Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Wrz 2014 15:14 

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 5
Moge załatwić bilety na wszystkie mecze na lwów arena. Jak cos pisać priv. Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off
Fanik86 lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 07 Paź 2014 21:05 

krzychuna napisał(a):
beskidnik napisał(a):
krzychuna napisał(a):
Faktycznie już zrobiłem rozeznanie. Ceny 200-300 uah jeszcze nie są powalające. Już wszystko mam - jadę na mecz. Dzięki wielkie.
Próbowałem tak samo sprawdzić na mecz Metalist - Legia, ale coś chyba nie za bardzo działa w tym momencie strona rezerwacji biletów na portalu Metalist. Jeżeli możesz zerknij, ja słaby jestem z cyrylicy :P z góry dzięki :)


Najlepiej popytać i poszukać informacji o meczu Metalista z Legią na legioniści com i tamtejszym forum, bo na stronce Metalista o biletach nic nie znalazłem.
A co do Szachtara i Porto to kupiłeś bilet z opcją odbiór w kasie czy wysyłka do Polski?


Jeszcze nie kupiłem, na razie namawiam znajomych, ale będę kupował z odbiorem w kasie. Będę jeszcze przed meczem we Lwowie, spróbuję odebrać wcześniej.


Mecz Metalist - Legia w ramach LE został przeniesiony z Lwowa do Kijowa

http://www.legia.sport.pl/legia/1,13932 ... oxSportTxt
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 18 Paź 2014 15:55 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 1
Bardzo szkoda (
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 18 Lis 2014 11:34 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 6
Słuchajcie byłem na meczu Szachtara z Porto. Wyjazd organizowany przez jedno z biur turystycznych. Logo biura jest zielone i widnieje tam jaskółka. Było super. Wszystko zorganizowane od A do Z.
Nie widać tam żadnego zagrożenia. Czułem się bezpiecznie.

Pierwszy raz byłem na meczu Ligii Mistrzów - wrażenia super...
Jest nawet relacja w internecie z tego wyjazdu
http://lubelskapilka.pl/2014/10/02/lm-s ... -od-lwowa/

Na następny mecz też jadę 25.11.2014 zagra we Lwowie Szachtar z Bilbao.
Jadę z Tym samym biurem. Załatwiają bilety w cenie 55 zł (I kategoria) + 90 zł za przejazd z krótkim zwiedzaniem starego miasta, jest też czas wolny aby zrobić zakupy lub zjeść coś w restauracji na starym mieście.

Szczerze polecam ;)

Dla chętnych mogę podać link z pełnym opisem wyjazdu i namiarami na biuro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 18 Lis 2014 17:31 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
krzychuna napisał(a):
Słuchajcie byłem na meczu Szachtara z Porto. Wyjazd organizowany przez jedno z biur turystycznych. Logo biura jest zielone i widnieje tam jaskółka. Było super. Wszystko zorganizowane od A do Z.
Nie widać tam żadnego zagrożenia. Czułem się bezpiecznie.



Mam kilka pytań:
1. Czy dało się podjechać i zaparkować w pobliżu stadionu, bo na EURO wiele ulic w pobliżu było zamkniętych?
2. Czy mieliście bilety oryginalne czy kupione online na stronie Szachtara (ebilety)?
3. Czy sprzedawano programy z meczu?
4. Czy małe plecaki można było wnosić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 18 Lis 2014 18:20 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 6
1. Nasz Busz zaparkował pod stadionem. Policja kierowała ruchem, ale nas bez problemu wpuścili.
2. Bilety mieliśmy załatwione przez biuro które organizowało wyjazd, chyba oryginalne (z hologramem).
3. Sory ale nie bardzo rozumiem pytanie? programy z meczu ? co to jest ?
4. Małe plecaki, hmm nie wiem ja akurat nie miałem, inni też nie widziałem aby mieli. Ale każdy przed wejściem był sprawdzony. Myślę że mały plecak nie powinien być problemem. Gorzej z jego zawartością. Bo np nie można było wnosić alkoholi i przedmiotów ogólnie zakazanych. Co zresztą chyba jest jasne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 18 Lis 2014 19:19 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
krzychuna napisał(a):
3. Sory ale nie bardzo rozumiem pytanie? programy z meczu ? co to jest ?


chodziło mi o program meczowy, taki informator jak np.
http://allegro.pl/program-dniepr-dniepropetrovsk-lech-poznan-10-11-i4783388031.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Lis 2014 12:45 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 6
Powiem szczerze że nie wiem, ja nie szukałem takiego programu. Było tam kilka stoisk/sklepików kibica, być może tam można było coś takiego zakupić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 20 Lis 2014 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Wiem że kibice Karpat nie są szczęśliwi że Szachtar domowe mecze rozgrywa we Lwowie. Na ligowe frekwencji za dużej nie ma, ale na LM to wiadomo, że każdy chce zobaczyć takie marki jak Porto czy Bilbao. Stadion jest pełen. Kibiców z Doniecka jest bardzo mało zapewne z racji odległości. Jak sytuacja z dopingiem wygląda i ogólnie atmosferą podczas takiego meczu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 15 Gru 2014 18:14 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 2
[quote="dudektomasz@onet.eu"]Moge załatwić bilety na wszystkie mecze na lwów arena. Jak cos pisać priv. Pozdro[/quote

mam pytanko czemu nie moge wejsc na prywatna wiadomosc ?? chcialem zapytac czy vylbys w stanie pomoc zalatwic 3/4 bilety na SZACHTAR-BAYERN w lm w lutym 2015 ?? jaka jest szansa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 15 Gru 2014 18:19 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Czy ktoś się orientuje kiedy w sprzedaży mogą pojawić się bilety w sprzedaży na stronie internetowej Szachtara? Chodzi oczywiście o mecz w lutym 2015 z Bayernem Monachium.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 15 Gru 2014 18:21 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 2
dokladnie tez podbijam wogole jak skutecznie zalatwic bilety na ten mecz z BAYERNEM ?? jest ktosd w stanie pomoc oczywiscie nie za free
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 30 Gru 2014 11:28 

Rejestracja: 30 Gru 2014
Posty: 10
Witam, przłączam się do pytania, czy moze ktoś pomóc w załatwieniu biletów na mecz Szchtara z Bayernem we Lwowie.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 30 Gru 2014 11:29, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 30 Gru 2014 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
krystoferson112 napisał(a):
Czy ktoś się orientuje kiedy w sprzedaży mogą pojawić się bilety w sprzedaży na stronie internetowej Szachtara? Chodzi oczywiście o mecz w lutym 2015 z Bayernem Monachium.


Będą 4 fazy sprzedawania biletów:
http://shakhtar.com/en/news/34216
Proponuje przejrzeć temat Road to Berlin 2015 (Liga Mistrzów 2014/2015) + Liga Europy w dziale Sportowe Podróże, tam dość dokładnie opisywały osoby, które już były na meczach Szachtara w fazie grupowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 31 Lip 2015 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 355
Kilometry: 559 189
niebieski
Witam, jedzie ktoś na mecz 5 sierpnia w LM z Fenerbache ? Próbuje kupić bilet na stronie klubu i mam problem po dodaniu do koszyka, ktoś cos pomoże ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 21 Wrz 2015 09:44 

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 5
Cześć. Kupiłem 10 pakietów na mecze Shakhtara we Lwowie( pakiet ma 3 bilety: mecze u siebie z PSG, Realem i Malmoe) dla swoich znajomych i niestety jedzie nas tylko 4 więc sześc mogę odsprzedać. Bilety na najlepsze sektory na samym środku z boku. Jak ktoś zainteresowany proszę o info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 21 Wrz 2015 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
Jaka cena za pakiet?
To nie są bilety imienne?
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 21 Wrz 2015 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
ceny pewnie z kosmosu ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 21 Wrz 2015 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 355
Kilometry: 559 189
niebieski
RKS to nie są imienne. Wszystko działa na zasadzie czytnika, masz bilet wchodzisz ;) Co do kaski to ceny biletów na mecz z Fenerbache to koszt od 20 zł :D, także taki pakiet nie powinien być droższy niż 100 zł,a przypomnę że byle jaki mecz w Anglii kosztuje 250 zł :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 22 Wrz 2015 09:42 

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 5
słuchajcie nie mogę odpowiadać na prywatne zapytania nie wiem czemu, więc napiszcie bezpośrednio z waszego maila na dudektomasz@onet.eu tam wam napisze co i jak Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Legion1 oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group