Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 11 Sty 2018 14:51 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 48
Dziwne, ja mam odpowiedź z 5 stycznia, z autoreisen, ze nie moge podrózowac z autem między wyspami. Pluscar się zgodził ale jak coś sie stanie z autem, to mój problem :)


OK, jest zgoda z autoreisen na podróz miedzy lanzarote i fuerta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#122 PostWysłany: 26 Sty 2018 14:30 

Rejestracja: 20 Lis 2016
Posty: 30
Na autoreisen można:

Dear client,
You can pick up the car in Lanzarote, transfer to Fuerteventura and return for delivery in Lanzarote, or you can pick it up in Lanzarote and return it in Fuerteventura. In the last case, we inform you that the return in Fuerteventura has a cost of 30 euros and must be authorized by our department, for it you need to do the request in our web http://www.autoreisen.com with collection and return in Lanzarote and indicate in additional comments that you wish to return the car in Fuerteventura at that time on the indicated day. Our department will confirm the reservation with the authorization so that you could do the contract with this option when you pick up the car.
The groups of car that can be returned in Fuerteventura are A, B, C, E, F and G.
Thank you

Wg strony directferries.pl małe auto (Citroen C3) plus rodzina 2+2 to koszt 73 Euro OW. Mi pasuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 27 Maj 2018 22:30 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 289
Loty: 36
Kilometry: 61 969
niebieski
Dziś płynąłem z Fuerteventura na Lobos z Linea Maritima Regular, 15E za dorosłego RT, przyszliśmy do portu 3 min przed pierwszym odpłynięciem. Przy powrocie sprawdzali na biletach godziny powrotu, ale wszyscy weszli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 30 Lip 2018 21:40 

Rejestracja: 30 Lip 2018
Posty: 1
Witajcie,

Jak wyglada sprawa obecnie z możliwością przepłynięcia z Corralejo do Playa Blanca w 4 osoby z samochodem? Czy ceny tam i spowrotem na poziomie 750zł ze strony Direct Ferries są dobre czy mozna na miejscu zalatwić to w atrakcyjniejszej cenie? Jak z dostępnością promów z możliwoscią przeprawy z samochodem?

Z góry dziekuje za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Pytania o Lanzarote
#125 PostWysłany: 12 Sie 2018 09:18 

Rejestracja: 26 Kwi 2017
Posty: 3
Planujemy jednodniowy trip z Lanzarote na Fuertę. Czytałem już trochę o tym, ale chciałbym uzyskać info od osób, które już to przerabiały - korzystaliście z usług linii promowej LineasMaritimas Romero? Jest znacznie tańsza od 2 pozostałych armatorów. Płynie się dwa razy dłużej, ale pytanie czy to jedyna różnica? Najbardziej chodzi mi oczywiście o bezpieczeństwo.
Drugie pytanie - o Combi ticket na 4 lub 6 atrakcji. Można je kupić w każdym ze wskazanych miejsc? Innymi słowy, wcześniejszy zakup w sieci nie ma sensu? A może w sieci jest jednak taniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 12 Sie 2018 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
Co do promu, wszystkie odpowiedzi masz w dziale Transport, włącznie z wypowiedziami osób, które korzystały z Romero.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 15 Sie 2018 14:01 

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 5
Cześć,
zamierzam płynąć z Gran Canarii na Teneryfę i zarabać ze sobą wypożyczony samochód.
Przy zakupie biletów na rejs na stronie directferries nalezy podać markę i model samochodu.
Ja rezerwuję teraz Renault Clio ale nie wiem czy na pewno taki dostanę, zdarza się, że dają inny tej samej klasy. Co wtedy? Nie będzie problemów na promie?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 15 Sie 2018 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Są różne sposoby: po odebraniu auta zadzwonisz, lub zmienisz w rezerwacji albo po prostu nie będziesz się tym przejmował. Chodzi o to, że jest określona liczba pojazdów jakie można przewieźć, a także masa stąd potrzeba podania modelu. Ja jednak bym się tym kompletnie nie przejmował znając wypożyczalnie na Kanarach to obsluga na pewno zdaje sobie sprawę z faktu częstych różnic w tym jakie auto się zamawia a jakie faktycznie się odbiera.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 31 Lip 2021 01:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 240
Kilometry: 423 012
niebieski
Jeżeli mamy wypożyczone auto w Cicar, przysługuje nam 25% zniżki na bilety na prom w Naviera Armas. Nie widziałem informacji o tym ani na stronie Cicar, ani Naviera Armas, przynajmniej w wersjach angielskich. Dowiedziałem się przypadkiem kupując bilety w kasie w porcie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
Kasim uważa post za pomocny.
 
      
#130 PostWysłany: 24 Sty 2022 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2509
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Hydroplany będą latać między Wyspami Kanaryjskimi
https://www.rynek-lotniczy.pl/mobile/hy ... 13534.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#131 PostWysłany: 01 Lut 2022 11:07 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
Loty pilotażowe już za nami. Ciekawe w jakich cenach będą bilety, kiedy połączenie już ruszy :roll:

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 03 Lut 2022 23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
podobno 100 euro, dziś go widziałam jak w Las Palmas podchodził do lądowania :) niestety samego lądowania nie widziałam, bo za daleko do portu miałam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Mar77 lubi ten post.
 
      
#133 PostWysłany: 13 Lut 2022 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
Hej,
mam w planach przelot TFN - LPA z bagażem podręcznym o wymiarach 50x40x20cm.
AirEuropa ma na stronie, że bagaż 55x35x25 cm, ale lot jest obsługiwany Canaryfly, więc finalnie 45x35x25 cm. Binter również 45x35x25 cm. Ja rozumiem, że to ATRki są, ale czy komuś się przyczepili do większego bagażu (to jest tylko 2x5cm...)? Albo czy ważyli to komuś?
Trochę nie chce mi się rejestrowanego kupować specjalnie.
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off
paweł p lubi ten post.
 
      
#134 PostWysłany: 13 Lut 2022 20:09 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby mierzyli bagaż czy to w Binterze czy w Canaryfly. Jak się mieści w schowku to powinno być ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 13 Lut 2022 20:25 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@smarzyk W CanaryFly rejestrowany jest nawet w najtańszej taryfie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
smarzyk uważa post za pomocny.
 
      
#136 PostWysłany: 13 Lut 2022 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
@Kashpir dzięki :)
niby to już raz kiedyś przeczytałem, ale chyba jakoś nie mogłem w to uwierzyć

"How much luggage can I carry if I bought my ticket at any promotional rates?(Superprecio y Reducida)?
All our rates, including promotional rates, allow you to take free of charge: 1 hand bag up to 6 kg and 1 checked bag up to 23 kg."

co nie zmienia faktu, że nie lubię nadawać ;)
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 01 Lip 2022 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2509
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Binter inauguruje nową trasę łączącą Minorkę z Gran Canarią, umożliwia nieodpłatne łączenie tych tras krajowych z trasami międzywyspowymi na Wyspach Kanaryjskich w przypadku lotów łączonych
https://www.aviation24.be/airlines/bint ... n-canaria/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#138 PostWysłany: 07 Lut 2023 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Czy ja dobrze patrzę, że na promy, na stronie chociażby Naaviera Armas, ceny są w przedziale 33/100 euro w jedną stronę? Wiem, że niektóre posty w tym temacie sprzed lat, ale sugerowane ceny to 14/18 euro. Czy to aż tak zdrożało?
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 08 Lut 2023 00:37 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
Zdrożało. Kiedyś pamiętam płynąłem sobie elegancko w dobrej cenie Gran Canaria-Teneryfa, a ostatnio to już nawet na promy nie patrzę, bo samolot zwykle wychodzi taniej (i lepiej).
Góra
 Profil Relacje PM off
Pabloo lubi ten post.
Pabloo uważa post za pomocny.
 
      
#140 PostWysłany: 08 Lut 2023 08:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Niestety bez zniżek rezydenckich, ceny biją po kieszeni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group