Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#101 PostWysłany: 18 Mar 2016 23:55 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 71
@radziu89

Zalezy czy ma byc w samym centrum czy opcja taxi lub marszrutka Ci odpowiada.
Ja przewaznie nocuje w nastepujacych hotelach: NTON i Panska Gora.

NTON *** - na wjezdzie do Lwowa od strony Korczowej (przy stacji kolejowej Kleparow). Niska cena i jakosc bez zarzutu. Ceny na hotels.com sa takie same jak bezposrednio w hotelu. Polecam jednak rezerwacje przez hotels.com bo mimo, ze nie ma znizki na ten hotel to mozna zbierac darmowe noclegi na tym hotelu - niestety nie do wykorzystania w tym obiekcie.
Dodatkowo w obiekcie znajduja sie: sauna, jacuzzi, maly basen - niestety nie mialem okazji skorzystac, wiec trudno mi sie wypowiedziec w tym temacie.
Cena za pokoj dwuosobowy ze sniadaniem - od 450 do 600 UAH / doba:
budzetowy - 450
ekonomiczny - 470
standard - 550
standard ulepszony - 600
Sa jeszcze 2 wyzsze poziomy, ale cen nie pamietam.
W zasadzie roznica pomiedzy ekonomicznym, standardem a standardem ulepszonym wg mnie nie ma (przy czym w ekonomicznym nie spalem, tylko widzialem pokoj).
Sniadania w formie bufetu szwedzkiego - obfite i mozna spokojnie sie najesc.
Parking strzezony w cenie.
Przystanek marszrutek naprzeciwko hotelu - nr 50 jedzie do centrum.

Panska Gora *** (chociaz moim zdaniem zasluguje na wiecej tj. na 4*) - na obwodnicy Lwowa (ok. 400-500 metrow od hotelu jest przystanek marszrutki, ktora jedzie do centrum, koszt 4 UAH za osobe [ok. 60-64 grosze].
Bardzo dobre i bogate sniadania w formie bufetu szwedzkiego. Parking bezplatny.
Dla rodzin z dziecmi maja dobre rozwiazania takie jak laczone pokoje lub domki.
Cennik ponizej:
http://panska-gora.com.ua/pl/nomeri/tsini

Jakosciowo i cenowo jest OK rowniez hotel Gerold, ale juz sniadanie mi nie odpowiada (smak jest OK, ale chodzi o jego wielkosc i tylko jeden napoj do wyboru). Szczegoly ponizej:
Hotel Gerold *** - przy ul. Petra Pancha niedaleko jednego z ARSENOW (taki ukrainski REAL) i ulicy Warszawskiej :)
Parking przy hotelu bezplatny dla gosci monitorowany, ale nie zamkniety.
Przy Arsenie jest przystanek skad jezdza marszrutki i trolejbusy do centrum. Marszrutka tak jak pisalem wyzej kosztuje 4 UAH za osobe (bez znaczenia jest ilosc przystankow), a trolejbus - 2 UAH/osoba.
Pokoj 2 osobowy - 400 UAH, pokoj 3 osobowy - 600 UAH
Sniadanie platne osobno - 50 UAH za osobe
W cenie sniadania: kawa lub herbata, kilka plasterkow sera i wedliny z chlebem oraz danie na cieplo do wyboru (najlepiej zglosic dzien wczesniej wieczorem): nalesniki i jajecznica (inne dania sa mozliwe, ale do umowienia z obsluga).


Mam rowniez hotel, ktory znajduje sie na mojej czarnej liscie :)
Hotel ARGO - znajduje sie przy ul. Szewczenki, jakies 200 metrow wczesniej niz NTON jadac z Korczowej do Lwowa.
Ponizej podaje moja opinie o hotelu zamieszczona na booking.com przy czym jest ona bardzo delikatna i nie opisuje wszystkich "atrakcji" jakich doswiadczylismy, a bylo ich jeszcze pare :) i obsluga pracujaca zgodnie z procedurami i wytycznymi wlascicieli zaskakiwala nas nieustannie doslownie do samego konca, tj. do momentu wymeldowywania wlacznie.
"Platnosc z gory - przyjechalismy wprost do hotelu. Zaproponowalismy platnosc w EUR lub USD, ew. ze damy rownowartosc jako zabezpieczenie - recepcja odmowila. Zaproponowano nam inny pokoj niz ten, ktory byl zarezerwowany. Sniadanie: 3 zestawy do wyboru, jeden napoj. Napoj podaja po ok. 5 min, a sniadanie po ok. 30 min, z czego na drugi dzien podano nam jako cieple danie: zimne kielbaski i sadzone."
_________________
Pozdrawiam,
Sebastian
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 uważa post za pomocny.
 
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#102 PostWysłany: 09 Kwi 2016 06:32 

Rejestracja: 08 Kwi 2016
Posty: 9
Ja polecę szukać sobie kwater na ukraińskim OLX-e, lepiej dzwonić niż pisać przez serwis - niektórzy nie sprawdzają mejla zbyt często... :shock:

http://olx.ua/uk/nedvizhimost/arenda-ko ... rice%3Aasc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#103 PostWysłany: 05 Maj 2016 22:30 

Rejestracja: 24 Lip 2015
Posty: 9
dwa razy byłam z rodziną w hotelu Notabene, czysto, jasne pokoje, dobre śniadanie, ogrodzony parking. Tramwajem kilka przystanków, na piechotę spacerkiem ok 30 min
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#104 PostWysłany: 12 Maj 2016 12:14 

Rejestracja: 19 Maj 2012
Posty: 565
niebieski
Znacie jakiś inny portal ogłoszeniowy ukrainski oczywiscie, poza olx i blablacar ?
nie chodzi mi o noclegi. najlepiej taki na którym za darmo można dodać ogłoszenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#105 PostWysłany: 17 Maj 2016 11:50 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 381
niebieski
@sebaa jest tego trochę np:
http://teremok.org.ua/
http://rio.ua/
http://ua.hlama-net.com/
Góra
 Profil Relacje PM off
sebaa uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#106 PostWysłany: 01 Cze 2016 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 145
Polecam nocleg w Apartment On Zaliznychna

Bardzo fajna miejscówka, zaraz obok dworca kolejowego. Ciekawie urządzona - jedno podwójne łóżko i jedno piętrowe. Na pewno dla 4 osób, chociaz w salonie jest jeszcze mała kanapa (nie wiem czy rozkładana) wiec może i więcej się zmieści. Kuchnia, kawa, herbata, lodowka, Wifi, wygodne lozka, posciel, reczniki. Wlasciwie nic wiecej nie bylo nam potrzeba, choc z kuchni jedynia lodowka sie przydala do chlodzenia piwa. Do przystanku tramwajowego i marszrutki 3 minuty, a do centrum 15-20 minut piechotą.

Ja zamawiałem przez booking (nie blokują nic na karcie), ale apartament ma tez swoja stronę internetową: http://zaliznychna.com.ua/ i można z nim skontaktować sie osobiście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#107 PostWysłany: 07 Cze 2016 18:05 

Rejestracja: 08 Kwi 2016
Posty: 9
Chciałem przestrzec przed umawianiem się z panią Stefanią z ul. Teatralnej.
Zachęceni pozytywami z innego forum zarezerwowaliśmy mieszkanie na długi weekend. Stefania wydzwaniała do nas co parę dni aby "sprawdzić czy na pewno przyjedziemy" Na tydzień przed wyjazdem zadzwoniła mówiąc że nie może nas przyjąć bo przyjeżdża do niej rodzina!
Zostawiając sześć osób na lodzie na krótko przed wyjazdem, w ramach rekompensaty dała mi nr. tel. do Ukraińca który na tak krótko przed długim weekendem miał tylko apartamencik za 2800 hrywien za dzień.
Oczywiście nie wierzymy w tą rodzinę - pewno chytra baba znalazła kogoś na dłużej.
Prawdziwy horror prozy podróżniczej - ODRADZAM.
Na szczęście znaleźliśmy kwaterę dla szóstki i to tańszą - mogę polecić. Ze względu na święta wzięła więcej po 100 hrywien z aa łeb. To zwyczajne Lwowskie mieszkanko w starej kamienicy z moim zdaniem fajnym klimatem. Każdy z trzech pokoi jest zamykany osobno (+ czwarty przejściowy) Więc pewno można się dogadać z Larisą przy mniejszej ilości gości. Jest kontaktowa i można się dogadać po polsku. Tuż przy Stryjskim bazarze, niedaleko trolejbus z autobusowego.
Larisa Kovalenko tel. 0503332631
Oferta wynajmu: http://olx.ua/obyavlenie/deshevo-kmnati ... fEAmQ.html
Jej profil na OLX-e: http://larisakovalenko.olx.ua/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#108 PostWysłany: 27 Cze 2016 21:23 

Rejestracja: 12 Kwi 2015
Posty: 34
Śmiało polecam Hostel Cossacks w samym centrum miasta. Za pokój 2 osobowy przy obecnym kursie wyszło 60 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#109 PostWysłany: 08 Lip 2016 14:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Jak ktoś ma wylot z LWO z samego rana polecam Vira Hostel, dobrze wykonanie zakwaterowanie (nowy hostel), 36 zł od łebka za pokój 2 osoby (jeśli za drogo to też są pokoje 12-osobowe, tańsze :P), a z hostelu bliziutko taryfą na lotnisko można podjechać (5 km)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#110 PostWysłany: 13 Lip 2016 17:13 

Rejestracja: 11 Paź 2014
Posty: 78
Loty: 172
Kilometry: 220 925
Ze swojej strony mogę polecić dziewczynę o imieniu Nata. Mieszkanie na AirBnb - cena przyzwoita. Dostajemy proste, bardzo czyste i nowe mieszkanie w starej kamienicy przy samej Operze, niedaleko restauracji Kumpel. Nie ma problemu z parkingiem, sąsiadami, ogólnie otoczenie klimatyczne, ale bezpieczne. Bardzo dobrze działające WiFi. Jest duże łóżko dwuosobowe, na którym spokojnie wyśpią się trzy osoby, niewielka kanapa dla jednej osoby i na podłodze ze dwie jeszcze wejdą.
https://www.airbnb.pl/rooms/9276469
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#111 PostWysłany: 21 Lip 2016 09:41 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Nie znalazłem informacji, żeby ktoś był w tym apartamencie: Plosha Soborna Apartment.
Nie mogę znaleźć informacji czy łazienka jest wspólna czy prywatna...
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#112 PostWysłany: 14 Wrz 2016 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 472
niebieski
Na weekend 23-25.09 wszystkie miejscówki w ostatnich 3 stron tego tematu są ... zajęte !

Coś się dzieje we Lwowie grubszego w tym czasie ?
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#113 PostWysłany: 19 Gru 2016 09:41 

Ostatni weekend spędziłem we Lwowie, nocowałem w MGame Hostel.
Hostel jest oddalony od Rynku o jakieś 10-15 min spacerem. Znaleźć go łatwo ale radzę znać dokładny adres bo nie ma żadnego neonu, tylko minimalna tabliczka na ścianie (taka o łącznej powierzchni wizytówki). Wybrałem 3 osobowy superior, bo kosztował tyle samo co basic twin. W pokoju miejsca tyle, że można się ganiać. W środku wygląda to tak jak na zdjęciach na booking.com, więc dobrze. Jest czysto. Recepcja sprawna, da radę dogadać się po polsku itd.
Problem jest z toaletą i prysznicem. Hostel nie jest duży (kawałek piętra w kamienicy) ale jedna kabina prysznicowa i jeden sedes to jednak za mało. Wieczorem kolejka taka, że chodziłem do baru oddalonego o 5 min drogi, bo zaczynałem w pewnym momencie widzieć na żółto. Nazywa się Rentgen Bar, dużo piw do wyboru, miła obsługa. Łatwo trafić z ulicy. W środku sami Ukraińcy ale atmosfera fajna, taka trochę jak w czytelni: ktoś czyta książkę, ktoś pracuje na laptopie.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#114 PostWysłany: 01 Sty 2017 16:45 

Rejestracja: 10 Gru 2016
Posty: 46
Loty: 13
Kilometry: 12 849
Hej. Czy nocował może ktoś w obiekcie: Lemberg Elite Apartments? Z opinii wynika, że pokoje są przy innej ulicy niż na mapce z Booking.com. Ulica Starojewrejska obok katedry i pominika Mickiewicza. Na miejscu nie ma recepcji i klucze przynosi właścicielka lub ktoś z polecenia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Pytam bo będę we Lwowie ok. godziny 20:00 na lotnisku, a na Booking mają wpisane godziny zameldowania od 13 do 18. Przez serwis poprosiłem o późniejsze zameldowanie ok 21-22 i dostałem jakąś odpowiedź z serwisu najpierw że nie ma możliwości i ponownie jednak że nie ma problemu. Nie jestem jednak 100 procent pewny czy to będzie możliwe. Próbowałem wysyłać maile do tego hotelu ale nie odpisują i dzwoniłem tam. Niestety kontakt tylko po ukraińsku i nie mogłem się porozumieć. Teraz zastanawiam się czy opłaca mi się ryzykować i jechać w ciemno z opcją że zostanę o godzinie 21-22 na lodzie, bez noclegu i nikt nie przyjdzie z kluczami. Może miał ktoś z Was doświadczenie z tym obiektem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#115 PostWysłany: 01 Sty 2017 17:13 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@‌BTTOS‌ Jeśli masz problem kontaktem i wątpliwości czy ostatecznie późniejsze zameldowanie jest możliwe skontaktuj się telefonicznie z Booking.com 22 306 08 57 a oni w twoim imieniu zadzwonią do obiektu i wszystko ustalą . Tobie po polsku napiszą na maila co i jak.Jeśli obiekt się zgodzi to nie masz się co obawiać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#116 PostWysłany: 25 Mar 2017 09:29 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1715
Loty: 642
Kilometry: 1 085 513
srebrny
Mam zrobionych kilka rezerwacji na bookingu z opcją darmowej anulacji(kwatery prywatne). Wszyscy chcą przedpłaty za pierwszą dobę przez Western Union. Pierwsze słyszę. Czy to pewna opcja,że w razie anulacji zwrócą kasę? Dziwne,że nie można tego zrobić Paypalem, bo WU bierze 20PLN prowizji. Proszę o info od osób, które to przerabiały
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#117 PostWysłany: 25 Mar 2017 09:49 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@‌OSK‌ Właśnie mi anulowano rezerwację na majówkę z powodu nie dokonania przedpłaty (rez.zwrotna)Warunki na Booking.com nic na ten temat nie pisały,ale właściciel się uparł i dopiął swego.Na szczęście widzę,że jest sporo obiektów do wyboru i ceny podobne więc nie będzie problemu.Też mi się nie chciało bawić w Western Union a potem w ewentualny zwrot gdyby plany nie wypaliły.Dużo prywatnych obiektów tak się zabezpiecza,ale na szczęście są hotele i takie apartamenty,które tego nie praktykują. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#118 PostWysłany: 25 Mar 2017 10:03 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1715
Loty: 642
Kilometry: 1 085 513
srebrny
No niestety w moim przedziale cenowym to jedyna opcja. Jadę 2+2 i hotele wychodzą dużo drożej :-(
Poza tym wyjazd na Wielkanoc więc czasu coraz mniej. Opinie moje obiekty mają dobre ale mam dylemat co robic
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#119 PostWysłany: 25 Mar 2017 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
@‌OSK Zarezerwuj i pisz na maila do właściciela, czy nie możesz zapłacić na miejscu i prosisz o nie anulowanie rezerwacji. Często się zgadzają.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#120 PostWysłany: 12 Kwi 2017 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Ja wczoraj spałem w hotel Plazma. Blisko Rynku, blisko Opery, mały hotelik z bardzo pomocną obsługą. Śniadania 50 hrywien, nie ma na co narzekać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group