj 2018 18:41 

złoty
ale za późno na co?
wg mnie, nie jest to zła cena

#3 PostWysłany: 08 Maj 2018 19:11 

Loty: 92
Kilometry: 136 927
niebieski
Nigdy nie jest za późno :D
Z pogodą to zależy, jak trafisz. Byłam w październiku i w listopadzie w Portugalii. Na Algarve się opalałam, ale woda była zimna. W Lizbonie za pierwszym razem padało, w listopadzie świeciło słońce. Dzień będzie krótszy.
Cena, jeśli Tobie pasuje i masz sztywny termin, to kupuj. Chociaż moim zdaniem na grudzień będzie jeszcze taniej, ale gwarancji nie dam :)

#4 PostWysłany: 09 Maj 2018 13:35 

Loty: 46
Kilometry: 63 891
To dobra cena, jesli termin ci pasuje mozesz rezerwowac. Co prawda czasem zdarzy sie powrotny i za 160, ale pewnosci nie bedziesz mial. Sprawdz sobie na climatecheck srednia wysokosc opadow, listopad czy grudzien moga byc mokre, szczegolnie w Porto. Musisz jeszcze ogarnac transport miedzy miastami, wiec jesli stawiasz na komunikacje publiczna to dolicz oklo 25E za lot i 20 za pociag (kupowany w taryfie promo).
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 19 Cze 2022 16:55 

Gdyby ktoś szukał taniego lotu na lipiec w czasach wielkiej drożyzny na powroty do Polski ,to wygrzebałem powrotny do Krakowa za chyba rozsądną kasę 9 9 euro (Faro Volotea do Lille)i z Lille do Krakowa za 24 euro.Niestety minus jeden,że przylatuje sie w Lille około północy a odlot 9 rano.
Natomiast tam to tylko przesiadka UK.Wychodzi podobnie.
 Relacje PM off  

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości