Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Mar 2012 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 380
niebieski
Szukam noclegu w Landzie Nadrenia Północna-Westfalia dla 4 osób, nie musi być nic luksusowego.

Essen, Dortmund, Kolonia, Dussendorf, Bochum, Hagem itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
#2 PostWysłany: 04 Mar 2012 01:02 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Drogo tutaj. Mnie się udał dobry **** hotel w centrum Dortmundu za 89eu dwa pokoje dla 2 osób każdy. Teraz lecę do Kolonii w 3 osoby i mam mieszkanie w centrum za 60eu dla 3 osób. Zobacz Flash Deals : http://www.booking.com/searchresults.pl ... sh_deals=1 Stąd miałem ten hotel w Dortmudzie.

EDIT: O masz - dalej robią promocję. Jesli pasuje ci termin to bierz w ciemno. Bardzo fajny hotel w bardzo fajnej lokalizacji. I Blisko do stacji DB.
http://www.booking.com/hotel/de/unique- ... 33507064X1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Mar 2012 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 380
niebieski
Drogo widzę właśnie,

Wiesz co ja to chyba spróbuje na wimdu bo mi tylko zależy na noclegu nic więcej jedna noc,
Ale z wimdu to pewnie nie będziesz miał żadnego rozeznania.
W Kilonii brałeś nocleg z wimdu tak? Wszystko było ok? No i ceny trochę niższe.

Znalazłem na wimdu np. pokój za 70zł wybrałem, że dla 4 osób to cena za każdą 70zł czy za cały pokój?

Może ktoś coś może polecić z wimdu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Mar 2012 04:27 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
No co tu polecać. Samemu trzeba przejrzeć :) Pamiętaj, że Wimdu to ludzie prywatnie. Nie wszyscy są szczęśliwi, jak trzeba wynająć mieszkanie na 1 noc tylko. Cenę finalną Wimdu jak najbardziej podaje.

PS: Jak dla mnie ten hotel w tej cenie to b. dobra oferta. Raptem 90 od głowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Mar 2012 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 380
niebieski
Roku ten hotel co mi podałeś to dla dwóch osób pokój ja szukam najlepiej dla 4 osób jeden pokój.
Akurat mój termin to noc z 11/12 marca.

Na wimdu znalazłem za 120zł, ale napisałem do babki wiadomość i ona mi odpisała, że za osobę 15 euro i 5 euro jak chce śniadanie. To nie wiem jak to jest w końcu, czemu inna cena w wimdu a inną mi podaje.

Ten znalazłem za 57 euro chyba wezmę, co myślisz o nim?
http://www.booking.com/hotel/de/rochlit ... b9e4b054X3

I tak będę miał bilet całodniowy na cały land więc z dojazdem nie będzie problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Mar 2012 18:40 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
No tak, tylko żeby nie bylo więcej dojazdów niż samego zwiedzania. Blisko do centrum nie jest, wszystko zależy od dojazdu, czy będzie prosty. W opisie jest 5 km do centrum... ale Hagen, czyli jeszcze z Dortmundu trzeba się bujnąć kawałek, żeby tam dotrzeć. No ale cena niższa, więc jak wolisz.

ja już pisałem, skupiłem się na Dortmundzie na 1 dniowym przejeździe. Zapłaciliśmy 17,5 x 2 za dojazd + 89 nocleg 4 osoby. Razem 124 chyba. Ty planujesz wydać 37 bodajże x2 za Wochende + 57za nocleg co da razem 131. W mojej wersji zwiedziliśmy Dortmund z noclegiem w fajnym hotelu w centrum, w Twojej planujesz pojeździć po okolicy nocując w podmiejskim pensjonacie. Kwestia gustu że tak powiem :)

Na jednodniówkach nie chce mi się skupiać na odnajdowaniu miejsca, gdzie mam spać. Wolę od razu przyjść rzucić graty i połazić w spokoju. Czas ucieka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Mar 2012 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 380
niebieski
No tak każdy ma swój gust, tylko wiesz ja jadę też do Kolonii do Bochum i Dussendorfu więc tak czy tak kupuje bilet całodniowy.

I dopiero chce wrócić w dniu powrotu do Dortmundu bo planuje iść do muzeum górnictwa rano w Bochum i później zmierzać na lotnisko, więc spranie w Dortmundzie niezbyt opłacalne bo musiałbym się na noc wrócić do Dortmundu i na drugi dzień znów wracać z Dortmundu do Muzeum i później znów do Dortmundu.

EDIT widzisz Ty wolisz iść do hotelu i dopiero zwiedzać, a ja jadę wieczór do hotelu idę spać i rano wstaje i wypad z hotelu. Skoro jadę na 2 dni to i tak nie mam nic więcej prócz małego plecaka.

EDIT 2
Gdyby ktoś szukał w miarę taniego spania to byłem w tym apartamencie
http://www.booking.com/hotel/de/rochlit ... b9e4b054X3

Cena za 5 osób to 59 Euro.
Właściciel zostawił kartę i kluczę więc nawet nie widzieliśmy się.
Warunki bardzo dobre, dojazd co prawda nieciekawy bo wpierw trzeba dojechać do Hagen Hbf następnie z Hagen Hbf trzeba wsiąść do autobusu 520 i dojechać do przystanku Zu Hohe - jakieś 20 minut.
Najlepiej dojechać samochodem, wtedy się najbardziej opłaca.
Ja miałem bilet całodniowy więc i tak nic nie płaciłem dodatkowo, w pobliżu sklep Netto.
Polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group